Devojka je biseksualna

Iskreno, devojka mi je uživo kad smo bili priznala da je bi. Sad ja sam joj objasnio svoj stav, odnosno da ja ne podržavam lgbt i to.. ne mrzim nikoga ali ne želim da toga bude sve više i da se smatra poželjnim. Do tog trena je sve išlo dobro. Onda sam rekao nema veze. Tad mi nije bio problem iskreno. Sad ovako kad sam sam, ceo dan mislim o tome. Meni smeta. Sad ne znam, ona je srednja škola, da li je to samo neka faza... ali rekla mi je da je imala devojku. Iskreno izaziva mi gađenje tako nešto i strah. Nešto zamišljam, prevara je odvratna i kad je strejt, zamišljam a tek sa ženom da me prevari nekada¿ Osetio bih se tako loše. Ne znam, nemam iskustva sa tim osobama i ****** nekako mi je neprihvatljivo to. Da li treba da pričam sa njom o tome ili šta, ne znam.
goni to u tri lepe
nadji neku poštenu sa brkovima
 
bukvalno i ne može da promeni čak i da hoće...nije to nešto što može da se uopšte bira
Kako nije? Bi je. Bira partnera...a i pol partneru.

Ja sam ubeđenja da smo svi BI po rođenju, i onda razvoj hormona(donekle genetika) i interesa(vaspitanje i sredina) nas oblikuje i menja, dal u većinske minuse(dva minusa daju plus) ili manjinske pluseve(+ i + nema zbir, manjak LGBT+ agende)...

A duga pripada svima...
Bez binarnog sistema boja(svetlo/tama) nema svih ostalih nijansi i boja...
 
Kako nije? Bi je. Bira partnera...a i pol partneru.

Ja sam ubeđenja da smo svi BI po rođenju, i onda razvoj hormona(donekle genetika) i interesa(vaspitanje i sredina) nas oblikuje i menja, dal u većinske minuse(dva minusa daju plus) ili manjinske pluseve(+ i + nema zbir, manjak LGBT+ agende)...

A duga pripada svima...
Bez binarnog sistema boja(svetlo/tama) nema svih ostalih nijansi i boja...
wrong
pol se definise u ranim stadijumima trudnoce stoga i logicno sve ostalo
ne postoji nesto kao sto je seksualna opredeljenost jer je to stvar determinisana polom
ostalo su greske majke prirode

tjivela rusia do busia i putin i vucici dodik i sloba i karadjordje
napred mi dole vi
ura ura ura
 
wrong
pol se definise u ranim stadijumima trudnoce stoga i logicno sve ostalo
ne postoji nesto kao sto je seksualna opredeljenost jer je to stvar determinisana polom
ostalo su greske majke prirode

tjivela rusia do busia i putin i vucici dodik i sloba i karadjordje
napred mi dole vi
ura ura ura
Očigledno nisi u pravu...

Ti si greška majke prirode. Svi smo.
Niko nije savršen.

Ko smo mi ko ste vi?

Heteroseksualan sam.
 
Iskreno, devojka mi je uživo kad smo bili priznala da je bi. Sad ja sam joj objasnio svoj stav, odnosno da ja ne podržavam lgbt i to.. ne mrzim nikoga ali ne želim da toga bude sve više i da se smatra poželjnim. Do tog trena je sve išlo dobro. Onda sam rekao nema veze. Tad mi nije bio problem iskreno. Sad ovako kad sam sam, ceo dan mislim o tome. Meni smeta. Sad ne znam, ona je srednja škola, da li je to samo neka faza... ali rekla mi je da je imala devojku. Iskreno izaziva mi gađenje tako nešto i strah. Nešto zamišljam, prevara je odvratna i kad je strejt, zamišljam a tek sa ženom da me prevari nekada¿ Osetio bih se tako loše. Ne znam, nemam iskustva sa tim osobama i ****** nekako mi je neprihvatljivo to. Da li treba da pričam sa njom o tome ili šta, ne znam.
Знам да си још млад,али мислим да ипак требаш да раскинеш и да нађеш другу девојку ако ти то смета.
Верујем да не би волео да губиш време са погрешном особом.
Наравно,на теби је да сам одлучиш.
 
Poslednja izmena:
wrong
pol se definise u ranim stadijumima trudnoce stoga i logicno sve ostalo
ne postoji nesto kao sto je seksualna opredeljenost jer je to stvar determinisana polom
ostalo su greske majke prirode

tjivela rusia do busia i putin i vucici dodik i sloba i karadjordje
napred mi dole vi
ura ura ura
primati su poligamna biseksualna bića što mogu da kontrolišu u zavisnosti od neprirodne situacije: zatvor, kasarna, manastir, rani pubertet ovo ono...

homoseksualnost bez želje za ženskom osobom jeste poremećaj koji može biti urodjena anomalija poput bilo koje druge fizičke ili psihičke ali može biti i stečena putem nasilja u zatucanoj porodici bez obzira dal je porodica u Engleskoj ili u Hercegovini
 
Da li treba da pričam sa njom o tome ili šta, ne znam.

Не мораш. Ако је ти довољно добро галванизујеш, она неће прећи на мрачну страну.
А ако поклекне под утицајима, значи да ниси био дорастао изазову и да треба да раскидате.
 

Back
Top