Devojka iz Paragvaja

Lautner

Veoma poznat
Banovan
Poruka
10.741
larissaboobosa.jpg


U predgrađu Asunsiona živi jedna lepa djeva,dopisujemo se već 4 ipo meseca i mnogo nam je lepo,pričamo o svemu...i ona želi da dođe u Srbiju. Ja smatram da to nije dobro jer ona planira nešto ozbiljno samnom a ja želim samo njeno telo....

Jel ću ja goreti u paklu ako ona dođe a ja je iskoristim i pošaljem nazad u Paragvaj ?
Mislim,politički je korisno da kaznim mladu i živahnu Paragvajku,ta zemlja je mnogo zala nanela našem napaćenom narodu,pa je nekako i red da njena patnja bude naša satisfakcija.

Devojka iz Paragvaja.....nekako mi je sva medena dok se dira preko kamere gledajući moju konjsku glavu,šta da radim....da li da joj srce slomim odma ili kad dođe ? Pitam vas,drage forumaše...
 
larissaboobosa.jpg


U predgrađu Asunsiona živi jedna lepa djeva,dopisujemo se već 4 ipo meseca i mnogo nam je lepo,pričamo o svemu...i ona želi da dođe u Srbiju. Ja smatram da to nije dobro jer ona planira nešto ozbiljno samnom a ja želim samo njeno telo....

Jel ću ja goreti u paklu ako ona dođe a ja je iskoristim i pošaljem nazad u Paragvaj ?
Mislim,politički je korisno da kaznim mladu i živahnu Paragvajku,ta zemlja je mnogo zala nanela našem napaćenom narodu,pa je nekako i red da njena patnja bude naša satisfakcija.

Devojka iz Paragvaja.....nekako mi je sva medena dok se dira preko kamere gledajući moju konjsku glavu,šta da radim....da li da joj srce slomim odma ili kad dođe ? Pitam vas,drage forumaše...

Kada dođe...;)

Potrošiće pare za avionsku kartu...Veća šteta...:)
 
Ma znam,mora da preseda,preko Londona...troškovi su to,ali nekako...osećam Paragvajka je to,izdržaće.

Pa neka troši kada hoće...:per:
Paragvajke su izdržljive, to nisam znao...:per:

pa na španskom, naravno:lol:

Lautner mi ne izgleda kao neko ko spika Španski...:lol:

ih.. pa Paragvaj je ekstremna Katolička nacija,jedina priznala ustašku tvorevinu Herceg-Bosnu(ni Zagreb ih nije priznao :) ) čak su odigrali i jednu prijateljsku fudbalsku utakmicu :D :D :D

Pričamo na Srpskom,planira da pređe u Pravoslavlje iako joj to nisam tražio.

Sve su to uradili, a ti se dopisuješ sa njom...ŠOKIRAN SAM!
attachment.php


Kako je naučila srpski, preko google-a?:lol:
 
Pa neka troši kada hoće...:per:
Paragvajke su izdržljive, to nisam znao...:per:



Lautner mi ne izgleda kao neko ko spika Španski...:lol:



Sve su to uradili, a ti se dopisuješ sa njom...ŠOKIRAN SAM!
attachment.php


Kako je naučila srpski, preko google-a?:lol:

slabo ja Španski mada sam sa Frankom bio dobar ortak i Zubizareta mi je jednom poklonio rukavice sa tekme kad su naduvali Bugare 6:1 u Francuskoj 98.
Nekako uvek su mi žabari bili bliže srcu,Italijanski parlam fino.

Ona je naučila Srpski kroz pesme,dopisujem se sa jednom malom iz Hondurasa,izrazila je želju da upozna autentične Srpske junake.
 

Back
Top