- Poruka
- 10.741
U predgrađu Asunsiona živi jedna lepa djeva,dopisujemo se već 4 ipo meseca i mnogo nam je lepo,pričamo o svemu...i ona želi da dođe u Srbiju. Ja smatram da to nije dobro jer ona planira nešto ozbiljno samnom a ja želim samo njeno telo....
Jel ću ja goreti u paklu ako ona dođe a ja je iskoristim i pošaljem nazad u Paragvaj ?
Mislim,politički je korisno da kaznim mladu i živahnu Paragvajku,ta zemlja je mnogo zala nanela našem napaćenom narodu,pa je nekako i red da njena patnja bude naša satisfakcija.
Devojka iz Paragvaja.....nekako mi je sva medena dok se dira preko kamere gledajući moju konjsku glavu,šta da radim....da li da joj srce slomim odma ili kad dođe ? Pitam vas,drage forumaše...






