Quantcast

Devojčicu izujedali psi u Zemunu

Torrente Bgd

Buduća legenda
Poruka
32.697
Marija P. (14) lakše je povređena večeras oko 19 sati kada su je napala tri psa u blizini njene kuće u Senjskoj ulici u Zemunu.
Devojčicu su napala tri psa, kada se vraćala iz prodavnice. Sa ujedima na levoj potkolenici i predelu iza desnog kolena lekari Hitne pomoći su je prevezli na Institut za majku i dete.
Iako rane nisu duboke, devojčica je preplašena zbog svega što joj se desilo.

Prema priči komšija, u blizini pijace “Gornja varoš”, gde je Marija napadnuta, okuplja se veliki broj pasa lutalica koji često napadaju prolaznike. Oni su više puta zvali ekipu “Zoo higijene”, ali kako kažu, broj pasa, a ni učestalost napada se nije smanjio.

http://www.blic.rs/Vesti/Beograd/240438/Devojcicu-izujedali-psi-u-Zemunu

Gde su sada mediji da dignu frku oko ovoga a kada neki pas nastrada danima se o tome pise?????????????

gost 114587

Elita
Poruka
23.801
mene kad su psi napali pre nekih godinu dana ispred vrtica, ovi sa foruma samo sto me nisu lincovali... predlog je bio da ih svaki dan hranim, pa mi posle nece nista :eek:
ps isti ti psi su tu i dan danas... sterilizovani i vakcinisani ali ipak su tu na ulici, ispred vrtica. i dalje napadaju prolaznike. zvala sam sve moguce i nemoguce azile, organizacije, zahebancije - niko nema mesta...

[Ne_Vazim_Se]

Iskusan
Poruka
5.461
mene kad su psi napali pre nekih godinu dana ispred vrtica, ovi sa foruma samo sto me nisu lincovali... predlog je bio da ih svaki dan hranim, pa mi posle nece nista :eek:
ps isti ti psi su tu i dan danas... sterilizovani i vakcinisani ali ipak su tu na ulici, ispred vrtica. i dalje napadaju prolaznike. zvala sam sve moguce i nemoguce azile, organizacije, zahebancije - niko nema mesta...
Ma idi teshki retardi... josh te ubedjuju da lazesh ili da si sama kriva jer si ih nekako isprovocirala. :eek:

Zashtitnike pasa lutalica treba reshavati istom metodom ko i pse lutalice.

Poruka
24.445
uh jedno vreme sam se i ja tukao sa kerovima iz ciganmale. Bilo ih je po 4-5 komada koji su me redovno napadali,ali uvek sam imao lanac sa sobom u dzepu i kad krenu,ja ga izvadim i pocnem da vitlam dok ne izadjem iz nje. POsle kad sam se oslobodio,ja sam onda njih napadao,gadjao staklenim flasama,kamenjem,danas su ti isti kreovi mirni,ali se desi nekad da me napadnu kad sam sa bajsom. Oce da me ujedu za butinu. Jednom me na bajsu umalo nisu ujeli,tog puta su me duze jurili nego obicno. Primetio sam da im smeta kad idem u vojnim cizmama,a sto je ironicno njih vojiska u obliznjoj kasarni i hrani.

gost 114587

Elita
Poruka
23.801
[Ne_Vazim_Se];17083614:
Ma idi teshki retardi... josh te ubedjuju da lazesh ili da si sama kriva jer si ih nekako isprovocirala. :eek:

Zashtitnike pasa lutalica treba reshavati istom metodom ko i pse lutalice.
znas kako, verovatno sam ih isprovocirala jer sam taj dan zaboravila da obucem pantalone... ili sam imala majicu sa likom sundjer boba, eb ga, mozda kuce vise vole miki mausa... :roll:

Neca1977

Ističe se
Banovan
Poruka
2.534
Све псе луталице треба успавати. А неодговорне власнике који их избацују на улицу најстрожије кажњавати. Са по две хиљаде евра за почетак.

crni lepotan

Elita
Poruka
21.390
ja sam ujed naplatio i trazio da mi daju sve moguce vakcine, a kad sam pitao ove u gradskoj upravi za zoohigijenu da li misle da rese problem lutalica kod mene u kraju samo sto nisu prasnuli od smeha
jos me napali sto nisam otisao da vidim jel taj dzukac jos uvek tamo gde me je ujeo, pa da oni posalju kao neke da ga hvataju da vide da li sam dzukcu preneo bolest
u krugu od 2-3 kvadratna kilometra oko moje zgrade ima najmanje 150 pasa lutalica, leze po autobuskim stanicama, jure automobile, pre neki dan neki uzeo da grize ono gumeno od vrata autobusa
ko da zivim u postapokalipticnom periodu :neutral:

Вуја

Veoma poznat
Poruka
10.649
Pogorsala se situacija u prethodnih 2-3 godine, mnogo ih se nakotilo, sto je samo dokaz da gradske i nadlezne vlasti slabo rade.
Ali iam jos jedna interesantna pojava, to je da vlasnici sve vise u nemogucnosti da hrane svoje ljubimce ih salju na ulicu.
Tako sam samo prosle godine imao priliku da vidjam po ulicama rotvajlere, staforde, sarplanince. Mislim to nisu obicne dzumare nego bas ozbiljne rase pasa i ne bas za ulicu.

Poruka
70.171
Не знам како је другде - вероватно исто или горе - али Београд све више личи на трећи свет, са мусавим и излоканим улицама по којима трче пси луталице.

Кад год сам ту ноћу их чујем како се помамљују од лајања... што рече колега црнац, к'о у постапокалиптичном периоду.

tomcat318

Ističe se
Banovan
Poruka
2.411
Marija P. (14) lakše je povređena večeras oko 19 sati kada su je napala tri psa u blizini njene kuće u Senjskoj ulici u Zemunu.
Devojčicu su napala tri psa, kada se vraćala iz prodavnice. Sa ujedima na levoj potkolenici i predelu iza desnog kolena lekari Hitne pomoći su je prevezli na Institut za majku i dete.
Iako rane nisu duboke, devojčica je preplašena zbog svega što joj se desilo.

Prema priči komšija, u blizini pijace “Gornja varoš”, gde je Marija napadnuta, okuplja se veliki broj pasa lutalica koji često napadaju prolaznike. Oni su više puta zvali ekipu “Zoo higijene”, ali kako kažu, broj pasa, a ni učestalost napada se nije smanjio.

http://www.blic.rs/Vesti/Beograd/240438/Devojcicu-izujedali-psi-u-Zemunu

Gde su sada mediji da dignu frku oko ovoga a kada neki pas nastrada danima se o tome pise?????????????
Пси имају већа права од нас :eek:
Ооооој демокрацијооооо :dash:

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.