Девојчица брзо постала свесна какву је глупост направила и почела да моли за повратак

O ....Pre neki dan je bila šokantna vest, barem za mene, da u Beču živi preko 50% samaca!!![/QUOTE]

Идеална мера за капитализам, тј. послодавце. Немају ни кучета ни мачета, а и ако их имају не мења много ствар, могу да ринтају и кући, тек да им није досадно, хране се из алу-фолије, мало гледају глупаве рекламе и вести о дивљим балканским племенима која треба "цивилизовати" на начин који се код њих практикује вековима, па сутра опет на посао и тако редом...Шта ће им породица да их у томе само омета, да негују и бдију над њима када су болесни, стара мајка која само нешто закера и хтела би у шетњу и још којешта што им смањује продуктивност. Више им ни брак не треба, имају "банке сперме", могу да усвоје и дегенеришу туђу децу, децу коју су отели неким дивљацима из далеких словенских шума...JEVROPA ZDAJ!!! :dash: УЖАС!
 
Рускиња која живи у Финској може да се лиши родитељских права зато што није дала детету бомбоне

3b_431320.jpg


У Финској је избио нови скандал у вези са покушајем да се држављанка Русије лиши родитељских права. Овог пута 9-годишња девојчица Јулија изолована је од мајке због одбијања да јој за ручак да бомбоне, уместо чорбе.



http://serbian.ruvr.ru/2010/06/04/9125031.html

Kakvi idioti..ja sam po njihovim kriterijumima odavno za zatvor..kod mene uopšte nije bilo ni bombona ni čokolade....:lol:
 
O ....Pre neki dan je bila šokantna vest, barem za mene, da u Beču živi preko 50% samaca!!![/QUOTE]

Идеална мера за капитализам, тј. послодавце. Немају ни кучета ни мачета, а и ако их имају не мења много ствар, могу да ринтају и кући, тек да им није досадно, хране се из алу-фолије, мало гледају глупаве рекламе и вести о дивљим балканским племенима која треба "цивилизовати" на начин који се код њих практикује вековима, па сутра опет на посао и тако редом...Шта ће им породица да их у томе само омета, да негују и бдију над њима када су болесни, стара мајка која само нешто закера и хтела би у шетњу и још којешта што им смањује продуктивност. Више им ни брак не треба, имају "банке сперме", могу да усвоје и дегенеришу туђу децу, децу коју су отели неким дивљацима из далеких словенских шума...JEVROPA ZDAJ!!! :dash: УЖАС!
Da, interes totalitarne drzave obucene u tako trendi demokratsku uniformu.
Bolesni, stari, neposlusni? Na giljotinu.
 
Kakvi idioti..ja sam po njihovim kriterijumima odavno za zatvor..kod mene uopšte nije bilo ni bombona ni čokolade....:lol:

И ја, јер мој син готово искључиво једе кувану храну....Сендвиче не подноси и једе их тек у крајњој нужди, кад је на путовању. :lol:
 
Идеална мера за капитализам, тј. послодавце. Немају ни кучета ни мачета, а и ако их имају не мења много ствар, могу да ринтају и кући, тек да им није досадно, хране се из алу-фолије, мало гледају глупаве рекламе и вести о дивљим балканским племенима која треба "цивилизовати" на начин који се код њих практикује вековима, па сутра опет на посао и тако редом...Шта ће им породица да их у томе само омета, да негују и бдију над њима када су болесни, стара мајка која само нешто закера и хтела би у шетњу и још којешта што им смањује продуктивност. Више им ни брак не треба, имају "банке сперме", могу да усвоје и дегенеришу туђу децу, децу коју су отели неким дивљацима из далеких словенских шума...JEVROPA ZDAJ!!! :dash: УЖАС!

Хакслијев "Врли нови свет" је већ ту.... :sad2:
 
ovo ceka i Srbiju ako udjemo u EU

vise ne smes dete da udaris po dupetu ako zgresi

uskoro ces morati da ispunjavas sve njegove hirove ako neces da ti ga oduzmu

ZIVEO BORIS TADIC I NJEGOV EVROATLANTSKI PUT!

:hahaha:

a ti si svojevremeno govorio da Srbija treba da ulazi u savez sa Rusijom i Kinom :rotf:

primerice u Kini hiljade dece bez ikakvih prava radi već od svoje 9-10 godine "za šaku riže" ili u Rusiji ćim se udaljiš 10 km (u bilo kom smeru od Crvenog trga počinju prizori teške sirotinje i ne prestaju filjadama kilometara dok se ne pogubiš po pustoši Sibira il ne utopiš u Severnom moru :mrgreen:
...ah bajna ta Kina i Rusija , jel? :per:
 
:hahaha:

a ti si svojevremeno govorio da Srbija treba da ulazi u savez sa Rusijom i Kinom :rotf:

primerice u Kini hiljade dece bez ikakvih prava radi već od svoje 9-10 godine "za šaku riže" ili u Rusiji ćim se udaljiš 10 km (u bilo kom smeru od Crvenog trga počinju prizori teške sirotinje i ne prestaju filjadama kilometara dok se ne pogubiš po pustoši Sibira il ne utopiš u Severnom moru :mrgreen:
...ah bajna ta Kina i Rusija , jel? :per:


To je drugo.

To oni rade da bi im uterali patijaralni moral u mozak. Sve sami porodicnl ljudi ti Rusi i Kinezi...Narocito Rusi.
 
Poslednja izmena:
Одлично.
Сад у сиротишту има бомбона до миле воље.

Nije dete krivo. Zato je dete, a ne zrela osoba. dete ne može da sagledava posledice, i sa detetom je lako manipulisati, kao što je to otac u ovom slučaju učinio, vodeći se samo time da naudi bivšij supruzi, nimalo nje hajući za to kako će biti njegovom detetu.
Kriv je sistem u NSP-u, koji se u EU i SAD najbolje ogleda, a to je apsolutna izopačenost, i gaženje svih porodičnih vrednosti, tj. razbijanje porodice kao stuba postojeće civilizacije. kada konačno bude razbijena porodica kao institucija, NSP-u su sva ostala vrata za porobljavanje čovečanstva otvorena.

Finci, kao nacija sa najvećim brojem obožavaoca zla, satane i sl. sranya su najdalje stigli u tome, ali i ostatak EU se trudi da ih sustigne.

A, što se tiče ovih konkretnih slučajeva, izgleda da su se Finci opet malo uželeli ruske čizme za vratom. Zaboravili su izgleda kako je to kada baćuška gazi.
 

Back
Top