Quantcast

Devojčica (4) u Americi UMRLA OD GRIPA, majka slušala antivakserske savete s Fejsbuka

radyu5

Veoma poznat
Poruka
10.997
Најбољи услови лечења? У Америци? Знаш ли ти несрећо колико људи у Америци прима бонове за кухињу јер нема за три оброка? Па можда за Рокфелера је мало другачије...
"Узгредно" дејство тамифлу, узгредно одабрано:
Psychiatric
Common (1% to 10%): Insomnia
Frequency not reported: Mania
Знаш ли ти колико је тај списак дугачак?
Ma važi.

alfalogo

Elita
Poruka
16.409
Jedini valjan dokaz da vakcine izazivaju autizam su autisticni antivakcinasi
Ne izaziva vakcina autizam direktno, već tako što se bebe od vakcine onesveste i naravno da u nesvesrici u najmanju ruku ni ne dišu kako treba.
A nije velika teorija šta se u nedostatku kiseonika dešava i kod odraslih, a da ne spekulišem o odojčadima.
Naravno mislim da se neke bebe onesveste, a n obavezno sve.
I naravno gradacija štete nije uvek ista.

alfalogo

Elita
Poruka
16.409
Nije smislio nego kopirao sa sajta BBC-ja, CNN-a ili nekog slicnog, obicno sve vesti koje domaci portali plasiraju tako nastanu (uvek jedan isti tekst).
Mi u Srbiji smo zrtve angloamericke propagande samo zato sto je engleski jezik svetski. Da je umesto njega kineski, percepcije bi bile skroz drugacije.
Ovo je princip po kome funkcionise njihova rezimsko-korporativna propagandna masinerija, moc joj daje jedino zastupljenost jezika

Isto vazi i za rezimsko-korporativne drustvene mreze...
Šta znam, ja kad sam na režomskom mediju ostavio moj komentar o onesvešćivanju beba od vakcine i tim eventualnim posledicama oko autozna zbog toga, oni su ljudi taj komentar objavili i bilo je dosta pozitivnih reakcija. Blic ti tako nešto ne bi dozvolio. I koliko ih uopšte i spominjati u režimskom sklopu kad su oni gori od režima!
A da ne pričam o tome kako su pokrenuli harangu protiv Jelene Karleuše kao antivakcinašice, a ona žena ima autistično dete.
Al to su tolki debili da i takvog roditelja svrstavaju u tabore i ovome sličnu priču.
A vezu između vakcina i autizma i jesu pokrenule klinike, još od kad.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.