DEVOJČICA (13) ZATRUDNELA SA BIVŠIM DEČKOM SVOJE MAJKE

111111

Legenda
Banovan
Poruka
60.297
Žena (35) iz Fifea iz Velike Britanije postala je veoma rano baka kada je njena ćerka (13) ostala trudna sa njenim bivšim dečkom (41)!

- Htela sam da ga ubijem kada sam saznala šta je uradio! Mrzim ga! Izdao je moje poverenje – ispričala je očajna žena.

Prošle nedelje 41-godišnjak, mamin bivši dečko i otac deteta maloletnice, na sudu optužen za silovanje, priznao je seks sa devojčicom. DNK test pokazao je da je on otac deteta.

- Nikada nisam videla da se prema njoj ponaša drugačije, a moja ćerka je u njemu samo videla figuru oca – prepričala je očajna majka kako je izgledao odnos njene ćerke i njenog bivšeg dečka.

Njena sada 14-godišnja ćerka ispričala je kako je otkrila da je trudna.

- Nisam radila test za trudnoću. Shvatila sam da sam u drugom stanju kada je beba počela da se mrda u mom stomaku, bila sam prestravljena – ispričala je devojčica.

Takođe, devojčica je dodala kako joj je otac deteta rekao kako ne sme majci da kaže za trudnoću. Ženi ni malo nije bilo lako da prihvati činjenicu da je njena 13-godišnja ćerka rodila dete, a još joj je teže palo saznanje ko je otac.

- Nikada neću moći da oprostim sebi što dete nisam zaštitila od monstruma – rekla je majka i dodala da će se sada maksimalno posvetiti ćerki i njenom detetu.

http://www.telegraf.rs/vesti/269846-devojcica-13-zatrudnela-sa-bivsim-deckom-svoje-majke
 
Da se mi razumemo, na stranu ljudski (neprirodni) običaji. Bog ili priroda (kako ko voli) kažu da ona nije dete, jer deca ne rađaju decu. Dete je polno nezrela jedinka, a ako neka jedinka može da se pari i da na svet donese zdravo potomstvo TO NIJE DETE! :hvala:

Vidi Isterivač, jeste da kad đavo uđe, bez isterivanja nema pomoći ... ali druge stvari ... ipak ne možeš egzorcizmom da pregaziš nauku više ... Ja imam jednu takvu od 13 polno zrelu ali ne dao Bog nekome da je samo pipne, pojeo bi sopstvenu onu stvar na Trgu Republike veruj mi ...
 
Da se mi razumemo, na stranu ljudski (neprirodni) običaji. Bog ili priroda (kako ko voli) kažu da ona nije dete, jer deca ne rađaju decu. Dete je polno nezrela jedinka, a ako neka jedinka može da se pari i da na svet donese zdravo potomstvo TO NIJE DETE! :hvala:

Velika narasla al' pamet joj je ostala mala i zato je smatramo neodgovornom u krivicnom smislu a nesposobnom u poslovnom...tesko da joj se sva zrelost slila u mesecno krvarenje:)
 
Poslednja izmena:
Ma pamet će joj biti mala i sa 30 kad bude baba, nije na stvari. Kad odrasteš među životinjama osuđen si da i sam budeš životinja.

Ovoj devojcici svakako, kako bi inace mogla nakon svega...po godinama ne bi bilo cudno da jos uvek nosi u krevet nesto plisano...

Sto se nacela tice mislim da reakcije coveka odredjuje sadejstvo bioloske strukture i uslova zivota.
 
Ovoj devojcici svakako, kako bi inace mogla nakon svega...po godinama ne bi bilo cudno da jos uvek nosi u krevet nesto plisano...

Sto se nacela tice mislim da reakcije coveka odredjuje sadejstvo bioloske strukture i uslova zivota.

Па кажем ти, материнство са 13 или 14 није ништа чудно међу тим светом.

Пада ми на памет онај виц - "неваљалице једна мала, на шта то личи, свако вече са другим дечком а тек ти је петнаеста, то нема смисла, ниси чак ни мами на рођендан дошла, а знаш да славим тридесети"

alfie.jpg


(сличан случај - лево клинац, средина тата, десно мама)
 
Ovoj devojcici svakako, kako bi inace mogla nakon svega...po godinama ne bi bilo cudno da jos uvek nosi u krevet nesto plisano...

Sto se nacela tice mislim da reakcije coveka odredjuje sadejstvo bioloske strukture i uslova zivota.

Pa pišanog majmuna nosi u krevet i moja sestra od 30 god. dipl. psiholog isto tako "pametna" kao i ti. Alo....bre, da bi piččka radila i donosila decu na svet ne treba fakultet a i vi što stre ga završile ste luđe devet puta od te devojke. :aha:
 
Па кажем ти, материнство са 13 или 14 није ништа чудно међу тим светом.

Пада ми на памет онај виц - "неваљалице једна мала, на шта то личи, свако вече са другим дечком а тек ти је петнаеста, то нема смисла, ниси чак ни мами на рођендан дошла, а знаш да славим тридесети"

alfie.jpg


(сличан случај - лево клинац, средина тата, десно мама)

A kakve veze ima? Moralno ili prirodno? Šta će svet da kaže...
Jel piše negde u zakonu da kad neko dobije spermu i neko dobije jajne ćelije da ne smeju da imaju decu?
Ima spermu al mama i tata misle da je još mali da mu se kaže čemu to služi?
Ajd to je od crkve, a sad da vidimo šta hoće novi svetski poredak i kako će kontrolisati ali ne po godinama i punoletstvu već po DNK kvalitetu

Pa da vidiš morala...
 
Poslednja izmena:
Pa pišanog majmuna nosi u krevet i moja sestra od 30 god. dipl. psiholog isto tako "pametna" kao i ti. Alo....bre, da bi piččka radila i donosila decu na svet ne treba fakultet a i vi što stre ga završile ste luđe devet puta od te devojke. :aha:

A to sa plišanim medom je evociranje na dečije vreme i sigurnost života pod staklenim zvonom.
U suštini je treba poslati na njivu kod neke seljačine al ona to neće...
prošla su vremena kad se žena poradjala pa je svekrva već sutra terala na njivu da se ne izležava
nema veze, bar znamo da je svet nenormalan pogotovo zapadni
 
A kakve veze ima? Moralno ili prirodno? Šta će svet da kaže...
Jel piše negde u zakonu da kad neko dobije spermu i neko dobije jajne ćelije da ne smeju da imaju decu?
Ima spermu al mama i tata misle da je još mali da mu se kaže čemu to služi?
Ajd to je od crkve, a sad da vidimo šta hoće novi svetski poredak i kako će kontrolisati ali ne po godinama i punoletstvu već po DNK kvalitetu

Pa da vidiš morala...

Sustina nije u moralu vec u zrelosti maloletnih roditelja i to mladjih maloletnika sto celoj prici daje paradoksalan ton. .

Ivane, bolje da ti ne kazem sta mislim o svojoj pameti, sa navodnicima ili bez njih. Plisano je asocijacija na starost majke u konkretnom slucaju.

Pobedonoscev, cula sam za problem engleske omladine. Bila je prica da ce papa test pomeriti sa 25 na 18 godina zbog ranog stupanja u sexualne odnose ali...u ovom slucaju tata nije maloletnik koji svodi odnos na "igrala se deca ljubavi".
Recimo da je u pitanju zlostavljanje deteta od strane odrasle osobe koja se u odnosu na dete nalazi u nadredjenom polozaju. To je sto se njega tice ali mene muci pitanje da li je moguce da je devojcica zbog uticaja sredine smatrala da je sex nesto ok ne samo dok se igra sa vrsnjakom vec i kad vodi ljubav sa odraslom osobom? Mozda gresim, ne vidimo dete ali nekako mi je logicno da je visestruko silovana klinka u totalnom haosu...i znas sta mi je tu isto jezivo, da nije ostala u drugom stanju cela prica se ne bi saznala, kad umnozim te price sledenim se kolika je tamna brojka.
 

Back
Top