devojacki start

Mislim da bi ti svi na ovom forumu odgovorili potvrdno ili ti jesnostavno rekli da pitas glupa pitanja. Pravi problem je sta ako se u toj situaciji devojka ne svidi decku? Mi muskarci jos nismo dobro savladali tehinke blagog odbijanja
 
e, vidis tu je problem mnogih zena... znas sve sede, doterane i chekaju da ih neki tip startuje... i posle im muskarci ne valjaju... a ustvari one ne biraju sebi muskarca, nego ko njih nadje to je to.... najkvalitetnije veze koje sam imala u zivotu su bile s onim decacima koje sam ja sebi izabrala... i usput postedis sebe smornih prica koje muskarci umeju da osmisle za svoj pristup muvanje sta god...
 
to je nesto posve normalno ali kod nas ne bas cesta pojava ne znam zbog cega ali meni se cura odmah u startu svidi ako mi pridje zato sto je takva cura samouvjerena i nista ne prepusta slucaju!!!!!1
a po mom nekom razmisljanju cure ne prilaze momcima iz nekog glupog razloga zato sto misle da ce ti momci odmah pomisliti da ona zeli samo sexxx :!: :!: :!:
 
I ja sam se dugo zanosio raznim pricama i pricicama za start. Na kraju opet ispada najbolje da samo pocnes jednostavnu normalnu pricu sa devojkom i posle vidis sta joj pasuje. Inace mene nikad devojka nije startovala sa nekom posebno pricoma a i vec posle minut-2 bi mi prepustila inicijativu. Ipak sasvim dovoljno za pocetak. Polako gazimo ka Evropi :lol:
 
U tome si upravu.Mene bi bilo blam da me startuje riba :?
_______________________
SlipKnoT 4e\/er

You fu*kin' touch me I will rip you apart
I'll reach in and take a bite out of that
Sh*t you call a heart...
:evil:


_________________
www.cs-centar.net
_________________
 
kosmopolit:
hehheheee, feministkinja :?: :idea:

Ne nisam feministkinja, i to sto sam napisala nema veze sa feminizmom!!!!

Zaista je tacno da muskarci pridju devojci tek kad im ona to odobri, bilo opustenim ponasanjem i stavom, bilo pogledima, bilo smehom.... Ako ga je snimila, pokusace da mu privuce paznju, a onda je on na redu! To je najcesci nacin zenskog "starta", oostalim nisam ni pisala jer mi ni jedan drugi ne pada na pamet! :roll:
 

Back
Top