devica

Za zensku devicu najidealniji su rakovi, idealni bikovi, jarcevi...onda vodeni znakovi, vatreni pa vazdusni(oni su uzas za device).
E a sto se karakteristika tice nabavi knjigu Linde Gudman(ili tako nesto) o horoskopima. :D
 
zenske device - pedantne, dzangzirave, na distanci...uvek ciste, uredne, kod njih se zna red.

ej, ja ne znam ni jednu zensku devicu dobro jer se ovnovi (ja) i device instinktivno drze podalje. :wink:
znam da ne volite preterana iznenadjenja, haoticnost, burne izlive strasti (pogotovo na javnim mestima), ljubomorne scene, zaglavljivanje na splavovima sa ciganskom muzikom do 5 ujutro, zarozanu garderobu, vristece boje.
mislim da je najveca pakost uraditi devici - ukrasti joj rokovnik :wink: :lol:
 
Ej, anakin varas se sto se devica tice. Neke od od najvrelijih, najcvrcih i najiskrenijih kombinacija su kada su ovan i devica u pitanju. Ko ti kaze da device nisu dovoljno uzbudljive? Mora da si naleteo na neki bas los primerak! 8)
 
Ma te price da su device bolesno pedantne nemaju veze sa istinom.JA sam devica, nisam cangrizava, nisam bolesno pedantna, sasvim sam normalna, a boga mi bas umem dooooobro da se otkacim.Jedino je tacno ono da su dobri djaci i vredni.To sam oduvek bila, mozda i preterano. :P
 

Back
Top