Devetnaestoro dece i dve nastavnice poginuli su u utorak u pucnjavi u osnovnoj školi u Teksasu

Sensei

Master
Moderator
Poruka
64.818

Gunman kills 19 children, 2 teachers at Texas elementary school​


https://www.reuters.com/world/us/tw...ry-school-shooting-texas-abc-news-2022-05-24/

Osumnjičeni 18-godišnji, učenik srednje škole Uvalde, takođe je mrtav, rekao je on.

Osumnjičeni je takođe navodno pucao u svoju baku pre nego što je ušao u školu i ponovo otvorio vatru, rekao je Abot. Nije rekao ništa dalje o njenom stanju.

AAXFw83.jpg
 
Poslednja izmena od moderatora:
Poslednja izmena:
Za ove pucače po školama važi da su povučeni čudaci. Oni verovatno ne bi bili u stanju da nabave oružje na crnom tržištu kao što to rade krimosi.

Osamnaestoodišnjak se tog jutra probudio sa idejom da ode u školu i skine neke glave... pa i svoju.
Ne, ja to ne razumem.
Ma, hajde, povučena sam i ja, pa mislim na dušu i krakatom komarcu! Ideja da se može bilo šta, to je gadna stvar!
 
U Americi postoji kult školskih ubistava. Nedavno se desilo i u Rusiji ali nešto ne primećujem da se toliko često dešava van Amerike. Praktično ovo im je najviše obeležilo medije 1999. Dva napadača koja su važila za čudake u školi, odvojene od drugih, bilo je i priča da su bili ismevani od drugih zato, provocirani, to je tako u školama.


Najgori slučaj im je Adam Lanza, s obzirom na uzrast žrtava, isto je važio za nekog odvojenog od drugih, šablon isti.

51d1fc4669beddec05000018.jpeg


https://en.m.wikipedia.org/wiki/Sandy_Hook_Elementary_School_shooting
 
to si preterao. Ne može tek tako da se kupi legalno pištolj. Postoje specijalizovane radnje, ne prodaje se maloletnicima. Negde mora da se polaže da znaš da rukuješ oružjem
Nisam preterao - video licno svojim ocima dok sam posecivao Ameriku mnogo puta. Odakle ovom klincu pistolj ? Ima dozvolu sa 18 godina ?
 
Au brate al davite,,kupis oruzje na svakom cosku iz gepeka kakve bre dozvole,moze da uzme od caleta vojnika pandura,moze da se zaposli kao obezbedjenje,na zilion nacina dodje do oruzja
Upravo o tome i pricam
Klinac moze od tate da uzme i boli ga patka.
Izvestaj kaze da je pucao u svoju rodjenu bacu, posle se zabio u neki jarak pored skole i tu je proradila tinejdzerska diletantnost i ...
 
Тја, неки чудаци у школском добу се убију па онда се сви чуде како то и зашто, неки побију све око себе.
Заједничко им је да су обично дуже време малтретирани у окружењу и да је насиље једини језик који су научили.
 

Back
Top