Quantcast

Devet partija potpisuje Memorandum o Vojvodini

radeta62

Buduća legenda
Poruka
31.261
Ne sme on ni da pipne Frusku goru! :besan2:
A kad sam napisao da se srpstvo i Srbija raspadaju mnogi su pomislili Radeta antisrbin mrzi vas... minut je do dvanaest da se srbi ma gde ziveli uozbilje i sto pre porade na svom opstanku.Vucic vas uspavljuje sa putevima,nikad vecim platama i penzijama dok neprijatelj unistava i zatire sve sto je srpsko.

BLAJBI

Zaslužan član
Poruka
103.882
A kad sam napisao da se srpstvo i Srbija raspadaju mnogi su pomislili Radeta antisrbin mrzi vas... minut je do dvanaest da se srbi ma gde ziveli uozbilje i sto pre porade na svom opstanku.Vucic vas uspavljuje sa putevima,nikad vecim platama i penzijama dok neprijatelj unistava i zatire sve sto je srpsko.
Oslobodi nas velikosrpskih fantazija....Svuda vam se pricinjavaju neprijatelji koji jurisaju na srpstvo da ga satru, to im je najvaznija stvar na svetu...Cista popovstina, elemetarna...

Gruban

Buduća legenda
Poruka
31.065
Znam, bio sam prisutan na tim skupovima...Najeli su se, napili, pa onda dali prilog od 5 ili 10 dolara za Srbiju....
Pa neće biti da je tako.Zahvaljući njima separatizam na tim područjima je poražen.Čanak,Isakov,Veselinov i ostala družina propali načisto.Stvorena je jedna nova Vojvodina,koja se ni po čemu ne razlikuje od ostalih regija Srbije.Kao Vranjski okrug na primer.

Sta Ima Zemo

Primećen član
Poruka
907
Vojvodjani su Krajišnici i Srbi iz Federacije BiH.Vojvodina je njihovo područje.Kako oni odluce takodje biti.
Oni su doseljenici i svojim velikosrpskim radikalizmom su narušili tradicionalnu miroljubivost Vojvođana koji su sada već ultra strpljivi sa svojim zahtjevima za boljim i civiliziranijim životom.

Umjesto da ih se posluša njih se grubo ismijava. Velikosrpski primitivizam i dalje jaše, ali pitanje je dokle će u strpljivoj Vojvodini. Vjerujem da je i mnogim Srbima tamo dosta lošeg života u zamjenu za velikosrpstvo.

Gruban

Buduća legenda
Poruka
31.065
Oni su doseljenici i svojim velikosrpskim radikalizmom su narušili tradicionalnu miroljubivost Vojvođana koji su sada već ultra strpljivi sa svojim zahtjevima za boljim i civiliziranijim životom.

Umjesto da ih se posluša njih se grubo ismijava. Velikosrpski primitivizam i dalje jaše, ali pitanje je dokle će u strpljivoj Vojvodini. Vjerujem da je i mnogim Srbima tamo dosta lošeg života u zamjenu za velikosrpstvo.
Odes li zemo kad do nase dicne Srpske, do nasih varosi Foce,Visegrada,Bratunca,Srebrenice pa na zapad do Doboja,Prijedora ?

zauvek branilac

Primećen član
Poruka
857
Vojvodina - Vojvodjanima ! :ok:
Samo oni treba da odluce sa kim ce i kako ce.
Ti ćeš da postaneš firer Vojvodstva Bavarske, ili kao deo Nemačke (što je Bavarska sada) ili kao samostalne države ili kao deo Austrije :think::rtfm::kez:
(Austrija je nastala kao granična grofovija i deo tadašnje nemačke regionalne države Vojvodstva Bavarske sa kojom je istorijski povezana)! CCCC

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.