Devalviran oscar 2022

Meni smeta sugestija I diskriminacija prema zenskim rediteljima filmova. Ona je sada skoro obaveza , ili tematika ili lezbo ili pol reditelja.
Ljudi to zovu pozitivna discriminacija a ja vidim protekciju .
Nemoguce da je ceo svet seljacki da odjednom ne zna razliku I da ne zna kako da primeni oslobadjanje , ako je postojala diskriminacija , a ne protekciju.
 
Sace ukrajinski film da pobedi...
"QUO VADIS BANDERA?"

Meni smeta sugestija I diskriminacija prema zenskim rediteljima filmova. Ona je sada skoro obaveza , ili tematika ili lezbo ili pol reditelja.
Ljudi to zovu pozitivna discriminacija a ja vidim protekciju .
Nemoguce da je ceo svet seljacki da odjednom ne zna razliku I da ne zna kako da primeni oslobadjanje , ako je postojala diskriminacija , a ne protekciju.
kuj bre?

 
Sace ukrajinski film da pobedi...
a i pobednik na song kontest je jos 24. februara cementiran.
Za par meseci ukrajinci ce ppokupe vise nagrada i pobeda nego amerika za 200 godina postojanja.
Bice prvi na svetu u muzici, kulturi, nauci, filmu, trkama, boksu, knjizevnosti, kulinarstvu..................ma super nacija ............JEDINO DRZAVU NECE IMATI.
 
Za Oscar 2022 ili generalno, posto nije da ni jedan crnac nije osvojio Oscar-a
Да, Дензел је добио '90. и '02. што се ја сећам, а сигурно је и још неко.
Моник за улогу у Precious од женских. Хали Бери исте године кад и Дензел, чини ми се.

Е, да, и Џејми Фокс за улогу Реја Чарлса.
Треба проверити, сигурно има још.

Сидни Поатје 1964.
 
Да, Дензел је добио '90. и '02. што се ја сећам, а сигурно је и још неко.
Моник за улогу у Precious од женских. Хали Бери исте године кад и Дензел, чини ми се.

Е, да, и Џејми Фокс за улогу Реја Чарлса.
Треба проверити, сигурно има још.

Сидни Поатје 1964.
Naravno da ima, Morgan freeman, Sidney Poitier, Cuba Gooding Jr. Whoopie Goldberg, Denzel 2x
 
Ма да, није могуће ни свега се сетити.
Pazi ruku na srce ima ih daleko manje nego belaca al procentualno dodje na isto. Ruku na srce, mislim da nema glumca/glumice aijskog porekla koji je dobio Oscar-a, genralno mislim samo na glumce iz japana/Koreje/Kine, mozda ima jedan al sumnjam. Znam da ima reditelj za onaj Parazit film al to je to
 

Back
Top