Detalji napada na naše učenike u Veneciji: Srpskom dečaku isekli glavu flašom - u kakvom su stanju povređena deca?

a što se ti vataš za zalutale?

mogao si da nam izneseš svoje stručnije mišljenje?
Moje stručno mišljenje: potukla se đeca jer su jedni Srbi a drugi Šiptari.

Tako smo se i mi tukli kad Budućnost igra protiv Mačve.

Treba deca da se potuku povremeno.

Moje stručno mišljenje: potukla se đeca jer su jedni Srbi a drugi Šiptari.

Tako smo se i mi tukli kad Budućnost igra protiv Mačve.

Treba deca da se potuku povremeno.
podmuklije nisam ni očekivao

a zabrinuo si se jako za Radoičića da ne uzvrati šiptarskom metidom 96/97?

Medjutim dobro je da Beogradska deca vide nešto čega su kurtalisani za razliku od srpske dece na Kosovu:

ANIMALNA MRŽNJA

Valja znati da deca iz ratnih zona kad dodju u Beograd gledaju najopušteniji život kao da nikom ništa ne može da se desi... sefi se bezbrižno, šeta, i jedini problem u životu - smeta Vučić... (marginalnoj manjinia naravno, nešto na nivou brojnosti LGBT zajednice što i jesu)

Poslednja izmena:
Дно дна од италијана, да се ово десило западњацима у Италији, то би свака италијанска новина имала на главној страни. Где је антисрпска звер Кандићка и њени обожаваоци? Да су ово урадили срби шиптарима, каква би то хистерија била од антисрпских звери као што су Бисерко, Кандићка итд.
a di ti je Nenad Canak.........?

Kad sam ja bio u srednju školu bogme imali smo dosta kvalitetnih fajtova i fajtera. E sad smo izrodili generacije koje smo vaspitali da se nasiljem nista ne resava, da ako te neko dira prijavi ga uciteljici, ako te neko pljune obriši se i teraj dalje../ E sa druge strane imas mlade koji se vaspitavaju da zive u svetu kakav jeste a ne kakav treba da bude.

Greota i saucesce za sve povrijedjene....ali prvo da dobijemo iskaze sa obje strane, mozda srpski mladici su provocirali ili obratno. Ne znamo cijeli kontekst.

Зуботехничка школа, значи девојчице углавном.
Нек нападну грађевинску школу кад дође на ексукрзију !

Back