Detalji napada na naše učenike u Veneciji: Srpskom dečaku isekli glavu flašom - u kakvom su stanju povređena deca?

Па ви ионако не мрдате нигде, него дрхтите под ћебетом са Путиновом сликом.
Netacno ovog leta 850 000 srpskih drzavljana je letovalo u inostranstvu preko turisticke agencije a verovatno isto toliko privatno. Pogledaj ovih 10dana rata u Izraelu ,u tom periodu tamo je bilo 1000Srba? 700 izvuceno avionima Er Srbija. A uzmi celu godinu,desetine hiljada hodocasnika.

Od Šćiponja, odnosno orla, zemlja orlova. Slican korijen za nase crnogorsko ime Šćepan 🦅

Šćepan od Stjepan.. nema veze sa Šiptarima

Šiptari nas nazivaju Škije pa šta .. Mi Nemce nazivamo em Nemci em Švabe pa sem što natrče na nas svakih 30-40 godina ne ljute se

Recimo Slovenci nas sem južnjaki nazivaju i Čefuri, pa šta

Šćepan od Stjepan.. nema veze sa Šiptarima

Šiptari nas nazivaju Škije pa šta .. Mi Nemce nazivamo em Nemci em Švabe pa sem što natrče na nas svakih 30-40 godina ne ljute se

Recimo Slovenci nas sem južnjaki nazivaju i Čefuri, pa šta

Ima veze, mi smo Crnogorci prije bili dvojezicni i tako smo promjenili ime Stefan u Šćipan pa Šćepan, kao orao Shqiponja 🦅

Znaci tebi je brat Siptar koji sece flasom glave srpskoj deci, lomi rebra, ubija Srbe, rusi srpska groblja....

Nisi ti cist u glavu.
Ne, meni je brat svaki dobar čovek na dobrom glasu, koje god nacionalnosti ili vere bio.

Govoriš kao neko lo nije previše bistar.

Znaci tebi je brat Siptar koji sece flasom glave srpskoj deci, lomi rebra, ubija Srbe, rusi srpska groblja....

Nisi ti cist u glavu.

Pjesma Kralja Nikole Albancima 1910 g.:

FqDRRjOX0AEa_4S.jpg

Ne, meni je brat svaki dobar čovek na dobrom glasu, koje god nacionalnosti ili vere bio.

Govoriš kao neko lo nije previše bistar.
Иронија, ти да говориш ко је бистар. Ти који омаловажаваш шиптарски тероризам над србима и негираш чињеницу да су апсолутна већина шиптара антисрпски манијаци.

Иронија, ти да говориш ко је бистар. Ти који омаловажаваш шиптарски тероризам над србима и негираш чињеницу да су апсолутна већина шиптара антисрпски манијаци.
Isto su i svi splicani antisrpski manijaci , pa HDZ....pa jedno vreme crnogorci , nisi mogao da zaobidjes da te ne napadnu....iz cista mira....

Ali tu ima jedna stvar koja je moguca ali je manje verovatna, a to je da se sipci ponasaju usred bela dana u stranoj drzavi kao da su kod kuce...
Jedno su provokacije, drugo je napad...
Nije ugodno i zastrasujuce je oba...ali nije isto..

Nasi nepismeni novinari nisu dobar izvor informacija...a uvek tu totalno nepismeni ....lakse naci pismenog Srbina u trznom centru , nego medju novinarima...

E a kako je stvarno bilo , to necemo saznati...

sto vise ovakvih stvari to bolje po nas posto ce narodu prekipeti a onda prvo koji ce tu nastradati su drugosrbijanci pa posle njihova bratija siptari i ustase
Nece, uvek srbin samo na srbina udara.....tek kad ga nateraju onda se bije sa drugima...
Pogledaj stanje identiteta i integriteta kod srba danas, pa ce ti biti jasno koga ce udariti..

Ali vest je tipicno srpsko novinarski pisana, prosto ti je muka da je citas, toliko je nepismena...

Ma meni je tu malo mutno ..prvo , albanci ili siptari.....
Ne znam koliko Srba ide na more u Albaniju , ali oni pricaju da ih ne primecuju , tj ni u dzep ni iz dzepa...

Drugo , ako je napad koji mirise na terorizam, kao sto je ovo , treba znati da je tu vazno da se obe strane pitaju...domacin strana, Italija, i gost strana koja je napadnuta Srbija..
I cini mi se da sto vi vise vicete pravda, da je Srbija zvanicno namerno gurnula pod tepih reakciju na ovako nesto , mada me ne bi iznenadilo ni da se diplomate i ne interesuju....

Ali vest je definitivno seljacki napisana...ups, nepismeno napisana...ovde nije u pitanju seljakluk...

I mrzim kad moram da trazim pismeniji izvor, a cesto se desava, jer ovako ne mozes imati misljenje, desavalo se da novinari tragaju za davljenikom, a davljenik izvadjen kao pokojnik pre nekoliko sati ...svasta ima u Srbiji , nista nije iznenadjenje.

moze biti...........al ovi "albanci" verovatno greskom stigli u veneciju umesto u izrael, pa udarili na srbe misleci da su jevreji.
Oce to kad se nezna engleski pa se naredjenja iz vasingtona pogresno prevode.
Ima mnogo ljudi koji misle da su duhoviti. Ti na primer kad se šališ kao da prdiš.

Back