Desktop racunar

Sizif

Strani posmatrač
Moderator
Poruka
46.307
evo ti.. Rešeno.

https://www.monitor.rs/elite-pc/PC-Gaming-Elite

• Proizvođač: Monitor System
  • Model procesora 1: AMD Ryzen 5 5500
  • Model matične ploče: Gigabyte B450 AORUS ELITE V2
  • Grafička karta 1: Asus GeForce TUF-RX6500XT-O4G-GAMING
  • Količina memorije: 8 GB
  • Model kućišta: MS Industrial ARMOR V310
94.840,00 RSD
Dobra mašina, jedino bih ja dodao i jedan klasični HDD, ume 500GB da brzo postane tesno za nove igrice.

spavach

Domaćin
Poruka
3.882
ne preteruj.
ja sam pre tri godine kad sam sklapao racunar uzeo GTX 1660 super i do sad nije bilo igre koju nisam mogao da pustim..doduse imam jak procesor i 16GB RAM-a ali opet..graficka nije usko grlo.

pa nije problem pustiti igru vec rezultati..pustim i ja na 1030 al ***** dobaci u poredjenju kad pustim na 3070..u tome je fora..kupit ce za 90k i skontati da nije mid gejming konfiguracija..i onda ce opet doci ovdje plakati jer su mu rezultati slabi...

prvo nek kaze sta planira igrati, na kom monitoru..

RIA77

Poznat
Poruka
8.654
Zelim uzeti neki solidan desktop racunar za mid-gaming. Izdvojio bih max 90k. Da li mi mozete predloziti neki od ovih modela na prvoj strani?
https://www.tehnomanija.rs/c/kompjuteri-hardware-i-kancelarijska-oprema/desktopovi-100301
Takodje, ako imate neku odredjenu konfiguraciju, molim vas pisite.
Hvala.
Друже, купи неку конзолу, неки Sony play station.
Играње на компјутеру је веома скупа забава, тј. кад кренеш већ си изгубио јер ћеш морати да надограђујеш.
Само добра графичка кошта као цела твоја конфигурација, или другачије, пола твоје конфигурације је за просечну графичку карту, а где је процесор и матична плоча.

Sizif

Strani posmatrač
Moderator
Poruka
46.307
Јел ту то оне графичке што им је извучена душа па кад се играју по цео дан почну да багују и на крају заврше у канти ?
Ne, iz mog dosadašnjeg iskustva nema neke značajne razlike između polovne kartice koja je korišćena za mining i one koja je korišćena za gaming. Treba samo proveriti da li ventilator radi dobro i da li je stock ROM, tj. da memorija nije overclockovana. Sa standardnim driverima ima da radi kao sat u velikoj većini slučajeva.

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.