Десетине хиљада људи је изашло на улице и устало у одбрану Русије и Србије.!

Ти си Тихи, ти ниси свет :hahaha:
:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:

Tihija puna Srbija.

A CIA placenika i govnara , sve manje i manje svakim danom :)

Zahvaljujuci Rusima :)

Ti si osoba koja je na forumu javno pisala da želi uništenje Srbije .


besramno lazes.

Jedini koji se zalazete za unistenje Srbije ste vi placenici CIA , Sorosevci , i sluge duboke drzave jer je agenda vasih gazdi unistenje svih nacionalnih drzava i svih naroda Evrope.
 
Ruski placenik , spijun.

Pijuckam beli suvinjon i grohotom ti se smijem.

Vas poraz je bio jucerasnji dan i ulice Beograda pune ljudi kojima kuca srce ZA RUSIJU jednako koliko i ZA SRBIJU


197px-Letter_Z_in_the_colours_of_the_Russian_Ribbon_of_Saint_George_withHashtag.png


11913974_896966727058492_1705065395257381882_o.jpg



В полнеба пламя,
В полнеба смог,
Россия с нами,
И с нами Бог!

:vatromet:
 
Више је било заства него људи, а и нису људи, већ *******и и путинофили

Na nasem patriotskom skupu 20.000+ ljudi na vasem antiruskom pederrsko sorosevskom jedva vas 5

Koji si ti od ovih ovde?

1646140324-protest-1200x800.jpg



1005x635.jpg
 
besramno lazes.

Jedini koji se zalazete za unistenje Srbije ste vi placenici CIA , Sorosevci , i sluge duboke drzave jer je agenda vasih gazdi unistenje svih nacionalnih drzava i svih naroda Evrope
Mora da sam ti se ja logovao na nalog i napisao sledeće :lol:
Screenshot_20220416_142751.png
 
Poslednja izmena:
Zato što nas ovde čekaju velika iskušenja u vezi KiM-a i Republike Srpske a jedini saveznici koga uopšte možemo imati jesu Rusi jer uzdržane Kineze to ne interesuje. A da ja sam zaboravio ti se zalažeš za predaju Republike Srpske i odricanje od Kosova.
na iskusenju nam je samo pamet
 
Dobro pitanje si postavio. Zasto ti ne pomognes Ukrajini? Pametan si i sposoban. Ako nemas para mozes drugacije da pomognes, evo ti predlog idi ispred Ruske ambasade i zapali se, kao protestvujes protiv Ruske intevencije, i umotaj se u Ukrajinsku zastavu. Nacrtaj azov na celu. Ajde, nemoj da si lenj. Tvoja pomoc ce biti kljucna za resenje krize. Ja ti garantujem da cu u znak postovanja otvoriti temu sa tvojim imenom i imaces najvise postova.
jes, pa da koristim ruski benzin

ne zanima me mnogo sta se tamo desava, sem kao mogucnost uspostavljanja multipolarnosti u svetu

a i onda, okruzeni nato zemljama necemo biti u sferi ruskog interesovanja
 
Rusoludaci cesto koriste frazu " Evropa umire "

Zaboravljaju da time i kazu da Rusija umire :hahaha:
Grešiš, rusija nije Evropa već njen smrtni neprijatelj.
Obična horda sa istoka.

Slično i ovo ovde uspešno opkoljeno koje je samo geografski Evropa a mentalno negde između Magadana i IrkuCka. :P
 
Zato što nas ovde čekaju velika iskušenja u vezi KiM-a i Republike Srpske a jedini saveznici koga uopšte možemo imati jesu Rusi jer uzdržane Kineze to ne interesuje. A da ja sam zaboravio ti se zalažeš za predaju Republike Srpske i odricanje od Kosova.
ne moze se jedan siptar zalagati za srpske zemlje .
Jel tebe briga za Somaliju i Kamerun ?
 
jes, pa da koristim ruski benzin

ne zanima me mnogo sta se tamo desava, sem kao mogucnost uspostavljanja multipolarnosti u svetu

a i onda, okruzeni nato zemljama necemo biti u sferi ruskog interesovanja
Znam. Ja to govorim mesecima. Mi smo u sferi Nemackog uticaja. I najeb.. smo. Samo kolaps zapadnog sistema bezbednosti i finansija bi nama otvorio put u slobodu. Tako da sa nase tacke gledista , samo i iskljucivo pobeda Rusije nad zapadom donosi ostvarenje i zastitu Srpskih interesa. To je realnost. I nista vise.
 

Back
Top