Depilacija, epilacija, uklanjanje dlaka sa raznih delova tela

  • Začetnik teme trazim savet
  • Datum pokretanja

Које дијелове тијела депилирате?

  • ноге

  • науснице

  • испод пазуха

  • руке

  • предио око гениталија

  • стомак/ груди/ лице

  • не депилирам ништа


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
http://www.diva-yu.com
http://www.epilion.co.yu
http://www.perfekta.co.yu
http://www.ldi.co.yu

vidi na ovim sajtovima, to su beogradske
kozmetičke klinike.

ja imam nekih iskustava sa laser derm international (www.ldi.co.yu)

cena varira u zavisnosti od gustine dlaka.

ja sam imao neke neželjene dlake, relativno retke, ali i jedna je previše.
po leđima i ramenima - fuuuuuj. kad sam bio klinac gadilo mi se kad sam
video druge mladiće sa tim sranjem po leđima, a kad je mene to snašlo
život mi je postao tamnica.

i prvi tretman me je koštao 150 eura, kasnije kad su se proredile
cena je bila 100 pa 80e
napominjem da moj slučaj nije bio extreman. za neke džemper
slučajeve sam čuo da je cena i do 450e u prvim tretmanima.

razmak između tretmana je 2 meseca, pa ti zaključi da li ti je
150 ili 200 eur na dva meseca previše novca.

kad se sprže laserom, dlake počnu ponovo da rastu tek dve nedelje pre isteka ona dva meseca, možda i kasnije.

mnogo konfornije od obične depilacije voskom.

važno je da se pomiriš sa time da iako ti oni kažu da treba 4 do 6 tretmana,
ipak treba malo više tretmana da bi bilo skroz čisto.
ali opet, ja sam smrdljivi muškarac sa testosteronom koji mi uskraćuje lepotu.

ti kao žensko ćeš možda brže da se rešiš tih odvratnih neželjenih dlaka.

mrzim dlake, osim u kosi, tamo su super.
 
Ovo sam iskopirala iz reklamnog letka...Ako nekom treba tel dacu vam na pp. Pocinju sa radom uskoro...

Palornanova

jedinstvena paletarutica omogu*ava efikasnu, bezbolnu, najbriu i
apsolutno bezbednu trajnu depilaciju za sve tipove koie.
Tretman za velike regije: noge ili ruku, leda traju oko 15 rninuta a za najmanje
regije oko 15 sekundi.

Potreban broj tretrnarra prvenstveno zavisi od regije koja se tretira kao i od tipa
dlake . Obicno je potrebno 3-8 tretmana.
Tretmani se ponavljajuu zavisnosti od tretirane regije na 4 -12nedelja.

Salon za trajnu depilaciju***** uvezao je Palonrarovaparat najnovije generacijei
ornogudio Vam da iskoristite sve njegove pogodnosti

TRETMAN CENA DIN PONAVLJANJETRETMANAZA

podbradak i nausnice 950 4 nedelje
Obnaz iili rnuski vrat 1740 4 nedelje
Pazuh ili prepone 17oo 8 nedelja
Ceo stomak 21oo 8 nedelja
Podlaktica iii nadlaktica 2500 8 nedelja


Ceo bikini 2900 8 nedelja
Cele ruke ili polovina nogu 360C 10-12 nedelja

Cele noge ili cela ledja 5700 10-12 nedelja
 
Ja sam isla u Perfektu zbog nekih drugih stvari, ali sam radila i epilaciju nausnica, medjutim to nije da odes na jedan tretman i gotov, vec se radi vise puta, otprilike na mesec dana ako su u pitanju noge itd. Oni daju popuste ako su velike povrsine u pitanju, ali svakako treba da odes ili da ih pozoves da se raspitas. I jako su dobri, imam bas sve pohvale na njihov rad.
Pozz
 
Neka vrsta neprijatnog osecaja ili bola je prisutna a intezitet zavisi od senzibiliteta osobe, tretirane regije, izlazne snage svetlosti, boje kože, boje i debljine dlake i sl. Po iskustvu drugih a i licnom iskustvu ovaj neprijatni osecaj se manifestuje u obliku sitnog štipkanja ili peckanja u dubini kože. Dobro je što je bol skoncentrisan u jednoj tački (regija folikule) i što je trenutan (meri se u milisekundama) pa je ukupan osećaj bola minimalan a u nekim situacijama ga i nema.

Bol je veci kod tretmana laserom u odnosu na IPL aparatom. U odnosu na depilaciju voskom, bol pri epilaciji IPL aparatom je višestruko slabiji.
 
Kao i svaka druga regija i regija bikinija prvo mora da se pripremi za epilaciju. To znači brijanje ili skraćivanje dlaka trimerom a nakon toga se radi tretman. Nakon tretmana u toku od oko 7 dana dlake će prividno da rastu odn. koža će ih izbacivati pa bi za to vreme trebale i da ispadnu. U narednom periodu od oko 2 meseca za bikini (1 mesec za nausnice, 2-3 meseca za noge) teorijski ne biste imali dlake. Po isteku ovog perioda pojavice se nove dlake koje opet treba obrijati ili skratiti i ponoviti tretman. Posle odredjenog broja tretmana (od 3 - 8) na tretiranoj regiji više neće biti dlaka.
 
Odnosi se i na prepone i na bilo koju formu bukinija. Moj savet je, da ako ikako možete, sami napravite formu koju želite jer tretmane radi Doktorka a ne kozmetičarka sa takvom vrstom islustva. Čujem da postoje šabloni za razne forme bikinija pa to možda može da pomogne ako sami ne uspete da to izvedete.

Cena jednog tretmana je: za prepona 1.700 din, za ceo bikini 2.900 din, nausnice 950, pazuh 1.700, cele noge 5.700 din......

Mislim da su ovo najniže moguće cene što ne znači da su za mnoge i ovo velike pare. Olakšavajuća okolnost je što se tretmani ponavljaju za 1, 2 ili 3 meseca pa se dobija u vremenu za skupljanje para.
 
Valdi:
Odnosi se i na prepone i na bilo koju formu bukinija. Moj savet je, da ako ikako možete, sami napravite formu koju želite jer tretmane radi Doktorka a ne kozmetičarka sa takvom vrstom islustva. Čujem da postoje šabloni za razne forme bikinija pa to možda može da pomogne ako sami ne uspete da to izvedete.

Cena jednog tretmana je: za prepona 1.700 din, za ceo bikini 2.900 din, nausnice 950, pazuh 1.700, cele noge 5.700 din......

Mislim da su ovo najniže moguće cene što ne znači da su za mnoge i ovo velike pare. Olakšavajuća okolnost je što se tretmani ponavljaju za 1, 2 ili 3 meseca pa se dobija u vremenu za skupljanje para.

Ajde posalji mi na PP adresu i telefon salona mooolim te!
 
Valdi:
Odnosi se i na prepone i na bilo koju formu bukinija. Moj savet je, da ako ikako možete, sami napravite formu koju želite jer tretmane radi Doktorka a ne kozmetičarka sa takvom vrstom islustva. Čujem da postoje šabloni za razne forme bikinija pa to možda može da pomogne ako sami ne uspete da to izvedete.

Cena jednog tretmana je: za prepona 1.700 din, za ceo bikini 2.900 din, nausnice 950, pazuh 1.700, cele noge 5.700 din......

Mislim da su ovo najniže moguće cene što ne znači da su za mnoge i ovo velike pare. Olakšavajuća okolnost je što se tretmani ponavljaju za 1, 2 ili 3 meseca pa se dobija u vremenu za skupljanje para.


Posalji mi, molim te, broj salona. Hvala.
 
Valdi:
Odnosi se i na prepone i na bilo koju formu bukinija. Moj savet je, da ako ikako možete, sami napravite formu koju želite jer tretmane radi Doktorka a ne kozmetičarka sa takvom vrstom islustva. Čujem da postoje šabloni za razne forme bikinija pa to možda može da pomogne ako sami ne uspete da to izvedete.

Cena jednog tretmana je: za prepona 1.700 din, za ceo bikini 2.900 din, nausnice 950, pazuh 1.700, cele noge 5.700 din......

Mislim da su ovo najniže moguće cene što ne znači da su za mnoge i ovo velike pare. Olakšavajuća okolnost je što se tretmani ponavljaju za 1, 2 ili 3 meseca pa se dobija u vremenu za skupljanje para.

Ajde, molim te, posalji i meni broj telefona tog "famoznog spasilackog" kozmetickog salona.... ;-)
 

Back
Top