Денацификаја Русије у случају њеног пораза?

Зашто га ти волиш? У политици нема емоција, већ само аналитика, па тек онда емоције према искреним истомишљеницима (мада је то луксуз у политици слепо се препуштати некоме)...

ne volim ga jako ali mislim da je lepo što je bar nekako obratio pažnju na ruse u susednoj državi koja skoro da i nije inostranstvo
i što je odreagovao na uočen problem makar i nepopularno
e sad da li je meka moć slaba otkud znam da li može bolje, inteligencija ga valjda pljuje
 
ne volim ga jako ali mislim da je lepo što je bar nekako obratio pažnju na ruse u susednoj državi koja skoro da i nije inostranstvo
i što je odreagovao na uočen problem makar i nepopularno
e sad da li je meka moć slaba otkud znam da li može bolje, inteligencija ga valjda pljuje
Тачније пљује га хладна статистика...

За сада његова ''пажња према Русима у Украјни'' кошта око...

150 000 погинулих на обе стране,

око 300 000 рањених,

10 000 000 Избеглица из Украјне,

4 000 000 избеглица из Русије...

Сума сумарум је око 14 500 000 људи у проблемима које нико нормалан на свету не жели, плус још разне цифре на разним девастираним линијама друштва...

Онда се некако љубав према њему аналитиком претвара у мржњу
 
Тачније пљује га хладна статистика...

За сада његова ''пажња према Русима у Украјни'' кошта око...

150 000 погинулих на обе стране,

око 300 000 рањених,

10 000 000 Избеглица из Украјне,

4 000 000 избеглица из Русије...

Сума сумарум је око 14 500 000 људи у проблемима које нико нормалан на свету не жели, плус још разне цифре на разним девастираним линијама друштва...

Онда се некако љубав према њему аналитиком претвара у мржњу

mislim da su oni morali u ovo da ulete i da im je bilo namešteno, možda bi bio rat na njihovoj teritoriji, možda donbas oluja, ovo je u neku ruku bolje
nije putin sloba
moguće i da su im svašta pripremali
e sad nemam obaveštajne podatke ali ne verujem da bi ratovali da ne moraju, ne verujem da su alavi za teritorije a mogli su da trguju
i što je ukrajina krenula da istiskuje ruski jezik, mogli su da budu ko belgija ili švajcarska
 
Знамо да батина има два краја и да се све ''враћа и плаћа''

Да ли сте ''за'' да по истом политичким кључу буде плаћено Русији уколико изгубе рат?
Nema rata.Rusija je preduzela vojnu intervenciju kako bi zaštitili ljudska prava u svom susedstvu i medjunarodni mir.denscifikacoja Ukrajine jeste deo tog u osnovi demokratskog procesa.
 

:thumbdown:

Rusija je preduzela vojnu intervenciju kako bi zaštitili ljudska prava u svom susedstvu i medjunarodni mir.denscifikacoja Ukrajine jeste deo tog u osnovi demokratskog procesa.
Онда ће тај демократски процес и међународни мир да се вероватно успостави и у Русији нечијим бомбама, јер зашто би само Руси бомбама ширили мир и демократију?
 
mislim da su oni morali u ovo da ulete i da im je bilo namešteno, možda bi bio rat na njihovoj teritoriji, možda donbas oluja, ovo je u neku ruku bolje
nije putin sloba
moguće i da su im svašta pripremali
e sad nemam obaveštajne podatke ali ne verujem da bi ratovali da ne moraju, ne verujem da su alavi za teritorije a mogli su da trguju
i što je ukrajina krenula da istiskuje ruski jezik, mogli su da budu ko belgija ili švajcarska
Свако одговора за своје поступке, џаба неко мантра ''натерали ме у рат, навукли ме''

Истискивање језика који су толико сродни један другом је више него смешно као аргумент... трагикомедија
 
Знамо да батина има два краја и да се све ''враћа и плаћа''

Да ли сте ''за'' да по истом политичким кључу буде плаћено Русији уколико изгубе рат?
Смешан си као рингишпил. Руси већ пред Берлином. Зар не читаш вести.
 
:thumbdown:


Онда ће тај демократски процес и међународни мир да се вероватно успостави и у Русији нечијим бомбама, јер зашто би само Руси бомбама ширили мир и демократију?
Sve je moguće ali lične frustracije i želje nisu podobne kao tema na forumu Politika.Srvarnost treba posmatrati trezveno to jeste onakvom kakva jeste a ne prema tome šta bi želeli ili ne bi želeli.Razum je ono što čoveka razdvaja od ostatka životinjskog sveta.
 

Back
Top