Денацификаја Русије у случају њеног пораза?

ИПХ ЗИЛОТ

Veoma poznat
Poruka
10.927
Ова Русија, сада каква јесте, ближа је теби ИПХ Зилоте, него неком просечном грађанину Србије.
Што сам онда против ње и желим тотални слом њеног управљачког апарата са све агитацијом и идеологијом?

Што сам непријатељ њеног идеолога Дугина?

Што сам антиекумениста?

Дакле... дебело грешиш, православна идеологија је изнад истока и запада... има исту путању као сунце и залази у вечност увек на западу

ivan_andj

Buduća legenda
Poruka
40.950
Што сам онда против ње и желим тотални слом њеног управљачког апарата са све агитацијом и идеологијом?

Што сам непријатељ њеног идеолога Дугина?

Што сам антиекумениста?

Дакле... дебело грешиш, православна идеологија је изнад истока и запада... има исту путању као сунце и залази у вечност увек на западу

Припадаш јеретичкој организацији. А она, по својој суштини, не разликује се много од репресивних система као што су комунизам или нацизам.

ИПХ ЗИЛОТ

Veoma poznat
Poruka
10.927
Припадаш јеретичкој организацији. А она, по својој суштини, не разликује се много од репресивних система као што су комунизам или нацизам.
Знаш ти шта је јерес...:roll:

Ајд да си барем рекао ''расколничка организација'', па да испаднеш мање глуп, Путтлер југенд организатору...

ivan_andj

Buduća legenda
Poruka
40.950
Знаш ти шта је јерес...:roll:

Ајд да си барем рекао ''расколничка организација'', па да испаднеш мање глуп, Путтлер југенд организатору...

Ти се као зилот савршено уклапаш у Путинов систем власти.

krinka5

Elita
Poruka
21.023
Знамо да батина има два краја и да се све ''враћа и плаћа''

Да ли сте ''за'' да по истом политичким кључу буде плаћено Русији уколико изгубе рат?
Ovo bi imalo nekog smisla kada bi;
u Rusiji neko pučem došao na vlast a zatim uveo strahovladu ukidajući nepodobne opozicione stranke
u Rusiji zabranili nekom narodu jezik
u Rusiji palili ljude koji pripadaju protivničkoj grupaciji
u Rusiji harale bande neformalnih paravojnih organizacija koje zlostavljaju građane
u Rusiji privodilo stanovništvo koji nisu osumljičeni za neko delo već za vlastite stavove
u Rusiji raketirale televiziske i radio stanice gde istraga koja treba da razotkrije počinioca jednostavno ni ne postoji
u Rusiji gde se zabranuju internet portali , televizije drugih država
u Rusiji bilo spomenika nacističkim liderima
u Rusiji rušili spomenikke antifašističke borbe
u Rusiji bilo ulica sa nazivima nacističkih vođa
u Rusiji zvanično odžavane javne svetkovine gde se veličaju nacističke vođe
u Rusiji gajio kult nacističke borbe protiv antifašista ......

ИПХ ЗИЛОТ

Veoma poznat
Poruka
10.927
Ти се као зилот савршено уклапаш у Путинов систем власти.
Не баљезгај... рушио нам је цркве и затварао их 2010-2012...

Крао нам мошти из храмова, агитово да се реапропријише белогардејска црквена имовина, као ''део Руске културне баштине'', коју управо показује каква је, са све Чеченима и јеврејима на челу такве руске културе...

И немој ти мени да причаш о уклапању са њим, ти који га сад подржаваш...

ivan_andj

Buduća legenda
Poruka
40.950
Не баљезгај... рушио нам је цркве и затварао их 2010-2012...

Крао нам мошти из храмова, агитово да се реапропријише белогардејска црквена имовина, као ''део Руске културне баштине'', коју управо показује каква је, са све Чеченима и јеврејима на челу такве руске културе...

И немој ти мени да причаш о уклапању са њим, ти који га сад подржаваш...

Секта ударила на секту. 🙂

ИПХ ЗИЛОТ

Veoma poznat
Poruka
10.927
Ovo bi imalo nekog smisla kada bi;
u Rusiji neko pučem došao na vlast a zatim uveo strahovladu ukidajući nepodobne opozicione stranke

страховлада је своје отпевала у Русији са овим фијаском

u Rusiji zabranili nekom narodu jezik

смешно
u Rusiji palili ljude koji pripadaju protivničkoj grupaciji

Плашиш мечку решетом и то у будућности

u Rusiji harale bande neformalnih paravojnih organizacija koje zlostavljaju građane

То се већ дешава, тако да није то промена која ће се десити

u Rusiji privodilo stanovništvo koji nisu osumljičeni za neko delo već za vlastite stavove

пуни затвори дисидената и новинара, а ти оптужујеш за неко злочињење

u Rusiji raketirale televiziske i radio stanice gde istraga koja treba da razotkrije počinioca jednostavno ni ne postoji

Већ се ракетирају, не само дроновима него и бановима са светских инфо-канала

u Rusiji gde se zabranuju internet portali , televizije drugih država

А шта као не забрањују се? Па рат је управо спустио гвоздену завесу, а ти мантраш о некој слободи у Русији

u Rusiji bilo spomenika nacističkim liderima

Која глупост... зар комуњаре трпе конкуренцију?

u Rusiji rušili spomenikke antifašističke borbe

Антифашистичка борба ''против запада'' у тој твојој Русији траје од 1917те

u Rusiji bilo ulica sa nazivima nacističkih vođa

Одговорено... размишљаш хладноратовском дијалектиком и то без стида у 21вом инфо веку, где се све лако провери на нету, јер обе стране излажу своје доказе за тврдње

u Rusiji zvanično odžavane javne svetkovine gde se veličaju nacističke vođe

Опет ти нацисти нацисти, стављајући тај термин у Совјетски контеркст... нацизам постоји и Руски, то теби није јасно

u Rusiji gajio kult nacističke borbe protiv antifašista ......

Довољно је да се гаји било чији култ вође, па да добијеш шизофрено и секташко друштво - научи ову задњу поуку

ИПХ ЗИЛОТ

Veoma poznat
Poruka
10.927
Секта ударила на секту. 🙂
Чечени и јевреји који воде Русију тренутно, нит су секта спрам Праволсавља (јер су антирелигија, а не отпад од Православља), нит су ударили на Православље - него на економију УСА и ЕУ...

Зато бај бај Путтлеру, Богу хвала да ће неко због царства земаљског на земљи коју лажима обећаваш Србији да ти оломи зубе... и теби и твој југенду

ivan_andj

Buduća legenda
Poruka
40.950
Чечени и јевреји који воде Русију тренутно, нит су секта спрам Праволсавља (јер су антирелигија, а не отпад од Православља), нит су ударили на Православље - него на економију УСА и ЕУ...

Зато бај бај Путтлеру, Богу хвала да ће неко због царства земаљског на земљи коју лажима обећаваш Србији да ти оломи зубе... и теби и твој југенду

Хајде ти прво напусти своју секту, па онда дели памет другоме.

Slavenska

Domaćin
Poruka
3.181
Аутор теме је сишао са ума , очигледно не познаје историју .Рсуија никада није била нацистичка да би је неко денацификовао , Русија еј увк , али увек била слободарска земља , која некада и сада увек и једно брани слободу свог народа .

Запад ће бити денацификован , али до костију овај пут .неће од њих више ништа остати а наше заставе победе ће опет да се вијоре над Берлином , Вашинготоном , БРИСЕЛОМ ,Паризом ..наша словенска поведа долази ускоро .

krinka5

Elita
Poruka
21.023
То се већ дешава, тако да није то промена која ће се десити
Navei mi primer , izvor koji govori da su neke neformalne paravojne bande upadali ljudima u kuće pretresali ih ili da su maltretirali građane sa otpozdravljanem pa ukoliko građani ne otpozdrave oni ga prebiju .
пуни затвори дисидената и новинара, а ти оптужујеш за неко злочињење
Kliko znam samo jedan političar je u zatvoru zbog nekog prestupa nevezano za politiku , navedi mi nekog disidenta, novinara koji se nalazi u ruskom zatvoru
Већ се ракетирају, не само дроновима него и бановима са светских инфо-канала
Navedi mi primer neke televizije u Rusiji koja je raketirana
А шта као не забрањују се? Па рат је управо спустио гвоздену завесу, а ти мантраш о некој слободи у Русији
Ne zabranjuje se , navedi mi primer zabrane nekog sajta ili strane televizije u rusiji
Која глупост... зар комуњаре трпе конкуренцију?
Kako god , u rusiji nema nacističkih spomenika pa prema tome denacifikacija nečega što ne postoji nema nikakvo smisla.
Антифашистичка борба ''против запада'' у тој твојој Русији траје од 1917те

Moguće , pa kako se onda nacizam može pripisti Rusiji

Одговорено... размишљаш хладноратовском дијалектиком и то без стида у 21вом инфо веку, где се све лако провери на нету, јер обе стране излажу своје доказе за тврдње
Znači neka tvoja glupa tlapnja , u Rusiji nema naziva ulica po nekom nacisti a u Ukrajini ima.

Опет ти нацисти нацисти, стављајући тај термин у Совјетски контеркст... нацизам постоји и Руски, то теби није јасно
Prvo ti si postavi temu o nacifikaciji Rusje , drugo u Rusiji postoje nacisti kao u svim drugim zemljama , međutim za razliku od Ukraine u Rusiji to nije zvanična politika, niti se ta pojava favorizuje.
Довољно је да се гаји било чији култ вође, па да добијеш шизофрено и секташко друштво - научи ову задњу поуку
Nije dovoljno da to društvo bude nacističko.

Cosmopolite

Stara legenda
Poruka
99.125
Аутор теме је сишао са ума , очигледно не познаје историју .Рсуија никада није била нацистичка да би је неко денацификовао , Русија еј увк , али увек била слободарска земља , која некада и сада увек и једно брани слободу свог народа .

Запад ће бити денацификован , али до костију овај пут .неће од њих више ништа остати а наше заставе победе ће опет да се вијоре над Берлином , Вашинготоном , БРИСЕЛОМ ,Паризом ..наша словенска поведа долази ускоро .
Ako ti kažeš da je neko sišao sa uma 🚑

iamaphoney

Veoma poznat
Banovan
Poruka
14.461
Испаде онда да се Путин игра онда и са сопственм Земљом... заболе га и за Русију ако изгуби, класична диктатура и силовање

Рат је онда тотално бесмислен и има само деструкцију за циљ... дакле чист сатанизам
Nije besmislen.. Putko pokušava da pravi veliku Hazariju za svoje gazde, izaziva igru gladi isto po nalogu svojih nadređenih,ubija bele hrišćane Ukrajince, nastavlja da uništava Rusiju a i Ruse,plaši svet nuklearkom i tako. Mada pitanje je koliko će čovek sa maskom dugo uspeti da izdrži ovo ubrzano vraćanje ionako siromašne Ruske Federacije u kameno doba.

Petar_Petrovic

Veoma poznat
Poruka
12.465
Знамо да батина има два краја и да се све ''враћа и плаћа''

Да ли сте ''за'' да по истом политичким кључу буде плаћено Русији уколико изгубе рат?
Good Night Love GIF by Chippy the Dog

ИПХ ЗИЛОТ

Veoma poznat
Poruka
10.927
Nije besmislen.. Putko pokušava da pravi veliku Hazariju za svoje gazde, izaziva igru gladi isto po nalogu svojih nadređenih,ubija bele hrišćane Ukrajince, nastavlja da uništava Rusiju a i Ruse,plaši svet nuklearkom i tako. Mada pitanje je koliko će čovek sa maskom dugo uspeti da izdrži ovo ubrzano vraćanje ionako siromašne Ruske Federacije u kameno doba.
Слажемо се 100%, све је у протоколима сионски мудраца тј. тај трећесветски сукоб између ''политичког Израела''(УСА и цоо) и ''муслиманског света'' (Русија и цоо)... тамо пише да ће у том рату главни извођачи представе дуготрајним сукобом исцрпети обе стране и створити услове за међусобно уништење ...

брине ме мало то како ће то Европи да ураде, јер су Руси већ таргетовани за уништење, вероватно ће у нас субверзијом и економским саботажама ''просвећени сатанисти'' некако сломити... не смемо да се опуштамо због ове победе, јер су ''московљани'' веома вешти у магији... првенствено мислим на њихов утицај у распалој Немачкој

Ипак оптимиста сам, јер ко би рекао да ће Бајденовци и нормални јевреји да провале опасност од ширења Хазарије и своје ''мистичаре међ јеврејима'' бацити у камено доба и иза гвоздене завесе... дај Боже да успеју до крај

Некако ми оно објављивање ПСМ на фејсбуку ФБИ сад делује као да су паметни јевреји одлучили да распалим јеврејима из Русије заврну шију...

Дај Боже да то успеју и да на време погасе соцошке покрете из Совјетије који им дестабилишу целу Америку...

Док чувамо Амерички економски ситем и организацију, нема шансе да сатанистичка банда ровари или директно побеђује у рату ко у Авганистану што су продали Америку...

Победа над Путином неће имати ефекат ако се он некако не обезглави, са све Немцима и осталим издајницима евро-атлантизма и слободарског друштва

iamaphoney

Veoma poznat
Banovan
Poruka
14.461
Слажемо се 100%, све је у протоколима сионски мудраца тј. тај трећесветски сукоб између ''политичког Израела''(УСА и цоо) и ''муслиманског света'' (Русија и цоо)... тамо пише да ће у том рату главни извођачи представе дуготрајним сукобом исцрпети обе стране и створити услове за међусобно уништење ...

брине ме мало то како ће то Европи да ураде, јер су Руси већ таргетовани за уништење, вероватно ће у нас субверзијом и економским саботажама ''просвећени сатанисти'' некако сломити... не смемо да се опуштамо због ове победе, јер су ''московљани'' веома вешти у магији... првенствено мислим на њихов утицај у распалој Немачкој

Ипак оптимиста сам, јер ко би рекао да ће Бајденовци и нормални јевреји да провале опасност од ширења Хазарије и своје ''мистичаре међ јеврејима'' бацити у камено доба и иза гвоздене завесе... дај Боже да успеју до крај

Некако ми оно објављивање ПСМ на фејсбуку ФБИ сад делује као да су паметни јевреји одлучили да распалим јеврејима из Русије заврну шију...

Дај Боже да то успеју и да на време погасе соцошке покрете из Совјетије који им дестабилишу целу Америку...

Док чувамо Амерички економски ситем и организацију, нема шансе да сатанистичка банда ровари или директно побеђује у рату ко у Авганистану што су продали Америку...

Победа над Путином неће имати ефекат ако се он некако не обезглави, са све Немцима и осталим издајницима евро-атлантизма и слободарског друштва
Merkel više nije tu ali opet za sad Nemačka još nikako skroz da se privoli ali biće.

ИПХ ЗИЛОТ

Veoma poznat
Poruka
10.927
Merkel više nije tu ali opet za sad Nemačka još nikako skroz da se privoli ali biće.
Погана Хитлерија њима није изашла из главе, зато увек гледају прво ка Стаљину...

Они праве овај хаос у ЕУ са ценама енергената и тако целу европу притискају изнутра...

Да Бог-да им Амери рестартовали Евро, то би само Немце ојадило и никог више од великих...

iamaphoney

Veoma poznat
Banovan
Poruka
14.461
Погана Хитлерија њима није изашла из главе, зато увек гледају прво ка Стаљину...

Они праве овај хаос у ЕУ са ценама енергената и тако целу европу притискају изнутра...

Да Бог-да им Амери рестартовали Евро, то би само Немце ојадило и никог више од великих...
Nemci i Rusi se uvek na kraju zakrve. Nadam se da neće kvariti tradiciju.

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.