DEMONKRATIJA U KANDZAMA CENZURE

SPASIOCI-SRBIJE

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
102
Nikada Srbi nece poverovati u "demokratiju", dokle god se ne oslobodi javna rec iz kadzi judeo-komunisticke cenzure? Pa, zar mislite, da ce srpski narod vise glasati za nekog politicara koji ih prodaje kao roblje na pijaci, a da levicarska stampa cuti o svemu tome?
Dokle god je srpskih NACIONAL-SAVEZNIKA, dotle ce cenzori biti na udaru ognja i maca, i sve pravde zemaljske i nebeske...

Srbi ce bojkotovati izbore, Srbi ce prestati citati levicarsku stampu, Srbi nece gledati judeo-komunisticke televizije, Srbi nece placati zadrigle politicare i korumpirane sudije...
Srbi ce krenuti u ljuti boj, protiv dripaca novog svetskog poretka i njihovih marioneta koji rasprodase Srbiju i sve srpske zemlje.
Cenzore, imas rec!

MIR BOZIJI, MI DOLAZIMO...
SPASIOCI SRBIJE
Srpski NACIOANL-SAVEZNICI
 
Srbi su trpeli turski zulum 5.vekova, ustaske judeo-komuniste 55.godina, trpeli su mafiaske socijaliste i pljackase 10. godina.
Pretrpece i demoNkratske cenzore koji nastavljaju stopama svojih judeo-komunistickih otaca.
Ali, zato, nece Srbi vise glasati ni za jednu prevarantsku stranku ili partiju, pozicije ili opozicije.

Cenzore, imas rec!
 
jomini:
Imam reč, da. Opet k'o mutav na telefon, crni Krstane. Kršiš Pravilnik, kršiš pravila koja sam ja uveo, nećeš da poslušaš. Pravi paranoični ekstremista...

Човече, убудуће се прекрсти пре него што тако нешто напишеш. Знам да сам Ваша опсесија, но знам и то да то није мој проблем. Нећу Вам узвратити истом мером, не зато што на овом форуму изигравате некакву "моћ", већ због тога што ми је понекад веома жао таквих јадника које победи кукавичлук у срцу, мржња у души и демон у разуму...
 
SPASIOCI-SRBIJE:
Srbi su trpeli turski zulum 5.vekova, ustaske judeo-komuniste 55.godina, trpeli su mafiaske socijaliste i pljackase 10. godina.
Pretrpece i demoNkratske cenzore koji nastavljaju stopama svojih judeo-komunistickih otaca.
Ali, zato, nece Srbi vise glasati ni za jednu prevarantsku stranku ili partiju, pozicije ili opozicije.

Cenzore, imas rec!
pretrpecemo i vas (al nemoj molim te da bude ko sa turcima 5 vekova)
 
Krstan:
Човече, убудуће се прекрсти пре него што тако нешто напишеш. Знам да сам Ваша опсесија, но знам и то да то није мој проблем. Нећу Вам узвратити истом мером, не зато што на овом форуму изигравате некакву "моћ", већ због тога што ми је понекад веома жао таквих јадника које победи кукавичлук у срцу, мржња у души и демон у разуму...

a krstan me podseca na onog malog ramu,onaj sto glavom razbija zidove...
 
Krstan:
Човече, убудуће се прекрсти пре него што тако нешто напишеш. Знам да сам Ваша опсесија, но знам и то да то није мој проблем. Нећу Вам узвратити истом мером, не зато што на овом форуму изигравате некакву "моћ", већ због тога што ми је понекад веома жао таквих јадника које победи кукавичлук у срцу, мржња у души и демон у разуму...
Ne krstim se ja ni zbig čega, osim da bih ispoštovao volju svojih roditelja. Samo tada i u prilikama kada se to radi. I to radim samo zbog poštovanja njihove volje, a ne jer verujem u takve stvari. I nisi ti moja opsesija već veoma rešiv problem, ali kao što rekoh, tolerancija i ljudskost me sprečava da uradim ono što bi mnogi na mom mestu uradili. Urazumi se.
 
SPASIOCI-SRBIJE:
Srbi su trpeli turski zulum 5.vekova, ustaske judeo-komuniste 55.godina, trpeli su mafiaske socijaliste i pljackase 10. godina.
Pretrpece i demoNkratske cenzore koji nastavljaju stopama svojih judeo-komunistickih otaca.
Ali, zato, nece Srbi vise glasati ni za jednu prevarantsku stranku ili partiju, pozicije ili opozicije.

Cenzore, imas rec!
Još samo da prestanu da trpe ekstremiste poput nekoliko vas i nema im kraja.
 
Na svaku temu SPASIOCA-SRBIJE stavljen je katanac!
Zar smo jos u kontinuiranom vremenu Broza i Staljina?

Narode srpski, ne izlazi vise na izbore! A onda cemo pitati svet cenzure, lazi, okova i katanaca?
Posle toga, zna se?
Osveta ubojitim tajnim oruzjem, sve do sestog kolena!!!

-I sve tako, do oslobodjenja Srbije....
 
Jesi ti slep ili šta? Jesam li napisao zašto je stavljen katanac? Koliko puta? I da li je neko od vas poslušao, je li neko od vas pokušao da napiše nešto normalnom tonom i rečnikom? Ne! I šta onda očekuješ? Pogledaj otvorene teme gde sam pustio da tupite bez imalo poštovanja prema drugima. Smiri se malo i idi oslobađaj nešto. Pre nego što odeš, odgovori mi na ova pitanja gore.
 

Back
Top