"DEMOKRATSKO" LICEMERJE I LAŽNO EVROPEJSTVO

Da li su takozvane "demokrate" (DS, G17+) ustvari teški licemeri i lažni evropejci?

  • Da

  • Ne


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

gost 227949

Veoma poznat
Poruka
13.999
Pošto smo utvrdili da su patriote licemeri (što i nije bilo naročito teško:mrgreen:),
bio red da se sada malo osvrnemo na demoKrade.


103824_0210-koalicija-foto-e-conkic_f.jpg



Puna su im usta Evrope i evropskih vrednosti, međutim hajde da pogledamo kako to
njihovo "evropejstvo" izgleda u praksi:

-Ne poštuje se Ustav Srbije

-Zakoni se ne sprovode

-Ne poštuju se sudske presude

-Ne poštuju se nezavisne institucije poput ombudsmana, poverenika za informacije
od javnog značaja, Saveta za borbu protiv korupcije, Agencije za borbu protiv
korupcije...i tako dalje

-Nezavisni mediji gotovo da ne postoje

-Najniže plate u Evropi

-Plate su sve manje, a porezi i nameti sve veći

-Javni dug Srbije je povećan sa 26 odsto u 2008. na 41,4% krajem 2010. godine

-Broj nezaposlenih ljudi oko 800 000

-Bez plate radi oko 150 000 ljudi

-Ispod linije siromaštva živi gotovo milion ljudi

-Površine zasejane pšenicom od Drugog svetskog rata nikada nisu bile manje, a upola su manje nego 1990. godine

-Stočni fond je na nivou iz 1908. godine

-Konkurentnost privrede pala za osam mesta na listi Svetskog ekonomskog foruma

-Računi oko 70 000 preduzeća blokirani

-Industrijska proizvodnja smanjena za 12 odsto

-Trgovina na veliko i malo manja za 12 odsto

-Obim građevinskih radova smanjen za 30 odsto

-Saobraćaj smanjen za 8 odsto

-Izvoz robe i usluga smanjen za 22 odsto

-Katastrofalna reforma pravosuđa, koja je žestoko kritikovana od strane evropske
Komisije

-Antievropski institut blanko ostavke još uvek nije ukinut

-Korupcija i nepotizam cvetaju na svim nivoima

-Vlada ispuni tek svako četvrto obećanje, što znači da na jedno istinito obećanje
izreknu TRI LAŽNA!


 
Pošto smo utvrdili da su patriote licemeri (što i nije bilo naročito teško:mrgreen:),
bio red da se sada malo osvrnemo na demoKrade.


103824_0210-koalicija-foto-e-conkic_f.jpg



Puna su im usta Evrope i evropskih vrednosti, međutim hajde da pogledamo kako to
njihovo "evropejstvo" izgleda u praksi:

-Ne poštuje se Ustav Srbije

-Zakoni se ne sprovode

-Ne poštuju se sudske presude

-Ne poštuju se nezavisne institucije poput ombudsmana, poverenika za informacije
od javnog značaja, Saveta za borbu protiv korupcije, Agencije za borbu protiv
korupcije...i tako dalje

-Nezavisni mediji gotovo da ne postoje

-Najniže plate u Evropi

-Plate su sve manje, a porezi i nameti sve veći

-Javni dug Srbije je povećan sa 26 odsto u 2008. na 41,4% krajem 2010. godine

-Broj nezaposlenih ljudi oko 800 000

-Bez plate radi oko 150 000 ljudi

-Ispod linije siromaštva živi gotovo milion ljudi

-Površine zasejane pšenicom od Drugog svetskog rata nikada nisu bile manje, a upola su manje nego 1990. godine

-Stočni fond je na nivou iz 1908. godine

-Konkurentnost privrede pala za osam mesta na listi Svetskog ekonomskog foruma

-Računi oko 70 000 preduzeća blokirani

-Industrijska proizvodnja smanjena za 12 odsto

-Trgovina na veliko i malo manja za 12 odsto

-Obim građevinskih radova smanjen za 30 odsto

-Saobraćaj smanjen za 8 odsto

-Izvoz robe i usluga smanjen za 22 odsto

-Katastrofalna reforma pravosuđa, koja je žestoko kritikovana od strane evropske
Komisije

-Antievropski institut blanko ostavke još uvek nije ukinut

-Korupcija i nepotizam cvetaju na svim nivoima

-Vlada ispuni tek svako četvrto obećanje, što znači da na jedno istinito obećanje
izreknu TRI LAŽNA!




Uzimam primer, gospodju Raviojlu (zakletu DS-ovku), koja nam je lepo opisala DS, na jednoj drugoj temi, pa je citiram:

"Gradjanima EU se dize kosa na glavi, zato sto imaju kosu!

A sad ozbiljno!

1. Gradjanima EU se dize krvni pritisak zbog svega i svacega, da su oni i njihove drzave prosle kroz ono, kroz sta je prosla Srbija i njeni gradjani samo u poslednjih 20 godina ( da li primecujete da tu racunam i period nase vladavine) tamo vise ne bi bilo normalnih (ni sada ih nema bas puno) oni su robotizovani odavno, program koji im je instaliran ponekad otkaze ali ga informaticari vrlo brzo dovedu u red!

2, Zato sto oni imaju trziste a mi nemamo, zato sto oni imaju pare a mi nemamo. Oni imaju pare ne zato sto su vredniji i pametniji od nas vec zato sto su ih vekovima otimali od ovakvih kao sto smo mi i kad god bi ovakvi kao mi poceli malo da se podizu i uzdizu oni bi im podmetali nogu i ponovo bacali u prasinu i to uz pomoc onih istih para koje su oteli od nas! Eto zato gospodine Milojko, zato sto smo suvise mala zemlja i malo nas ima da svi uzmemo puske u ruke i da im spiskamo sve po spisku ( a trebali bi) i da im vratimo milo za drago i to sa kamatom. Malo nas ima gospodine Milojko zato sto su nas ti isti ubijali i satirali vekovima a i mi sami smo im cesto svojom neslogom pomagali u tome, malo nam je bilo sto nas ubijaju oni, nego smo se i mi sami ubijali medju sobom! Eto zato gospodine Milojko, zato sto je to za sada jedini nacin da vratimo bar deo onog otetog, zato sto je krajnje vreme da se opametimo i da se protiv njih borim lukavoscu, nema nam druge!Mozda necete biti zadovoljni odgovorom, zato sto sam ga napisala ja. mozda bi ste bili zadovoljniji kada bi to rekao neko iz vrha vlasti ali svesni ste da se tako nesto ipak ne moze reci javno i na visokom politickom nivou! Ja smem i zato sam vam i odgovorila!
Ah, da! Sto se tice opstanka EU! Mi ne mozemo da znamo da li ce ona opstati ili nece, Mozemo samo da predpostavljamo! Ako se bude raspala to se nece zavrsiti na bezbolan i miran nacin! Ako se bude raspala sve posledice tog raspada oseticemo i mi cak i ako ne budemu u EU! Mi zato ne zatvaramo vrata saradnji sa Rusijom i Kinom,, naprotiv, ali moramo i sa tom omrzenom i pokvarenom EU moramo bar da pokusamo! "
 
Uzimam primer, gospodju Raviojlu (zakletu DS-ovku), koja nam je lepo opisala DS, na jednoj drugoj temi, pa je citiram:

"Gradjanima EU se dize kosa na glavi, zato sto imaju kosu!

A sad ozbiljno!

1. Gradjanima EU se dize krvni pritisak zbog svega i svacega, da su oni i njihove drzave prosle kroz ono, kroz sta je prosla Srbija i njeni gradjani samo u poslednjih 20 godina ( da li primecujete da tu racunam i period nase vladavine) tamo vise ne bi bilo normalnih (ni sada ih nema bas puno) oni su robotizovani odavno, program koji im je instaliran ponekad otkaze ali ga informaticari vrlo brzo dovedu u red!

2, Zato sto oni imaju trziste a mi nemamo, zato sto oni imaju pare a mi nemamo. Oni imaju pare ne zato sto su vredniji i pametniji od nas vec zato sto su ih vekovima otimali od ovakvih kao sto smo mi i kad god bi ovakvi kao mi poceli malo da se podizu i uzdizu oni bi im podmetali nogu i ponovo bacali u prasinu i to uz pomoc onih istih para koje su oteli od nas! Eto zato gospodine Milojko, zato sto smo suvise mala zemlja i malo nas ima da svi uzmemo puske u ruke i da im spiskamo sve po spisku ( a trebali bi) i da im vratimo milo za drago i to sa kamatom. Malo nas ima gospodine Milojko zato sto su nas ti isti ubijali i satirali vekovima a i mi sami smo im cesto svojom neslogom pomagali u tome, malo nam je bilo sto nas ubijaju oni, nego smo se i mi sami ubijali medju sobom! Eto zato gospodine Milojko, zato sto je to za sada jedini nacin da vratimo bar deo onog otetog, zato sto je krajnje vreme da se opametimo i da se protiv njih borim lukavoscu, nema nam druge!Mozda necete biti zadovoljni odgovorom, zato sto sam ga napisala ja. mozda bi ste bili zadovoljniji kada bi to rekao neko iz vrha vlasti ali svesni ste da se tako nesto ipak ne moze reci javno i na visokom politickom nivou! Ja smem i zato sam vam i odgovorila!
Ah, da! Sto se tice opstanka EU! Mi ne mozemo da znamo da li ce ona opstati ili nece, Mozemo samo da predpostavljamo! Ako se bude raspala to se nece zavrsiti na bezbolan i miran nacin! Ako se bude raspala sve posledice tog raspada oseticemo i mi cak i ako ne budemu u EU! Mi zato ne zatvaramo vrata saradnji sa Rusijom i Kinom,, naprotiv, ali moramo i sa tom omrzenom i pokvarenom EU moramo bar da pokusamo! "
Čekaj bre malo. Pa čak i da ovako razmišljaju, ovo nema veze sa patriotizmom. Ovo je naj običnija politička prostitucija ili u najmanju ruku sponzorluk. Pa oni bre od cele države prave jednu običnu SPONZORUŠU koja pokušava da sedi na tri stolice odjednom. Sramota je za Srbiju da dozvoljava da ova grupica pohlepnih krvopija srozava ugled i poverenje u svetu jer svi znamo koliko su cenjene i čemu služe sponzoruše. Pa čak će nas i Kinezi ostaviti na kraju bez podrške jer vladajuće strukture predstavljaju većinsku volju naroda.
 


Pazi ovako, moj pradeda je živeo na selu i pretpostavljam da je držao krave. A ja pošto nisam na selu onda nemam krave.
I, to je po vama dokaz da privreda nazaduje. :dash: Zar ne vidiš da je "stočni fond" glup pokazatelj
И многи други немају сточни фонд и не живе на селу...
Али неопходни су им производи тог сточног фонда, као што су млеко и месо, и остали ,,селски" производи.
Или ти живиш од ,,сунчане јоге".???
:think:
 

Back
Top