Demokratski glasači biraju izmedju izolacije i gubitka vlasti ds-a

dobro sandrina ajde opovrgni me za ono sto sam rekla gore.
ako nisam upravu reci i dokazi zasto je tako umesto sto blebeces u prazno.


:shock:

kratkovidost kami...ne vidi se dalje od sopstvenog nosa.
ne razume se da prvo treba urediti drzavu i ekonomiju da bi doslo do obicnog gradjanina,a vec dolazi i te kako....
mene bi bio blam da lupetam toliko a da ne znam sta pricam ili da nisam bar priblizno upoznata sa temom...svega mi...neki ljudi nemaju ni osecaja ni blama.
sto je najgore dok citam sandrinu mene onako malkice sramota zbog nje
danas 15:40


hajde ti meni kazi sta si u ovome citiranom pametno rekla i ja sam spremna da kazem da sam mozda negde pogresila ???:shock::mrgreen:
 
Ja sam obicni glasac DS-a i imala sam koristi od njihove vlasti,u svakom smislu.Samo krajnje nekorektni mogu to da ignorisu.Zaboga.
Pa za vreme SPS-SRS vlasti,mom deki je penzija kasnila dve godine,a to su samo detalji koje svi odlicno znamo.

Pa ti i nekolicina imate koristi,a sta je sa vecinom?Kakva je nasa korist?20% gradjana Srbije se sepuri a ostatak zivi bedno!To je politika DS-a?!!!!
 
hajde ti meni kazi sta si u ovome citiranom pametno rekla i ja sam spremna da kazem da sam mozda negde pogresila ???:shock::mrgreen:
pitala sam te za moj prvi post na temi gde se pozivam na znacajne pomake u makroekonomiji i u sistemu funkcionisanja drzave.
znas ti vrlo dobro sta sam te pitala,samo se sve bojim da nemas nikakav odgovor :)
sto potvrdjuje moju teoriju da blebeces u prazno kao sasvim prosecan potpuno neupucen srpski glasac.


naravno ne ocekujem odgovor na ovo pitanje,ali ko zna mozda me prijatno iznenadis smislenim postom,bar jednom - za promenu :mrgreen:
 
Pa ti i nekolicina imate koristi,a sta je sa vecinom?Kakva je nasa korist?20% gradjana Srbije se sepuri a ostatak zivi bedno!To je politika DS-a?!!!!
Pa u tih 20% je i kompletno rukovodstvo SRSa od Ace ,Tome i Vjerice do sitnih lokalnih jajara , svi zive kao bubreg u loju sa nijednom ili par godina radnog staza pa ne vidim kako bi oni mogli pomoci ovoj sirotinji ?
 
pitala sam te za moj prvi post na temi gde se pozivam na znacajne pomake u makroekonomiji i u sistemu funkcionisanja drzave.
znas ti vrlo dobro sta sam te pitala,samo se sve bojim da nemas nikakav odgovor :)
sto potvrdjuje moju teoriju da blebeces u prazno kao sasvim prosecan potpuno neupucen srpski glasac.


naravno ne ocekujem odgovor na ovo pitanje,ali ko zna mozda me prijatno iznenadis smislenim postom,bar jednom - za promenu :mrgreen:


Vidi Banshee, kada se ti ovuda ne bi klela u Čedu i njegovu stranku, a budući da si mlada osoba ( koliko sam ja shvatila ) i da ipak pred tobom tek predstoji da nešto pametno uradiš od svog života, stvarno bih ti ozbiljno odgovorila.:smile:

Ovako...pa na tvom nivou...:mrgreen:
 
pa i ove druge smo videli nisu oni neka nova snaga kako pojedini dementi maluomnici ovde pricaju po forumu o radikalima , na politickoj sceni su od samog pocetka , bili su i na vlasti tako da smo i njih videli u svim izdanjima .

Video si ih na vlasti u neko drugo,daleko vreme,kada ni ovi sadasnji nisu bili cvecke,a bogami sada su jos manje.
Ja samo znam da se ne zivi dobro,mislim da moze bolje,i da treba dati priliku nekom drugom.
 
Vidi Banshhe, kada se ti ovuda ne bi klela u Čedu i njegovu stranku, a budući da si mlada osoba ( koliko sam ja shvatila ) i da ipak pred tobom tek predstoji da nešto pametno uradiš od svog života, stvarno bih ti ozbiljno odgovorila.:smile:

Ovako...pa na tvom nivou...:mrgreen:
:lol: kad sam se ja klela u cedu i njegovu stranku? :lol: ili uopste u bilo koga?

citiraj me i dokazi.


sandrina upravo si pokazala kako si nesposobna da odgovoris na najjednostavnije moguce pitanje koje bi prosecno pametan covek koji se bar malo zanima za politiku trebalo da zna da odgovori.

tvoje blebetanje ovde je krajnje beskorisno,mada urnebesno zabavno za veci deo foruma,u svakom slucaju hvala sto si mi potvrdila svoje vise nego jadno znanje i izbegavanje odgovora na postavljeno pitanje upravo ovim postom :)

dovidjenja prijatno,svaki pokusaj konverzacije sa tobom,a da se ne spomene kako sam ja narkoman,pijanica ili otimac tudjih muzeva je dakle uzaludan :)
 
Ђелићев параф на могући Споразум са ЕУ ће остати у домену научне фантастике, јер то мора Народна Скупштина да ратификује. А ко има већину у Народној Скупштини? СРС+ДСС-НС+СПС.

Једно су жеље, а друго је стварност.
 

Back
Top