Demokratski glasači biraju izmedju izolacije i gubitka vlasti ds-a

pa najbolje da mu ne popusti pa ako pobedi da odmah povuce sve ministre iz vlade i pusti Voju da vlada sa radikalima koji ce onda moci da ga ucenjuju kako hoce verovatno da se odrekne premijerskog mesta ili da raspisuje nove izbore sto Voji ne odgovara u vreme kad se lomi oko Kosova .Mada da je Tadic pametan kao sto nije trebao bi da izadje iz vlade i ukoliko izgubi izbore opet bi Voja najebao.
 
Е, ајде реално, сада Тадић има 35% гласова. на следећим изборима колико ће да има? Да би макар само задржао тај проценат мора да до 2012 Србија:
- Ослободи Косово
- Уђе у Европску Унију
- Повећа стандард за 100%

Јел` се ми зезамо овде!
'
ДА је Тадић паметан боље да изгуби са 5-5% разлике него са 20-30%.

Реално, Демократе су изгубиле подршку исада се користе дигитроном и Фотошопом да би можда победили...
 
Strasno je da je nekima bitnije da li ce da najebe ovaj ili onaj od toga kako ce biti Srbiji....
Шта мислиш због чега радикалима константно расте подршка?Ваљда зато што је добро у Србији?Ваљда зато што немамо највеће поскупљење прехрамбених производа у Европи(просечно 16%)?

Бегај,бре...Беда свуда...
 
Е, ајде реално, сада Тадић има 35% гласова. на следећим изборима колико ће да има? Да би макар само задржао тај проценат мора да до 2012 Србија:
- Ослободи Косово
- Уђе у Европску Унију
- Повећа стандард за 100%

Јел` се ми зезамо овде!
'
ДА је Тадић паметан боље да изгуби са 5-5% разлике него са 20-30%.

Реално, Демократе су изгубиле подршку исада се користе дигитроном и Фотошопом да би можда победили...

е чекајте бре, јел се нека од странака можда залаже за монархију (апслоутну или уставну нема везе), једнопартијско уређење и сл. па онда нису демократе? То што неки имају потребу да гурају Д и где треба и где не треба не значи да су "демократскији" од других, зар не?
 
Шта мислиш због чега радикалима константно расте подршка?Ваљда зато што је добро у Србији?Ваљда зато што немамо највеће поскупљење прехрамбених производа у Европи(просечно 16%)?

Бегај,бре...Беда свуда...

најјача изјава је кад они који су на влсти кажу да ће донети промене.... изгледа нису задовољни својом политиком, па оће "дуплу" шансу
 
napravljeni su veliki pomaci na nivou makroekonomije i promene celog sistema funkcionisanja drzave,a kada menjas nesto ne kreces od neke gospodjice ili gospodina nego od samog dna i sustine problema.
a samo krajnje zatucana i neobrazovana osoba moze da kaze da se nista nije promenilo.
valjda nije svesna sta bi bilo da se nije radilo u pravom smeru ili da se nije radilo nista.

knjige u sake pre nego sto se opet izblamirate.
 
mislim da tadic treba da ga otera u pz mt...posto i da ga podrzi kostunica skoro iste su mu sanse da pobedi,
...ali ako izgubi sa podrskom kostunice, koalicija se raspada, optuzivace jedni druge i radikali ce osvojiti vlast na parlamentarnim izborima ili ce biti koalicija srs-dss
...ako izgubi bez podrske kostunice, isto ce se desiti samo sto ce konacno moci da kaze da kostunica pripada onom drugom bloku...
...ako pobedi sa kostunicom, bice pobedio je zbog kostunjavog, a i morao bi da napravi ovaj i jos mnogo ustupaka...tako da bi izgubio pola birackog tela ds...
...ako pobedi bez kostnice, mogu svi da mu ppshe...bice apsolutni lider u srbiji, i ds ce prestice srs...a dss ce morati da se utopi u ns zajedno sa onim pacenickim spo...
 
Ovo je sustina,i najbitnije za politicara i za drzavu...A to sto neki nasedaju na glupavi populizam o penziji od 8000,to je druga stvar...
kratkovidost kami...ne vidi se dalje od sopstvenog nosa.
ne razume se da prvo treba urediti drzavu i ekonomiju da bi doslo do obicnog gradjanina,a vec dolazi i te kako....
mene bi bio blam da lupetam toliko a da ne znam sta pricam ili da nisam bar priblizno upoznata sa temom...svega mi...neki ljudi nemaju ni osecaja ni blama.
sto je najgore dok citam sandrinu mene onako malkice sramota zbog nje :lol:
 

Back
Top