freak71
Aktivan član
- Poruka
- 1.574
Unazad mesec i nešto, Žuti su krenuli u ofanzivu na sve za koje misle da bi immogli smetati na predstojećim izborima. Preko U92 se prvo narodu prikaže meta, ospe se paljba po istoj, a onda ide i optužnica i sve ostalo. Tako se prvi na udaru našao Koštunica (naravno zatečen), na U92 slike Crvenih beretki na Gazeli, ko je to politički stao iza njih, bla, bla, bla, ista stotinu puta čuta priča. Ali koga žuti zapravo smatraju mogućom najvećom pretnjom. Čini mi se Ivicu. Istog onog otpisanog, koji je vaskrsao SPS i dogurao do ministra policijskog. Setimo se komedije u Sava centru, poljubaca, vekovnog pomirenja, grljenja (dok u sebi jeli psuju m jedni drugima) i ostalo. Ivica je vredno radio, nije napravio nikakvu aferu, stalno bio iza MUP-ovaca i u dobru i u zlu, nije pljuvao po sindikalcima kao pojedini, i verovato postao trn u oku žutima. I sad opet na U92 Ceca. Pa kave veze ima Ceca? Pa na U92 ministar policijski jednoj nadobudnoj novinarki se pravda kako on nije imao ništa sa njenim oslobađanjem iz zatvora 2003. Dakle hajka na zeca u stvari treba da istera krupniju "divljač". Evo padoše i "kolubarci" neki, a sa njima i pomoćnik ministra Mrkonjića. Nema nedodirljivih, novi je moto. Ili možda grešim?