Demokratska ofanziva !!

freak71

Aktivan član
Poruka
1.574
Unazad mesec i nešto, Žuti su krenuli u ofanzivu na sve za koje misle da bi immogli smetati na predstojećim izborima. Preko U92 se prvo narodu prikaže meta, ospe se paljba po istoj, a onda ide i optužnica i sve ostalo. Tako se prvi na udaru našao Koštunica (naravno zatečen), na U92 slike Crvenih beretki na Gazeli, ko je to politički stao iza njih, bla, bla, bla, ista stotinu puta čuta priča. Ali koga žuti zapravo smatraju mogućom najvećom pretnjom. Čini mi se Ivicu. Istog onog otpisanog, koji je vaskrsao SPS i dogurao do ministra policijskog. Setimo se komedije u Sava centru, poljubaca, vekovnog pomirenja, grljenja (dok u sebi jeli psuju m jedni drugima) i ostalo. Ivica je vredno radio, nije napravio nikakvu aferu, stalno bio iza MUP-ovaca i u dobru i u zlu, nije pljuvao po sindikalcima kao pojedini, i verovato postao trn u oku žutima. I sad opet na U92 Ceca. Pa kave veze ima Ceca? Pa na U92 ministar policijski jednoj nadobudnoj novinarki se pravda kako on nije imao ništa sa njenim oslobađanjem iz zatvora 2003. Dakle hajka na zeca u stvari treba da istera krupniju "divljač". Evo padoše i "kolubarci" neki, a sa njima i pomoćnik ministra Mrkonjića. Nema nedodirljivih, novi je moto. Ili možda grešim?
 
Unazad mesec i nešto, Žuti su krenuli u ofanzivu na sve za koje misle da bi immogli smetati na predstojećim izborima. Preko U92 se prvo narodu prikaže meta, ospe se paljba po istoj, a onda ide i optužnica i sve ostalo. Tako se prvi na udaru našao Koštunica (naravno zatečen), na U92 slike Crvenih beretki na Gazeli, ko je to politički stao iza njih, bla, bla, bla, ista stotinu puta čuta priča. Ali koga žuti zapravo smatraju mogućom najvećom pretnjom. Čini mi se Ivicu. Istog onog otpisanog, koji je vaskrsao SPS i dogurao do ministra policijskog. Setimo se komedije u Sava centru, poljubaca, vekovnog pomirenja, grljenja (dok u sebi jeli psuju m jedni drugima) i ostalo. Ivica je vredno radio, nije napravio nikakvu aferu, stalno bio iza MUP-ovaca i u dobru i u zlu, nije pljuvao po sindikalcima kao pojedini, i verovato postao trn u oku žutima. I sad opet na U92 Ceca. Pa kave veze ima Ceca? Pa na U92 ministar policijski jednoj nadobudnoj novinarki se pravda kako on nije imao ništa sa njenim oslobađanjem iz zatvora 2003. Dakle hajka na zeca u stvari treba da istera krupniju "divljač". Evo padoše i "kolubarci" neki, a sa njima i pomoćnik ministra Mrkonjića. Nema nedodirljivih, novi je moto. Ili možda grešim?

У праву си у потпуности! ДС је експертска странка кад је у питању маркетинг као политичко средство борбе! Свесни су да је у економији такав хаос да смо достигли дно дна,па треба мало потећи старе адуте попут Ђинђићевог убиства и блаћења политичких противника.
Како се нису сетили да пре годину или две дана испитају Коштуницу,већ сад уочи избора?
Просто у ДС су знали ако сва остала демагогија и политичке мантре о ЕУ не упале на изборима да морју нечим другим замазати очи јавности!
Ових дана може се приметити појачана активност жутих медија нарочито В92 и РТС-а укојима се или блате политички противници или рекламирају успеси попут приватизације фабрике вагона, најавом нових инвестициа и сличних глупости.
Мене највише вређа начин на који се та кампања пласира,јер је толико провидна да вређа достојанство грађана Србије и третира их као овце!
Рејтинг Тадића и ДС константно пада,мислим да сутра кад би се одржали избори да би изгубили власт и ДС и дични председник Бта Барбика!
 
Navodno će izbori biti raspisani u decembru, a pre toga Srbija će dobiti status kandidata za EU. To će bti jedini "pozitivan" poen za žute, a uslediće pred same izbore. Do tada, moraće da ispune sve zahteve EU, koja će ih zbog izbora konstantno ucenjivati. Dakle, ništa novo što već nismo videli.
 
ma kakva njihova crna ofanziva, rupe u mozgu, pushkice za pesmice od dve strofe, problemi s pamcenjem jedne rechenice...

pre se to mozhe nazvati samrtnim grchevima, mada je malo pregrubo, al fakat na to shto pricha b92 i slichni samo retosi mogu da se prime
 
Дај, не пореди ДС и СПС. Неупоредиво је. У СПС-у су ипак седели људи који су имали знање и школе, а ови су препуни курс-еХперата. СПС је био ипак социјално одговорнији. Ко год је хтео могао је да заради лову. Данас не може нико сем њих самих- ДС-ових кадрова и осталих им сателита.

Ово што сада раде је само показатељ да су дотакли дно дна. И да им се крај ближи.
 
Da li će se Tadić odreći Kosova radi EU? A vidimo da će ga usloviti pred izbore da bi mu dali "status kandidata" (što neznači ama baš ništa). Već je rekao da "treba poći od stvarnosti na terenu". Koje sve posledice po Srbiju može imati takva "slepo poslušna" politika? Znali on da mu tata nije kupio Srbiju pa da može da je rasprodaje zarad guzice u fotelji? Onaj ko ne poštuje sebe, svoj narod i svoju istoriju, šta treba da očekuje kada se nađe za pregovaračkim stolom sa hijenama i šakalima iz EU?
 

Back
Top