ForestGreen
Veoma poznat
- Poruka
- 11.104
Evo upravo malopre sam na trenutak prebacio na RTS 2 i u tom trenutku se oglasila predstavnica SAD u savetu bezbednosti koja je lupnula i izbola nesto i da je pri tom prilikom ostala ziva. Rekla je da je amerika ponosna na hijeroglificare tj narod jer su prvi put izabrali zenu kao predsednika.
Nije mi jasno, SAD su tu predsednicu hijeroglificara licno postavili a ne narod kvazi drzave. Zasto lazu jbm im seme vasljivo?
Nije mi jasno, SAD su tu predsednicu hijeroglificara licno postavili a ne narod kvazi drzave. Zasto lazu jbm im seme vasljivo?