"Демократија" на ДС-овски начин...Тадић једини кандидат

gost 186118

Veoma poznat
Poruka
10.118
Интересантна ми је појава да је по ко зна који пут у странци која се толико дичи да је демократска, реформска, отворена за другачија мишљења, борац за плурализам, бла, бла, бла...једини кандидат за председника те странке Борис Тадић.
Не делује ли вам симптоматично...
 
Интересантна ми је појава да је по ко зна који пут у странци која се толико дичи да је демократска, реформска, отворена за другачија мишљења, борац за плурализам, бла, бла, бла...једини кандидат за председника те странке Борис Тадић.

DS, DSS, SPO ( dobro , oni su odavno fiktivna stranka) su izraženo "demokratske" stranke, sve imaju doživotne predsednike po ugledu na KPJ i druga Titu
 
Poslednja izmena:
A ko je bio Tomin protivkandidat prilikom izbora za Predsednika SNS ?
Čujem navalica bila.
Malo bio jedan list da STANU SVA IMENA

:zcepanje:

Rugala se koza ovci - Vidi joj se
:rumenko:
Срамно је да један модератор овако спамује тему ! СНС се бар не буса толико у груди да је демократска, плуралистичка, за разлику од ових на челу са Мићуновићем, који нон-стоп трабуња о ДС и демократији.
А тебе срам да буде што овако офтопик скрећеш. Но, ви радикали сте увијек били слуге ДС, што се и на овој теми да видјети !
 
Срамно је да један модератор овако спамује тему ! СНС се бар не буса толико у груди да је демократска, плуралистичка, за разлику од ових на челу са Мићуновићем, који нон-стоп трабуња о ДС и демократији.
А тебе срам да буде што овако офтопик скрећеш. Но, ви радикали сте увијек били слуге ДС, што се и на овој теми да видјети !



SNS je nedemokratska, antipluralistička partija!? :eek:
 
A kada su uopšte održani poslednji stranački izbori u SRS-u?:per::per::per:
Били су скоро-диктирао Шешељ кандидате, питао ко је за моје предлоге, сви присутни у ЦОУ СРС, тј. ЦК СРС викнули : "Сви смо за, пресветли вођо". :mrgreen:
 
Срамно је да један модератор овако спамује тему ! СНС се бар не буса толико у груди да је демократска, плуралистичка, за разлику од ових на челу са Мићуновићем, који нон-стоп трабуња о ДС и демократији.
А тебе срам да буде што овако офтопик скрећеш. Но, ви радикали сте увијек били слуге ДС, што се и на овој теми да видјети !

Dajte,mislim stvarno čime se vi bavite :hahaha:
Pa ko je ikad ovde imao protivkandidata. Ovde ako neko pretenduje na mesto predsednika stranke lepo se otcepi i osnuje novu :D Kao taj na tvom avataru na primer ;)

Ajde pokaži ti na primeru svoje stranke kako se to radi pa onda imaš pravo da opljuneš ostale po tom pitanju.
 
Dajte,mislim stvarno čime se vi bavite :hahaha:
Pa ko je ikad ovde imao protivkandidata. Ovde ako neko pretenduje na mesto predsednika stranke lepo se otcepi i osnuje novu :D Kao taj na tvom avataru na primer ;)

Ajde pokaži ti na primeru svoje stranke kako se to radi pa onda imaš pravo da opljuneš ostale po tom pitanju.
Ma nemam ja stranku lazovcino, nisam niciji clan bre !
 
Срамно је да један модератор овако спамује тему ! СНС се бар не буса толико у груди да је демократска, плуралистичка, за разлику од ових на челу са Мићуновићем, који нон-стоп трабуња о ДС и демократији.
А тебе срам да буде што овако офтопик скрећеш. Но, ви радикали сте увијек били слуге ДС, што се и на овој теми да видјети !

Ako je ovo spam, evo, ja se stidim :rumenko::rumenko::rumenko:
 
Ma nemam ja stranku lazovcino, nisam niciji clan bre !

E dobro je, a ja bolid pomislio da je u tvom avataru Toma Nikolić, a da u potpisu piše kako jedino SNS može pobediti DS. Između Tadića i građevinskog tehničara(građevinski tehničari izvinite ali niste za predsednike bilo koje države) biram biračku apstinenciju. Najmanje je štetna po državu i narod. :lol:
 
I u SRS-u, Voja je uvek imao 456 jakih protivkandidata.

Pogledaj Zapisnik sa Vanrednog Kongresa SRS u Februaru 2002, neposredno pre odlaska Vojislava Šešelja u Hag.
I tada se birao Predsednik SRS, Toma bio protivkandidat .
Nego, ne zameram,
nisi upoznat sa mogućnošću da postoji više kandidata za izbor Predsednika Stranke.
Verovatno se nisi sa tako nečim sretao.
 
E dobro je, a ja bolid pomislio da je u tvom avataru Toma Nikolić, a da u potpisu piše kako jedino SNS može pobediti DS. Između Tadića i građevinskog tehničara(građevinski tehničari izvinite ali niste za predsednike bilo koje države) biram biračku apstinenciju. Najmanje je štetna po državu i narod. :lol:
Аман сунце му пољубим, СНС нисам ни спомињао на овој теми као некакав пример демократичности. нисам их ни једном речју помињао. И још нешто да знаш-испод части ми је да се учлањујем у странке, неке гледам као мање, неке као веће зло, а ти не мораш да пишеш са два налога, налог фортес ти је сасвим довољан.

И престаните више са СНС, тема је ДС !
 
Presvetla i nepristrasna moderatorko, nema odgovora u vezi SRS-a?:per::per::per:

Ja sam,
kada pišem na forumu
forumaš isto kao i vi svi.

Imam pravo na svoje mišljenje, svoj stav
i pravo da ga iznesem ukoliko time ne kršim Pravilnik,
što važi i za sve druge članove.

Iskreno, dosadilo mi je samo da čitam,
pa ko velim, ajd' i ja da slovnem neku.

:)
 

Back
Top