Koristite zastareli pregledač. Možda neće pravilno prikazivati ove ili druge veb strane. Trebalo bi da ga nadogradite ili koristite alternativni pregledač.
Zašto se kod nas u Srbiji za one koji su okrenuti zapanjačkom civilizacijom i razmišljanjem smatra da su demokrate a za one koji su okrenuti prema istočnjačkom smatra da su desničari?
Грешка колегинице. У Србији су десничари демократе а ови што су се тако назвали коче државу у европским интеграцијама јер им одговара оваква ситуација. Зашто им одговара?
Zašto se kod nas u Srbiji za one koji su okrenuti zapanjačkom civilizacijom i razmišljanjem smatra da su demokrate a za one koji su okrenuti prema istočnjačkom smatra da su desničari?
Грешка колегинице. У Србији су десничари демократе а ови што су се тако назвали коче државу у европским интеграцијама јер им одговара оваква ситуација. Зашто им одговара?
obrni okreni isto ti se vata.....A zašto im odgovara?- e to je već za novu temu.
Ma čitam ja danas nešto u novinama i kao u nekom kontekstu se pojavi da su demokrate svi oni sa zapadnjačkim načinom razmišljanja a da su ovi koji su okrenuti prema Istoku desničari, pa reko ajd da pitam ove forumske experte da mi objasne.
obrni okreni isto ti se vata.....A zašto im odgovara?- e to je već za novu temu.
Ma čitam ja danas nešto u novinama i kao u nekom kontekstu se pojavi da su demokrate svi oni sa zapadnjačkim načinom razmišljanja a da su ovi koji su okrenuti prema Istoku desničari, pa reko ajd da pitam ove forumske experte da mi objasne.
Ја мислим да сам један од правих представника деснице.
Оријентација-слободна тржишна привреда, Бог, религија, породица, традиција, Монархија, Парламентаризам.
Што се тиче спољнополитичке оријентације-срцем сам више уз Русију, а ако гледамо разумно, мислим да Србија треба да гради јаке односе са великим силама и источне и западне цивилизације (овим редом : Русија, ЕУ, САД, Индија, Бразил, Израел).
Demokrate i desničari su nazivi koji se popularno koriste u svakodnevnom razgovoru i medijima i nemaju u potpunosti utočište u teoriji. Slično je sa Demokratama i Republikancima u SAD-u.
Ne isljučuje se da su demokrate desničari, niti da su desničari demokrate.
E sad, naravno da postoje političke igrice koje bi trebale da navedu da su samo demokrate demokrate, i slično, ali to svaki politički iole razvijen um treba da ignoriše.