Quantcast

Demografski pad se nastavlja - u Srbiji živi manje od sedam miliona stanovnika

zemunski kej

Elita
Poruka
16.656
Mora da se sacuva porodica.Ne mora da se ima 5 ro dece. Ali cim imas porodicu imaces bar jedno dete,A danas ja poznajem dosta ljudi koji nisu bili nikada u braku,nemaju ljubavnu vezu.Pogledajte Skandinaviju,Nemacku nemaju ni oni po 5ro dece. Jedina oblast u svetu gde bela rasa imaju veci prirastaj je sredisni deo USA onaj malo ruralni,Kolorado,Tenesi,Ohajo. Ja sam suguran da ce ovaj nas predsednik da naseli vise desetina hiljada imigranata . Nazalost to je neminovnost, Ako je tako daj barem da proberemo nesto.

zauvek branilac

Primećen član
Poruka
906
Srbi ratove izgubili, dece sve manje......
Koji je zakljucak iz toga?
Srbi vise ne znaju ni da se tuku ni da yebu.....
Nemačka je izgubila i 1.i 2.svetski rat a i nemačke dece je sve manje, 38% mladih stanovnika Nemačke su stranci
(tvoja "bavarska vojvodina" već ima u njenom sastavu i turčinske pašaluke i turčinske sandžake)! CCCC 👀👂👂

Nosferatu___2

Buduća legenda
Poruka
25.842
Nemačka je izgubila i 1.i 2.svetski rat a i nemačke dece je sve manje, 38% mladih stanovnika Nemačke su stranci
(tvoja "bavarska vojvodina" već ima u njenom sastavu i turčinske pašaluke i turčinske sandžake)! CCCC 👀👂👂
Да, зато што је Немачка бренд у који млади желе радо да инвестирају своју будућност.

СРЈ-СНСленд је бренд који не воли нико.

zauvek branilac

Primećen član
Poruka
906
Да, зато што је Немачка бренд у који млади желе радо да инвестирају своју будућност.

СРЈ-СНСленд је бренд који не воли нико.
Istina je da imaju Nemci napredne tehnologije u preduzećima ali nikada nisu vratili sve što su u 1. i posebno u 2.svetskom ratu opljačkali po Evropi i okolini! CCCC :rtfm:

Alter_Ego_

Buduća legenda
Poruka
45.411
Не треба хистерисати око смањења броја људи у Србији због веће смртности и далеко мањег рађања.

Чињеница је да су бејби бумери из времена после другог светског рата дошли на ред за умирање, сада и у наредних 10-20 година.

Такав наталитет као код бејби бумера никада у историји није био забележен, а долази њихово време за свођење рачуна и одлазак на онај свет.

Проћи ће и они, а онда ће број умрлих бити мањи, па ће и статистика бити можда повољнија.

Оно што је битно јесте да останемо компактни, тј. да не дозволимо странцима да населе Србију, осим људи из екс СФРЈ и по неког крштеног странца беле пути.

Alter_Ego_

Buduća legenda
Poruka
45.411
Узмимо да је тачна претпоставка да је 38 % деце странаца (не немаца), кад овако потавиш реченицу, испада погрешно, да су то неки странци Турци, Татари, Афганистанци, Сиријци и остали козојеби.

То су великим делом деца беле пути, од једног или оба родитеља странаца. Ако су то странци из екс СФРЈ или Русије, Украјине и Пољске, они ће се асимиловати, ако се већ нису асимиловали.

Опет, такви, чак и да задрже свој језик и обичаје, они су и даље корисни чланови друштва, интегрисани у немачко друштво. Заувек.

Motorcyclist

Legenda
Poruka
63.759
Не треба хистерисати око смањења броја људи у Србији због веће смртности и далеко мањег рађања.

Чињеница је да су бејби бумери из времена после другог светског рата дошли на ред за умирање, сада и у наредних 10-20 година.

Такав наталитет као код бејби бумера никада у историји није био забележен, а долази њихово време за свођење рачуна и одлазак на онај свет.

Проћи ће и они, а онда ће број умрлих бити мањи, па ће и статистика бити можда повољнија.

Оно што је битно јесте да останемо компактни, тј. да не дозволимо странцима да населе Србију, осим људи из екс СФРЈ и по неког крштеног странца беле пути.
Kad bi to tako islo. Ekonomija ne trpi takve egzibicije.

blooser

Veoma poznat
Poruka
10.140
Teorije krupnog kapitala i hitnog biznisa nisu predvidele prirodnu reprodukciju, i šta sad?
Nista, lepo sam napisao - samo da mi ribe ne trube kako ne radjaju jer nema se para, inace bi svaka izrodila obdaniste, nego da kazu necu da radjam jer sam lenja i hocu da se provodim. U oba slucaja niko nece i ne moze da je natera da radja, osim muza (ako je udata) a to je vec stvar dogovora dvoje ljudi. Ali da razlozi budu jasno na stolu.

Rayela

Legenda
Poruka
59.287
Zasto bi neko kome su preci ili roditelji turskog porekla, a sam se rodio u Nemackoj bio stranac?
I Ameriku i Kanadu, Australiju su stvorili neki stranci.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.