Делегација хрватске Владе у РС о заједничким пројектима РС и РХ

Nema nikakve svjesne namjere, nego je Čačić lopov i kriminalac poslovati s njim jednako je kao i staviti si omču oko vrata i čikati ga da gurne stoličicu. :)

Lopovi su svi do jednog koji sjede u saboru, ali veći lopov od HDZovaca ne može biti ma koliko se trudio. Nitko ne samo Čačić.
 
Посећујем често Загреб и нисам стекао такав утисак.
Генерализујеш превише, треба ли неко о нама да ствара слику по томе колико људи посећује Цецине, Бубамарине и не знам ти ја чије све концерте ?
А да мало посетиш Госпић или Сплит ?
Или нпр. да у том Загребу даш јасну назнаку да си Србин? Да уђеш у ресторан и да у време поста затражиш посну храну?

Ако ми будеш рекао да си био тамо и да је све било ок, прогласићу те лажовом године.

Узгред, не можеш боље познавати прилике у Хр од неког ко тамо и даље има кућу, земљу и корене.
 
Zasto da ne ako se nadje zajednicki interes ?
Mi sa Hrvatskom nemamo nekih nerjesenih politickih pitanja. Nema nikakvog razloga da ne saradjujemo i da potencijali ostaju neiskoristeni.
Ne volimo se, to ce tako ostati vjecno ali u poslu i onako nema ljubavi.

Нисам веровала да ћу доживети да Србин из РС изјави овако нешто.

Свим Србима је кратка памет.

Управу је Победносцев.
 
А да мало посетиш Госпић или Сплит ?
Или нпр. да у том Загребу даш јасну назнаку да си Србин? Да уђеш у ресторан и да у време поста затражиш посну храну?

Ако ми будеш рекао да си био тамо и да је све било ок, прогласићу те лажовом године.

Узгред, не можеш боље познавати прилике у Хр од неког ко тамо и даље има кућу, земљу и корене.

Kome pricas, nista to, toj vrsti ljudi ne vredi!!
Isto tako pricali su i gospicki intelektualci Srbi 90.,
-nije ovo 41., ovo je 20 vjek, civilizacija, kakav rat,
.....a onda su ih jedno jutro.... nasli sve poklane ,..... na jednoj gomili!!!
 
Poslednja izmena:
Нисам веровала да ћу доживети да Србин из РС изјави овако нешто.

Свим Србима је кратка памет.

Управу је Победносцев.

Ma dje ti zivis,..:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:. takve gube,... nazovi srpske. su nas mucki 95 i prodale!!!:rtfm::rtfm::rtfm::rtfm::rtfm::rtfm:
 
Zasto da ne ako se nadje zajednicki interes ?
Mi sa Hrvatskom nemamo nekih nerjesenih politickih pitanja. Nema nikakvog razloga da ne saradjujemo i da potencijali ostaju neiskoristeni.
Ne volimo se, to ce tako ostati vjecno ali u poslu i onako nema ljubavi.

Ove Dodikove gube nisu ni svjesne da im je drzava orocena!!!!
 
Нисам веровала да ћу доживети да Србин из РС изјави овако нешто.

Свим Србима је кратка памет.

Управу је Победносцев.

Nije Srbima kratka pamet nego su Srbi potrosili vijek razmisljajuci o drugima.
E nema toga vise.
Bar kod nas u RS.

SAMO SRBI, SRPSKA I SRBIJA.
 
Voda je u Srpskoj. :D
Ne moze hidroelektrana raditi bez vode. ;)



Može, može... !!!:rtfm:

Vi'š kako je to Staljin radio...

Ako je mogao Dzugašvili pa može valjda i Laktaški Čaušesku, njegovi klimoglavci i dzeparoški gang... !?!?

Potempkinovih sela nikada dosta !?!?

 
Poslednja izmena:
Imam utisak da se zapadni deo RS isuvise zaneo u tom.....da kazem....."drzavnickom" zanosu! Pocinju da gledaju na Hrvatsku kao na nesto normalno. To je vrlo...vrlo opasno.

Ако им Додик остане на власти, следећи пут ће бежати и из Бање Луке.
Ваљда преко оног ауто-пута који им је Додик направио, преко Хрватске. :think:

Крајишници из РСК као најзападније и најтврђе крило, очишћени.
Следећи су на реду Крајишници из РС, сад су они најзападнији...па дако све до Дрине.
Нико се не одриче својих вековних тежњи.
Само наиван човек верује да се ''једе све што лети''.

Похвалићу јавно Додика и екипу му кад почну с радовима на Дрини.
До тад....
 
Imam utisak da se zapadni deo RS isuvise zaneo u tom.....da kazem....."drzavnickom" zanosu! Pocinju da gledaju na Hrvatsku kao na nesto normalno. To je vrlo...vrlo opasno.

Bolje receno, nesto nebitno. Niti oni diraju nas niti mi diramo njih.
Cak i najgore proustaske stranke se ponasaju normalnije od jednog Cede i nikad niko iz Hrvatske nije izjavio da su Srbi i RS genocidni.

Generalno hebe mi se za njima a nama je bolje da rjesavamo nase probleme umjesto da gledamo sta rade Hrvati.
 
Bolje receno, nesto nebitno. Niti oni diraju nas niti mi diramo njih.
Cak i najgore proustaske stranke se ponasaju normalnije od jednog Cede i nikad niko iz Hrvatske nije izjavio da su Srbi i RS genocidni.

Generalno hebe mi se za njima a nama je bolje da rjesavamo nase probleme umjesto da gledamo sta rade Hrvati.

Najverovatnije, po latinskoj skoli lukavstva,
nameravaju da vas ponovo gurnu na Muslimane!!
A posle lako bi!!
 
Bolje receno, nesto nebitno. Niti oni diraju nas niti mi diramo njih.
Cak i najgore proustaske stranke se ponasaju normalnije od jednog Cede i nikad niko iz Hrvatske nije izjavio da su Srbi i RS genocidni.Generalno hebe mi se za njima a nama je bolje da rjesavamo nase probleme umjesto da gledamo sta rade Hrvati.

Mesić je više puta izjavio da je RS genocidna tvorevina...
 
Mesić je više puta izjavio da je RS genocidna tvorevina...

Mesic je penzioner bez stranke. Teski Srbomrzac koji se moze porediti sa Cedom ali mislim da cak ni on to nije izjavio.

"BiH nakon brutalnog rata živi u miru koji joj je donio Daytonski sporazum, ali koji je isto tako stvorio dva entiteta od kojih jedan pokazuje nedvojbenu ambiciju da funkcioniše kao država u državi, a možda čak i da razbije tu državu u kojoj se nalazi, dok drugi teško funkcioniše, ipak uspijevajući povremeno i sa svoje strane ometati jedinstvenu državu da stane na svoje noge", kazao je Mesić, te ponovio da je Republika Srpska stvorena etničkim čišćenjem.
 
Poslednja izmena:
Imam utisak da se zapadni deo RS isuvise zaneo u tom.....da kazem....."drzavnickom" zanosu! Pocinju da gledaju na Hrvatsku kao na nesto normalno. To je vrlo...vrlo opasno.



Mudro zboriš Kapetane !!!

Pametni će ove tvoje reči imati na umu !!!

A pojedina Doduletova potrčkala i rukoljupci koji bez trunka kritike i samokritike hvale poteze diktatora iz Laktaša,
koliko sutra će to isto činiti ako na tron dođe neki drugi vlastodržac,
a na jarbolu se zaviori neka druga zastava, npr susedna kockasta...
Doduletova potrčakala ništa neće iznenaditi niti omesti..., jer ulizički i dodvornički zanat su već ispekli...
 
Poslednja izmena:
А да мало посетиш Госпић или Сплит ?
Или нпр. да у том Загребу даш јасну назнаку да си Србин? Да уђеш у ресторан и да у време поста затражиш посну храну?

Ако ми будеш рекао да си био тамо и да је све било ок, прогласићу те лажовом године.

Узгред, не можеш боље познавати прилике у Хр од неког ко тамо и даље има кућу, земљу и корене.

Шта је сада, немаш карактера ни да испоштујеш сопствене речи ? Зар нисам недостојан озбиљног разговора ?
Који ћу у Госпићу и Сплиту ?
Идем у Врховине, Кореницу, Загреб, Ријеку, Пулу и Пореч, код својих.
И да, узгред, можда не познајем БОЉЕ прилике од неког ко тамо има кућу, земљу и корене, али ЈЕДНАКО сигурно.
Нисам ја од твоје врсте, од оних што све најбоље знају и познају.
 
Poslednja izmena:
od ovakvih besmislica nema odbrane


А да мало посетиш Госпић или Сплит ?
Или нпр. да у том Загребу даш јасну назнаку да си Србин? Да уђеш у ресторан и да у време поста затражиш посну храну?

Ако ми будеш рекао да си био тамо и да је све било ок, прогласићу те лажовом године.

Узгред, не можеш боље познавати прилике у Хр од неког ко тамо и даље има кућу, земљу и корене.
 
Po čemu je HZ HB zločinački poduhvat? Zar Hrvati nemaju isto pravo kao Srbi i Bošnjaci za svojom političkom jedinicom u BiH? Zašto je sve što vama ne odgovara zločinački poduhvat?

Slabo je išlo sa otimačinom u Srednjoj Bosni , a ni u Mostaru nije išlo iako je razaran više od Sarajeva , pa ste pragmatično odustali ..
 

Back
Top