Quantcast

Делегација хрватске Владе у РС о заједничким пројектима РС и РХ

Moja Republika

Domaćin
Poruka
3.671
Most je ok stva, ali energetski projekat je po meni promašaj jer će se elektrana nalaziti u Hrvatskoj.
Pre rata Cavtat i Herceg Novi su pravili zajednički vodovod koji je crpio vodu sa izvora u Hrvatskoj i kad je počeo rat Herceg Novi je mogao da se slika.

Voda je u Srpskoj. :D
Ne moze hidroelektrana raditi bez vode. ;)

.-.. .--- ..- -... ---

Elita
Banovan
Poruka
22.663
To je tako svugde.
Sta mislis da je onaj Rus sto je nedavno poceo graditi blok 3 u Ugljeviku cvjecka ? Ostavio mu djed 5 milijardi dolara licnog bogatstva. :mrgreen: Smjesni su mi ljudi kad pricaju o postenju na "visokom" nivou i to guraju kao kontraargument.

Sovjetski đedo tajkun. :hahaha:

Taj je zayebo i Staljina.

Poruka
4.644
Не можеш појединце поистовећивати са целим народом.
Ја бих полудео да мене неко поистовети са Арканом, не знам за тебе.

Pa dobro, ti si pomenuo Sofiju ja Nadu! Obe su pojedinacne licnosti. Drugo, ja tebe pitam, imaju li Srbi ijednog razloga da uvazavaju "komsiluk" (ne samo hrvate)?

.-.. .--- ..- -... ---

Elita
Banovan
Poruka
22.663
480 godina zatražio je tužilac ICTY za šestoricu (Prlić i ostali) za UDRUŽENI ZLOČINAČKI POTHVAT STVARANJA HZ HB u RBiH.

Trebalo u junu 2012. da bude presuda. Fakat ne znam đe je zapelo.ba?

Po toj logici je Plavšićka sa Karadžićem morala dobiti okruglo 1000 godina za udruženi zločinački poduhvat stvaranja RS BiH.

Poruka
5.182
232. Sve vrijeme na koje se odnosi ova Optužnica, u Bosni i Hercegovini vladalo je stanje oružanog sukoba, međunarodnog oružanog sukoba i djelimične okupacije, u kojima su, u cijelosti ili djelimično, učestvovali država Republika Hrvatska i njeni organi vlasti, njene oružane snage i predstavnici, koji su se nalazili u oružanom sukobu protiv države Republike Bosne i Hercegovine i/ili ABiH i/ili bosanskih Muslimana na teritoriji države Republike Bosne i Hercegovine. Do svih djela i propusta koji se optuženima u ovoj Optužnici stavljaju na teret kao teške povrede Ženevskih konvencija iz 1949. godine i za koje optuženi snose odgovornost došlo je tokom tog međunarodnog oružanog sukoba i djelimične okupacije, s kojima su ta djela i propusti bili povezani.
Najvjerovatnije je da ĆE BITI NOVI UDRUŽENI POTHVAT HRVATSKE. Teško da će sve sadašnje države prihvatiti ulazak HR u EU koja vuče dvostruki udruženi pothvat. Ne znam šta će biti sa Gotovinom. Ja njega smatram osloboditeljem dijela BiH. To što su ga proglasili krivim, uskoro će biti povučeno, prekvalifikovano,... DalaBu nasjeo na Tudjmaninovu ''igranku''.

http://www.icty.org/x/cases/prlic/ind/bcs/prl-ai051116b.htm

Poslednja izmena:

mišomor1

Aktivan član
Poruka
1.384
Nema nikakve svjesne namjere, nego je Čačić lopov i kriminalac poslovati s njim jednako je kao i staviti si omču oko vrata i čikati ga da gurne stoličicu. :)

Ma svaka čast Čačiću što je on lopov i kriminalac. Problem je u tome što je on nesposobni lopov i kriminalac koji nije u stanju, osim za sebe, napraviti nešto i za državu. Odavno Hrvatska nije imala ovako nesposobnu vladu u gospodarskom smislu. Kad prođe ova turistička sezona koja će po svemu sudeći biti rekordna a za koju ova vlast nije ni po čemu zaslužna jer je nije ni pripremila, ostat će činjenica da nisu uspjeli u 7 mjeseci pripremiti ni jednu kvalitetnu stranu investiciju a imali su priliku (među ostalim i Rusija i Kina). HR će namaknuti sredstva za našu polovicu investicije povećanjem cijene struje. A kako misli Čaćić da će Srpska osigurati 85 milijuna za Dubrovnik 2? Čovjek je u oblacima...

Poruka
4.644
Имају ли они разлог да уважавају нас ?

A sta ti mislis.......da li imaju razloga da nas uvazavaju.....a?????!!!!! Ko je oprostio pokolje po Macvi i Podrinju i krvnicko kidisanje na Ceru i Mackovom Kamenu i dao im slobodu i drzavu posle svega toga.....1918 god. ? Ko im je tokom Kraljevine Jugoslavije izlazio u susret svakom njihovom zahtevu i ko im je dao Banovinu Hrvatsku sa gomilom Srba i srpskih teritorija? Ko im je posle ritualnih morbidnih mucenja i ubistava i posle dva miliona ubijenih dao slobodu i oprostio sve 1945 god.? Koga su oni ubijali u dva svetska rata? Srbe ili pingvine? Ko im je dopustio tokom 1991-1995 da proteraju i zadnjeg srbina iz Krajine i na taj nacin im pomogao da stvore etnicki cistu hrvatsku? Ko je priznao posle tolikog pogroma i BLJESKA I OLUJE takvu nakaznu etnicki cistu Hrvatsku? DALI HRVATI IMAJU RAZLOGA DA UVAZAVAJU SRBIJU I SRBE????!!!!! E moj srbine......da mi je znati ko te skolovao i gde si ziveo svo ovo vreme kad mi postavljas takva pitanja!!!

Poruka
4.644
Пробуди се, 2012-а је година, стасале су нове генерације.

Mislis da je hrvatski mozak doziveo metamorfozu od 1995 do 2012? Te novostasale generacije hrvata ti danas nose slovo U na glavi i u desetinama hiljada posecuju koncert Tompsona pevajuci u glas "Jasenovac i Gradiska Stara"! Ako ti se "dojme" te novostasale generacije ti idi u Zagreb i kazi im da si srbin koji zeli da siri mir i ljubav sa njima pa da vidis sta ce da ti kazu i kako ces da se provedes.

Bakunjin

Iskusan
Poruka
5.974
Mislis da je hrvatski mozak doziveo metamorfozu od 1995 do 2012? Te novostasale generacije hrvata ti danas nose slovo U na glavi i u desetinama hiljada posecuju koncert Tompsona pevajuci u glas "Jasenovac i Gradiska Stara"! Ako ti se "dojme" te novostasale generacije ti idi u Zagreb i kazi im da si srbin koji zeli da siri mir i ljubav sa njima pa da vidis sta ce da ti kazu i kako ces da se provedes.

Посећујем често Загреб и нисам стекао такав утисак.
Генерализујеш превише, треба ли неко о нама да ствара слику по томе колико људи посећује Цецине, Бубамарине и не знам ти ја чије све концерте ?

Moja Republika

Domaćin
Poruka
3.671

Sto bi isli u Zagreb i sta nas briga sto oni nose U na glavi. A pogotovo, sto bi sirili mir i ljubav ?
Nismo vise u Yu.
Sto se mene tice neka rade sta hoce. Da mi je 1% stalo do njih zanimalo bi me al me ni 1% ne interesuju.

Saradjivacemo ekonomski ako nadjemo zajednicki interes i to je to.

Against the wall

Zainteresovan član
Poruka
224
480 godina zatražio je tužilac ICTY za šestoricu (Prlić i ostali) za UDRUŽENI ZLOČINAČKI POTHVAT STVARANJA HZ HB u RBiH.

Trebalo u junu 2012. da bude presuda. Fakat ne znam đe je zapelo.ba?

Po čemu je HZ HB zločinački poduhvat? Zar Hrvati nemaju isto pravo kao Srbi i Bošnjaci za svojom političkom jedinicom u BiH? Zašto je sve što vama ne odgovara zločinački poduhvat?

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.