Del Ponte: Mladić je u Srbiji i Vlada želi da ga uhapsi

gost 224104

Elita
Poruka
20.630
NOVI SAD - Bivša glavna tužiteljka Haškog tribunala Karla del Ponte ocijenila je da se haški bjegunac Ratko Mladić nalazi u Srbiji, jer samo tu može da uživa zaštitu koju još uvijek ima zahvaljujući mnogobrojnim prijateljima i pristalicama.
Del Ponteova je rekla da je uvjerena da Vlada Srbije želi da uhapsi Mladića, ali da ima problem da ga locira na vrijeme, prenosi Blic.
Ona je ponovila da bi mogla da vodi istragu o optužbama za trgovinu organima na Kosovu i ocijenila da bi ta istraga trebalo da se vodi pod okriljem Savjeta bezbjednosti UN.
Del Ponteova je navela da bi uspjela brzo da sprovede istragu pošto je, kako smatra, veoma dobro upućena u taj slučaj i ima dobre veze i kontakte.
Bivša tužiteljka Karla del Ponte takođe je ocijenila je da je nepravosnažna kazna zatvora od 24 godine hrvatskom generalu Anti Gotovini "srazmerna počinjenim zločinima" i poručila Hrvatskoj da prihvati tu presudu.


http://www.nezavisne.com/novosti/ex...u-Srbiji-i-Vlada-zeli-da-ga-uhapsi-88003.html

slikac.php
 
Не плаши се Хага него се хероји НЕ ПРЕДАЈУ

Znaš šta?
Činjenica je da u dogovoru sa gOmnima iz eUrope vlast puni glavu kretenima kako će sve biti "kao u zemlji snova" samo ako on ode u taj famozni Hag.
Svako normalan je svestan toga da to blage veze s' mozgom nema. Posle Mladića uslov će biti Čikić pa Dekić pa Starić....
Zašto taj HEROJ ne ode u Hag, da dokaže da se sve ove ucene i čuda zapravo ne svode samo na njegovu glavudžu? TJ. DA SE NIŠTA NEĆE PROMENITI
Pa će valjda i onim budalama koje veruju ovoj vlasti doći malo iz dupeta u glavu.

BOLI HAG DUPE ZA NJEGA, BOLI NJEGA DUPE ZA NAS.
NJEGA SIGURNO NE DOTIČU NI POSKUPLJENJA STRUJE NI HLEBA NI BENZINA............
Sedi negde i ladi jaja

E DA!
BOLI ME DUPE I ZA MLADIĆA I ZA HAG I ZA VLADU
 
Poslednja izmena:
Znaš šta?
Činjenica je da u dogovoru sa gOmnima iz eUrope vlast puni glavu kretenima kako će sve biti "kao u zemlji snova" samo ako on ode u taj famozni Hag.
Svako normalan je svestan toga da to blage veze s' mozgom nema. Posle Mladića uslov će biti Čikić pa Dekić pa Starić....
Zašto taj HEROJ ne ode u Hag, da dokaže da se sve ove ucene i čuda zapravo ne svode samo na njegovu glavudžu? TJ. DA SE NIŠTA NEĆE PROMENITI
Pa će valjda i onim budalama koje veruju ovoj vlasti doći malo iz dupeta u glavu.

Не треба да оде у Хаг, јер жив неће изаћи, а његова унапред припремљена осуда ће послужити за напад на Републику Српску. Већ сад нападају РС и покушавају на силу да прекроје устав босанског протектората.
 
Znaš šta?
Činjenica je da u dogovoru sa gOmnima iz eUrope vlast puni glavu kretenima kako će sve biti "kao u zemlji snova" samo ako on ode u taj famozni Hag.
Svako normalan je svestan toga da to blage veze s' mozgom nema. Posle Mladića uslov će biti Čikić pa Dekić pa Starić....
Zašto taj HEROJ ne ode u Hag, da dokaže da se sve ove ucene i čuda zapravo ne svode samo na njegovu glavudžu? TJ. DA SE NIŠTA NEĆE PROMENITI
Pa će valjda i onim budalama koje veruju ovoj vlasti doći malo iz dupeta u glavu.

BOLI HAG DUPE ZA NJEGA, BOLI NJEGA DUPE ZA NAS.
NJEGA SIGURNO NE DOTIČU NI POSKUPLJENJA STRUJE NI HLEBA NI BENZINA............
Sedi negde i ladi jaja

E DA!
BOLI ME DUPE I ZA MLADIĆA I ZA HAG I ZA VLADU
Човек једноставно не призаје тај суд а Србији за ЕУ не треба Младић него Косово
 

Back
Top