Dekade

Ne znam Cvetak, šta god napišem, uvrediće se neko.
Ali, diplomatski: ako je kvaliteno grožđe, uz dobar tretman, pićemo najbolje vino. :andjeo:
Prevod: jedeš grožđe...slatko je
Piješ loše vino: boli glava
Piješ dobrooo vino: a gde mi je ono glava?
 
Ja mislim da su najbolji ovi sa 50 god!
Do tada, svi ovi 20,30,40...su u procesu osamostaljivanja,odvikavanja od poroka,te kriza srednjih godina...,tako da tek sa 50 postanu pravi dase!
Pa, ko doživi...
 
Kakvi su muskarci u dvadesetim,cetrdesetim i pedesetim?
:think:
jedan moj prabivši dečko je imao 44god i mogu ti reći da bio na prvi pogled top lik, posle kada sam upoznala njegove drugare, poslovne partnere i sve ono što ti stvara čitavu sliku o osobi kompletiranu..shvatila sam da je to najgora opcija, likovi od 4 banke ka petoj..to neki pubertet, te ne jede hleb,ili kobajagi kreće novi trend da ne jede kasno noću, hoće da sisa čia semenke i nebuloze..ma užas.. te ostavlja cigarete, te menja stajling, menja auto, sve menja, tripuje da je doživeo katarzu, a ono isti osoba sedi pored mene ili leži../nije mi smetalo štoostavlja cigarete npr, jer sam nepušačica, ali mi je smetalo što je utripovao da mu je to doprinelo nečemu u fizičkom smislu, a nije, samo nije imao onaj grozni pušački trag oko sebe-preterujem, bar on je pušio neka čudesa, al ipak i to prefinjeno smrducka/
ovaj moj sadašnji dečko ne spada u kategoriju po godinama za koju mislim da je nekako najbolja između 30 max 39, nešto je mlađi od toga, ali po društvu, situacijama sa bratom, ljudima koje upoznajem ili dugo znam-nekako najmanje problematike ispoljavaju u tom periodu..ovaj moj je izrod, možda onda poopezdy
 
Da i..
Kakva je razlika u odnosu na dvadesete i cetrdesete u svemu?
dvadesete-vuces ko konj,tu ti je prelomno,ili se ostvaris ili propadnes do kraja zivota
ja sam se zaposlio negde sa 21,22 ne drzi me za rec.ozenio sa 24 i dete prvo sam dobio sa 25.
tridesete-radis ali ne moras toliko da zapinjes kao u dvadesetim.vec si donekle ostvaren i sigurniji od sebe. nadjes vremena i za opustanje, da uzivas.
cetrdesete-najbolje.ostvaris se kao covek.
 

Back
Top