Defloracija

Kaa

Iskusan
Poruka
5.947
Problem je poprilicno komplikovan,devojka s` kojom sam se poprilicno dugo druzio(musko-zensko prijateljstvo definitivno ne postoji- sad sam siguran) i za koju sam bio ubedjen da mi je upravo to, prijatelj;-na suptilan nacin mi je porucila sta zeli od mene za rodjendan koji joj dolazi uskoro.Zeli da joj budem prvi.
Pre svega,niti sam imao pojma da joj se to jos nije desilo(nisam je bas ni ispitivao),drugo- imala je neke decake oko sebe povremeno ali ispade da od toga nista bilo nije- u fazonu cuvala se.
Ok,nisam ni u kakvoj vezi(nedavno sam izasao iz jedne teske i frustrirajuce- sto je verovatno i ova provalila)i s` te strane ne bih imao grizu savesti ali koska je upravo u tome sto mi je ona draga,ali ne na taj nacin- bukvalno bih imao trip rodoskrvnuca(mozda malo prejak izraz ali zaista sam je uvek posmatrao kao mladju sestru)
Mislim ruzno je,ako se to desi- nikad vise necemo biti isti a ako je odbijem,cenim da ce to takodje biti kraj price.Sta sad?
[
:?:
 
Ma, ti radi samo ono što osećaš da bi hteo, i iz tvoje priče sam zaključila da te dotična ne privlači na taj način, već samo kao ortakinja, prema tome nemoj da se siliš.
 
Ej Kaa, slusaj sad mene... isto tako sam ja razmisljao negde u srednjoj skoli... I bilo je tih koje su prilazile sa nekim idejama ali meni se kao nisu nesto posebno svidjale(ja sam imao my love) i tako sam ti ja propustao te... A sad kad malo razmislim i prevrtim film vecinu njih sam trebao capiti...

Ti sad trenutno jednostavno nisi dovoljno zainteresovan... nije ti trenutno toliko u mozgu i srcu i nemas neki filing prema njoj... Ali trebalo bi da joj pruzis sansu da je bolje upoznas... Tako da krenite da se druzite malo intenzivnije... Izadjite jednom dvaput... odgledajte neki film jednom dvaput kod tebe ili nje... i onda ces je mnogo bolje poznavati i moci mnogo realnije da procenis jel hoces ili neces...

Ima jedna poslovica: Ono sto ne mozes da resis danas ostavi za sutra....
 
Uh, sto si se uvredio???
daj, pa devojka te lepo pitala, mislis li ti da je to koristoljublje, kao da je trazila tvoju ustedjevinu?
Ili bi ona tebi bila prva, pa ti je frka.....a mozda se i zaljubila u tebe, znas, desava se to kad su dvoje bliski :) i sta cemo sad, da je pljujemo sto je prekrsila zavet drugarstva???
Lepo je odbijes ako ti se ne svidja i kazes joj ja bi da budemo ortaci
a mozda se i predomislis...
 

Back
Top