Quantcast

Defloracija

Kaa

Iskusan
Poruka
5.947
Prvo,za vragolastog vodozemca- tvoja briljantna inteligencija i natprirodna intuicija su me shvatile upravo na pravi nacin(sto sam i ocekivao).Pazi boga ti,nisam moderator :-(
Elem, podosta zahvaljujuci vasim sugestijama ova tema je,bar za mene,zatvorena od sinoc.Objasnio sam joj da je volim previse da bih rizikovao da je izgubim posle toga kad stupimo u vezu u kojoj do sad nismo bili,a zatim sam joj stavio do znanja da mi se bas nesto i ne svidja da budem rodjendanski poklon,te da kresem ono sto hocu,kad ja hocu.Normalno zavrsilo se u suzama i prici kako ona nije dovoljno dobra za mene,kao sto sam se i bojao ali ebi ga,valjda ce je proci te ce vremenom shvatiti zasto sam to odradio tako.U principu,prevagnulo je to sto sam ipak shvatio da imam dve glave i da sam dovoljno povladjivao onoj donjoj naustrb ove gornje,prijateljstvo( narocito s` zenom,sto je redak zver za mene) mi je ipak vaznije od njene povredjene sujete i kresa koji bi odveo samo u to da uskoro vise ne bih zeleo da je vidim.Toliko o tome.
P.S. O moderatoru,zakantaci ovu temu - isteko joj je rok upotrebe(jel se to tako...,mislim - zatvara)

V

Vragolasta Amfibija

Gost
bas lepo sto si to podelio sa nama..
e sad mene stvarno interesuje..mislim uvek me je interesovalo kod tih sto postavljaju ovakve topice...

da li ti je stvarno pomoglo sto su ti ovde forumashi pisali ili si ti iapk i pre toga odlucio sta ces a ovo je cisto za pricu?
ja nisam postavljala takve teme gde trazim pomoc osim valjda par u vezi nekih programa i sl...bas me interesuje da li ljudi koji ovde traze pomoc i nadju je?

Kaa

Iskusan
Poruka
5.947
Da vragolasta,verovala ili ne - narocito si ti uticala na moju odluku,ne bas kako bi se to verovatno tebi svidelo ali jesi.Poenta je u tome sto smo svi manje,vise anonimni pa nema blefiranja i mozes da cujes tj. procitas iskrena misljenja o necemu,kakva god ona bila.

V

Vragolasta Amfibija

Gost
pa ja te ama bas nista korisno nisam posavetovala...doduse nisam se ni trudila.....gle...to sto ti osecas prema Dr-icama...znas...to bi bilo isto kao kad bih ja sad mrzela npr sve mashinske inzinjere.kapiras?
ali..to je suludo...uzgred,,,nisi procitao moj post na tvojoj prvoj temi na zdravlju koja je takodje zatvorena...na kojoj takodje kazes sta mislis o doktoricama,..

V

Vragolasta Amfibija

Gost
ne smaram..ja samo zelim da ti pomognem da izbacis svoje frustracije iz sebe..to neces moci sve dok ne prihvatish cinjenicu da su doktorice ustvari dobre osobe ali si ti n aleteo na loshu...mada..jos si mlad i dug je put pred tobom...zavoleces ti nas...znam da smo ti se uvukle pod kozu :-D