Defloracija

Ma udri samo ne vidim sta je sad tu tako lose . Ja sam sve svoje drugarice overio
to je bas kul opustimo se damo sebi malo zadovoljstva , naravno ne pricamo nikom i sve bude superiska .
bas sam imao jednu ortakinju ono znamo se 8 godina zezanje ali nista vise .

e sad jednom smo se oletvali na zuraji i tako podjem u stan kad eto ide i ona .
ja sa ribom ono rigam i bacam peglu . riba takodje zeva i bljuje vatru . tu se rastanemo svako na svoju stranu meni se malo razbistrilo u glavi i reko e sad cu da je opalim pa sta bog da ,
ono privucem je sebi ona se kao malo iznenadi ali smo se ubrzo razvaljivali kao ludi.
posle naravno prizna mi da je to potajno zelela samo nije imala hrabrosti da saopsti .
i dan danas povremeno zakazemo po koji dzoging i bude super.

Kaa:
Problem je poprilicno komplikovan,devojka s` kojom sam se poprilicno dugo druzio(musko-zensko prijateljstvo definitivno ne postoji- sad sam siguran) i za koju sam bio ubedjen da mi je upravo to, prijatelj;-na suptilan nacin mi je porucila sta zeli od mene za rodjendan koji joj dolazi uskoro.Zeli da joj budem prvi.
Pre svega,niti sam imao pojma da joj se to jos nije desilo(nisam je bas ni ispitivao),drugo- imala je neke decake oko sebe povremeno ali ispade da od toga nista bilo nije- u fazonu cuvala se.
Ok,nisam ni u kakvoj vezi(nedavno sam izasao iz jedne teske i frustrirajuce- sto je verovatno i ova provalila)i s` te strane ne bih imao grizu savesti ali koska je upravo u tome sto mi je ona draga,ali ne na taj nacin- bukvalno bih imao trip rodoskrvnuca(mozda malo prejak izraz ali zaista sam je uvek posmatrao kao mladju sestru)
Mislim ruzno je,ako se to desi- nikad vise necemo biti isti a ako je odbijem,cenim da ce to takodje biti kraj price.Sta sad?
Sa obzirom kako si ovo formulisao, sta mi sad treba da napisemo?
Treba da te nagovorimo da je kresnes, a potom da navijamo.
Stvarno vas ne razumem?

Kaa:
Problem je poprilicno komplikovan,devojka s` kojom sam se poprilicno dugo druzio(musko-zensko prijateljstvo definitivno ne postoji- sad sam siguran) i za koju sam bio ubedjen da mi je upravo to, prijatelj;-na suptilan nacin mi je porucila sta zeli od mene za rodjendan koji joj dolazi uskoro.Zeli da joj budem prvi.
Pre svega,niti sam imao pojma da joj se to jos nije desilo(nisam je bas ni ispitivao),drugo- imala je neke decake oko sebe povremeno ali ispade da od toga nista bilo nije- u fazonu cuvala se.
Ok,nisam ni u kakvoj vezi(nedavno sam izasao iz jedne teske i frustrirajuce- sto je verovatno i ova provalila)i s` te strane ne bih imao grizu savesti ali koska je upravo u tome sto mi je ona draga,ali ne na taj nacin- bukvalno bih imao trip rodoskrvnuca(mozda malo prejak izraz ali zaista sam je uvek posmatrao kao mladju sestru)
Mislim ruzno je,ako se to desi- nikad vise necemo biti isti a ako je odbijem,cenim da ce to takodje biti kraj price.Sta sad?
[
:?:

Shta sad?Po meni mnogo pitash...radi malo...
a ,ako cemo shalu na stranu...mozda taj vash dosadasnji odnos bude temelj necheg mnogo jacheg...ako ona tebe gleda ko zenka...ja bih na tvom mestu bio muzjak...

Za vragolastu amfibiju i Dr - od isfrustriranog tinejdzera.
Nemate pojma koliko mi je drago sto ste me pronasle i ovde,ali zahvaljujuci inteligenciji koja prosto zraci iz vasih komentara, zao mi je sto moram da priznam da sam zaista posumnjao u vase tzv. identitete tj kako bi "vragolasta" rekla ,sto bi se mi tu pravdali?
E pa ni ja zaista vise nemam nameru da ulazim u diskusiju s` nekim ko je verovatno doktor jebenih nauka ali samo na netu.Doduse mogle ste da se predstavite kao Betmen i Robin te da me onda i iz njihove perspektive pljujete.
Zao mi je samo sto kada se ujutru budete vratile svojim metlama i usisivacima postoji teoretska sansa da prodjem kraj vas a da uopste ne budem svestan da sam bio u prisustvu velicine.
Sto se ostale ekipe tice,mislim,hvala na savetima i trudu ali neka hvala.Tacno ste zaboravili da mi citirate jos i Entoni Kvina iz Grka Zorbe tj. "Jedini greh koji Bog ne oprasta je kad odbijes zenu koja ti se nudi"

ej Kaa...sto se zestis..osim sto si navaspitan ( ali za to tebe ne mogu da krivim nego roditelje) a to sam videla nevezano za postove na Zdravlju i ovde na ovoj temi...ima si nesrecu da te je nagazila neka mnogo jaca licnost od tebe.Zao mi je sto njenu velicinu nisi mogo da progutas.ALi gle...jos uvek imas nedeflorisane prijateljice koje mozes da oblikujes prema sebi.

pozdrav :-D

Kaa:
Za vragolastu amfibiju i Dr - od isfrustriranog tinejdzera.
Nemate pojma koliko mi je drago sto ste me pronasle i ovde,ali zahvaljujuci inteligenciji koja prosto zraci iz vasih komentara, zao mi je sto moram da priznam da sam zaista posumnjao u vase tzv. identitete tj kako bi "vragolasta" rekla ,sto bi se mi tu pravdali?
E pa ni ja zaista vise nemam nameru da ulazim u diskusiju s` nekim ko je verovatno doktor jebenih nauka ali samo na netu.Doduse mogle ste da se predstavite kao Betmen i Robin te da me onda i iz njihove perspektive pljujete.
Zao mi je samo sto kada se ujutru budete vratile svojim metlama i usisivacima postoji teoretska sansa da prodjem kraj vas a da uopste ne budem svestan da sam bio u prisustvu velicine.
Sto se ostale ekipe tice,mislim,hvala na savetima i trudu ali neka hvala.Tacno ste zaboravili da mi citirate jos i Entoni Kvina iz Grka Zorbe tj. "Jedini greh koji Bog ne oprasta je kad odbijes zenu koja ti se nudi"
Hajd KAA ne ljuti se ...jednostavno koliko god da smo ovde na forumu ,i koliko god se kachili na forume...ne moze se uvek bash prepoznati da li neko neshto ozbiljno kaze ili pita...verovatno si ochekivao neshto drugo...ali...mozda da drugi put odredjenije kazesh shta ti zaista treba i koliko je ozbiljno pitanje...i meni se deshavalo npr da me pojedini likovi ignorishu...to je njihova frka ...ali mislim da ovde ipak nema loshih ljudi...malo shale mislim da nije zlo...

Trebalo bi da znas da ti je cast ako te neka smatra dovoljno dobrim da joj budes prvi....

No nemoj biti nervozan... sam biras svoj put a pitao si nas za savet mi ti lepo rekli... dobro ne bas svi lepo al ajd... A Vragolasta je teska zahebantkinja... treba iz nje isterati to zlo...

iz nje njoj....haha...klepanica....

ne...ne...iz tebe njoj...

nenenen...haha...iz nje tebe !!!! :-D

ma jok...haha...iz tebe nju ..bice da je to ma,isteraj me kad ti kazem :-D

O Petre,kada bi to bilo tako lako da joj uterivanjem duga isteras zlo iz nje,ovaj svet bi bio mnogo jednostavniji,ali to je u glavi a niko nema te bas takve predispozicije.

ali...ono...frustracija...doktorica...mislis da ti ne bi smetalo???

a palis se na metle?ok..da znam...na drsske ili samo na onaj metlicasti deo?

20,21 !! c c c c c...polako gde se zuris...kad porastes bice i tebi kao i tati.

To paljenje na metle,mislim, zavisi- kako se vec vidis,neke se nazivaju lopatama,druge kalasturama-uostalom od volje ti.Ne zurim se nikad,a to da li si doktorica ili batwoman - pobogu,ja nemam predrasude.
P.S.Jos i da razumem za drsku,ali kako majke ti koristis onaj metlicasti deo - mada mozda i ne zelim da znam.

pa ne palim se ja nego ti..ali rekoh ti vec...kad porastes palices se i na zene...dont vori svi smo prosli kroz taj bolan :-D period

kako ti da je zatvorish...za to treba da budes moderator...:-D

ma...jesi ti decko punoletan???? ajde ajde priznaj....

Back