Neznanko
Iskusan
- Poruka
- 5.497
http://www.blic.rs/Vesti/Tema-Dana/...bog-datuma-nego----zbog-sebe/komentari#ostali
Moj komentar:
Nikolić : Borim se za normalnu, bolju, za naprednu Srbiju>>> Ovakvih morbidnih floskula koje ama baš ništa ne znače naslušali smo se u Srbiji već 20 godina.Intervjuu pokazuje ko dlanu, da ćovek nema ideja, nema šta da kaže, nema ama baš ni...šta da ponudi narodu, sem što želi da sebe i svoje partijske kolege instalira na državnim jaslama, funkcijama, gde se mlate pare za ništa. Tu greške u oceni ovog intervjua nema ni promila. Ali zaista.Da grozota po nas bude veća, isti takvi su i ovi sada na vlasti.
Moj komentar:
Nikolić : Borim se za normalnu, bolju, za naprednu Srbiju>>> Ovakvih morbidnih floskula koje ama baš ništa ne znače naslušali smo se u Srbiji već 20 godina.Intervjuu pokazuje ko dlanu, da ćovek nema ideja, nema šta da kaže, nema ama baš ni...šta da ponudi narodu, sem što želi da sebe i svoje partijske kolege instalira na državnim jaslama, funkcijama, gde se mlate pare za ništa. Tu greške u oceni ovog intervjua nema ni promila. Ali zaista.Da grozota po nas bude veća, isti takvi su i ovi sada na vlasti.