definisi ljubav...

Marinica:
:P Hajde molim vas ko god ima neku "definiciju" ljubavi neka napise,jer je to nesto skroz po meni ne definisano[/b]

To ti je cist hemijski proces,hemijska reakcija koja se desava u nasem telu i postice luenje odredjenih hormona koji stimulisu centar za uzivanja itd.Znaci ljubav ti je i nista i sve.
 
cvele_kv:
Marinica:
:P Hajde molim vas ko god ima neku "definiciju" ljubavi neka napise,jer je to nesto skroz po meni ne definisano[/b]

To ti je cist hemijski proces,hemijska reakcija koja se desava u nasem telu i postice luenje odredjenih hormona koji stimulisu centar za uzivanja itd.Znaci ljubav ti je i nista i sve.


AAAAAAAAJ :shock: da je tako, evo odmah bih se
shot.gif

c c c c c ....... ne ne ne deckooooo ne zanima nas biologija :lol:

sva sreca da ljubav nema definicije ...... zato je ona nesto bezgranicno, beskonacno ... nedokucivo, neshvatljivo, beskrajno divno i misteriozno, neograniceno ........ jooooooj ...... mortishaaa, raznezio sam se, dodji da te bezgranicno volim :oops:
 
Keeper:
cvele_kv:
Marinica:
:P Hajde molim vas ko god ima neku "definiciju" ljubavi neka napise,jer je to nesto skroz po meni ne definisano[/b]

To ti je cist hemijski proces,hemijska reakcija koja se desava u nasem telu i postice luenje odredjenih hormona koji stimulisu centar za uzivanja itd.Znaci ljubav ti je i nista i sve.


AAAAAAAAJ :shock: da je tako, evo odmah bih se
shot.gif

c c c c c ....... ne ne ne deckooooo ne zanima nas biologija :lol:

sva sreca da ljubav nema definicije ...... zato je ona nesto bezgranicno, beskonacno ... nedokucivo, neshvatljivo, beskrajno divno i misteriozno, neograniceno ........ jooooooj ...... mortishaaa, raznezio sam se, dodji da te bezgranicno volim :oops:
evo me ljubavi moja :oops: :oops: :oops: :oops:
 
mortishaaa:
Keeper:
cvele_kv:
Marinica:
:P Hajde molim vas ko god ima neku "definiciju" ljubavi neka napise,jer je to nesto skroz po meni ne definisano[/b]

To ti je cist hemijski proces,hemijska reakcija koja se desava u nasem telu i postice luenje odredjenih hormona koji stimulisu centar za uzivanja itd.Znaci ljubav ti je i nista i sve.


AAAAAAAAJ :shock: da je tako, evo odmah bih se
shot.gif

c c c c c ....... ne ne ne deckooooo ne zanima nas biologija :lol:

sva sreca da ljubav nema definicije ...... zato je ona nesto bezgranicno, beskonacno ... nedokucivo, neshvatljivo, beskrajno divno i misteriozno, neograniceno ........ jooooooj ...... mortishaaa, raznezio sam se, dodji da te bezgranicno volim :oops:
evo me ljubavi moja :oops: :oops: :oops: :oops:

ehhhhhh ..... cekao sam ceo dan ..... ali jos nisam zaagoreo :lol:

evo ja cu sad da te volim a oni nek definisu :wink:

2inlove.gif

bouquet.gif
inlove.gif
luvlove.gif
remybussi.gif
kiss.gif
 
Ljubav.. Biti spreman zrtvovati se za voljenu osobu u svakom pogledu, voleti celim srcem, i nikad se ne stideti svojih osecanja, i uvek ih pokazati na pravi nacin, dal bili sami ili sa drustvom, ako volis nekog pokazi to kad god osetis potrebu za tim..
 
Keeper:
mortishaaa:
Keeper:
cvele_kv:
Marinica:
:P Hajde molim vas ko god ima neku "definiciju" ljubavi neka napise,jer je to nesto skroz po meni ne definisano[/b]

To ti je cist hemijski proces,hemijska reakcija koja se desava u nasem telu i postice luenje odredjenih hormona koji stimulisu centar za uzivanja itd.Znaci ljubav ti je i nista i sve.


AAAAAAAAJ :shock: da je tako, evo odmah bih se
shot.gif

c c c c c ....... ne ne ne deckooooo ne zanima nas biologija :lol:

sva sreca da ljubav nema definicije ...... zato je ona nesto bezgranicno, beskonacno ... nedokucivo, neshvatljivo, beskrajno divno i misteriozno, neograniceno ........ jooooooj ...... mortishaaa, raznezio sam se, dodji da te bezgranicno volim :oops:
evo me ljubavi moja :oops: :oops: :oops: :oops:

ehhhhhh ..... cekao sam ceo dan ..... ali jos nisam zaagoreo :lol:

evo ja cu sad da te volim a oni nek definisu :wink:

2inlove.gif

bouquet.gif
inlove.gif
luvlove.gif
remybussi.gif
kiss.gif
jao kako si mi meden :oops: :oops: :oops: :oops:
 
Keeper:
Bleak WinterFullMoon:
Mrgumeda:
Od ovog moze da se rikne
istina

a od chega to molicu lepo ... :shock: :? :roll: :x

Pa moze se shvatiti dvojako:

1) ako se uzme u obzir kolko ti i Mortisha volite da se 'cmachete' ovde preko foruma...to smeta drugima ne znam dal ste primetili (to sto se samo nas nekoliko buni ne znaci da ostali vole da citaju vase izlive emocija koji nemaju ama bas nikakve veze sa temom).Iznajmite lepo sobu :lol:

2) od ljubavi moze da se rikne...one neuzvracene.
 
Bleak WinterFullMoon:
Keeper:
Bleak WinterFullMoon:
Mrgumeda:
Od ovog moze da se rikne
istina

a od chega to molicu lepo ... :shock: :? :roll: :x

Pa moze se shvatiti dvojako:

1) ako se uzme u obzir kolko ti i Mortisha volite da se 'cmachete' ovde preko foruma...to smeta drugima ne znam dal ste primetili (to sto se samo nas nekoliko buni ne znaci da ostali vole da citaju vase izlive emocija koji nemaju ama bas nikakve veze sa temom).Iznajmite lepo sobu :lol:

2) od ljubavi moze da se rikne...one neuzvracene.

1) otkud ti znas da drugima smeta, ne nismo primetili jer niko nista ne pricha. otvorite temu pa glasajte, ukoliko smetamo .........
nastavicemo 8)

2) kakva sad neuzvracena ljubav? :shock:
 
Bleak WinterFullMoon:
1) pa stvarno ne znam kom psihou je zanimljivo da cita to,pogotovu sto to stoji u totalnom raskoraku sa temom :roll:
2) vidis da ne znas ni o cemu je tema...

1) ajd razumem za ostale teme, al ovoj temi nase "ljubakanje" je totalno primereno, jer u ovom sluchaju neposredno definishemo ljubav :P :)

2) pa ..... tema je o ljubavi?....... ne kontam :? 8)
 

Pa moze se shvatiti dvojako:

1) ako se uzme u obzir kolko ti i Mortisha volite da se 'cmachete' ovde preko foruma...to smeta drugima ne znam dal ste primetili (to sto se samo nas nekoliko buni ne znaci da ostali vole da citaju vase izlive emocija koji nemaju ama bas nikakve veze sa temom).Iznajmite lepo sobu :lol:

2) od ljubavi moze da se rikne...one neuzvracene.[/quote]

meditj bash raspolozena za analizu tehta:))
vakooooooooooo....

1. mojne si ljubomoran....
nadji nekog pa se i ti cmaci :lol:
/me je ispitivala i istrazivala :lol: ,
ne smeta bash nikome:))))
lepo je imati emocije... ko ih ne poseduje znaci da ih ne kapira :wink:
zasto bi iznajmljivali sobu kad setaju forumom 8)

2. od ljubavi se ne rikava :wink:

kizz :P :P :P
 
1) mda...nemam preca posla nego da budem ljubomoran zato sto neko nekome ispoljava ljubav preko interneta.To ako si ti imala slicna iskustva,nemoj mene da svrstavas u taj kos.

2) od neuzvracene ljubavi se ne riknjava bukvalno.Niko to nije mislio.Ona boli...that's the point.


P.S. a sto se tice skretanja sa teme ona su sasvim ok,ali to sto vi radite NA SVAKOJ temi prevazilazi granice bilo kakve tolerancije i lepog ponasanja,bar po meni.Cemu vam sluze privatne poruke?Ako bas morate da radite to na ovaj nacin (da svi vide) i ako bas uzivate u tome,slobodno nastavite,jer ako sam vec u manjini (kako neki kazu) onda cu da se prilagodim.Nema problema,hvala lepo.
Samo sam rekao svoje misljenje...that's all

P.P.S. a doticna osoba koja 'ispituje med' iz posta iznad moze slobodno da se predstavi,a ne da se krije iza nekog bezveznog nicka.
 

Back
Top