definicija dobrog sexa ?

axa znaci ne moze se psovati odve. umesto one * stajala je jedna jako ruzna rec :D .
oces ozbiljno da ti odgovorim na pitanje? valjda oces zato si i pitao.
Pa ne mogu ti objasni. il je dobar il je nako. ne volim kad mi je curica ko letva samo lezi i pusti me da sve radim. mora da pokaze malo inicijative. volim kad grebe, ujeda. dobro ne mora bas da mi k*** odgrize al mora neku reakciju da pokaze. JEdnu sam ostavio upravo zbog toga sto je tokom sexa samo lezala na ledjima. izgleda da je nisam dovoljno inspirisao :( . i jos mi nabila komlekse
 
dobar seks je nešto najljepše u ljudskom životu, nešto što ljudski život popunjava i usavršava. Ta ljubav može biti različita, ovisno o željama i sklonostima partnera. Područje ljubavi i ljubavnih igara je veoma široko, neistraženo, uzbudljivo i erotsko. U njemu svaki pojedinac otkriva nešto o sebi, o dubinama svoje duše, danas u društvu nazvanim sklonostima.
jel sam dobro rekla:)?
 
Kada oboje posle lezimo slogirani i ne mozemo da progovorimo, a ne da se pomerimo i cekamo 20 minuta da nam se smiri lupanje srca i povrate telesne funkcije u normalu i da vise ne vidimo ispred ociju maglu sa raznoraznim munjama, kruzicima i slicnim tripovima...

Eto, to je dobar sex.
 
black-devil:
dobar seks je nešto najljepše u ljudskom životu, nešto što ljudski život popunjava i usavršava. Ta ljubav može biti različita, ovisno o željama i sklonostima partnera. Područje ljubavi i ljubavnih igara je veoma široko, neistraženo, uzbudljivo i erotsko. U njemu svaki pojedinac otkriva nešto o sebi, o dubinama svoje duše, danas u društvu nazvanim sklonostima.
jel sam dobro rekla:)?
Jesi, jesi, dobro si rekla bleky... :lol: :lol: :lol:
 
Hmm, onaj koji me, prije svega, psihicki ispunjava... Ali, i onaj u kom zaboravljas ko si i sta si, zaboravljas stavove o zenstvenosti i muzevnosti, zelju da se pokazes u dobrom svjetlu, sacuvas dostojanstvo ili odrzis granice pristojnosti...
 
Bitno je da nesto drugo ne padne... :lol:
No, salu na stranu, smatram da zaista treba ostaviti predrasude, brige, strahove, kad s nekim ides u krevet...
Zamisli seks sa zenom koja bi pri izvodjenju krevetskih akrobacija pazila da joj se ne pokvari frizura ili ne polomi nokat... :?
 

Back
Top