deda mladici

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Sally_Solomon

Poznat
Poruka
9.492
Sta mislite o muskarcima od 35+ godina, koji zive solo, nemaju zenu , nemaju decu. Vodaju klinke od 18-22 godine, tripuju da i dalje izgledaju kao da imaju 25, furaju u teretanu, nose bodi majice, parfema pola kg, za zene njihovih godina vicu da su babe, beze od istine da su sredovecni i td.

Zasto ti muskarci ne cene sebe? Mislim, ne fali njima nista, ali zasto misle da su luzeri, osecaju se neostvarenim posto nemaju potomke? :think:
Jasno da je njima zena neophodna da bi imali potomke, za razliku od zena koje mogu da trknu u banku sperme i cao zdravo, ali opet, nije mi jasno, zasto su oni toliko shebani i nesigurni i ne vole sebe? :(
 
Sta mislite o muskarcima od 35+ godina, koji zive solo, nemaju zenu , nemaju decu. Vodaju klinke od 18-22 godine, tripuju da i dalje izgledaju kao da imaju 25, furaju u teretanu, nose bodi majice, parfema pola kg, za zene njihovih godina vicu da su babe, beze od istine da su sredovecni i td.

Zasto ti muskarci ne cene sebe? Mislim, ne fali njima nista, ali zasto misle da su luzeri, osecaju se neostvarenim posto nemaju potomke? :think:
Jasno da je njima zena neophodna da bi imali potomke, za razliku od zena koje mogu da trknu u banku sperme i cao zdravo, ali opet, nije mi jasno, zasto su oni toliko shebani i nesigurni i ne vole sebe? :(

Е твоја тема је боља од оне друге, и ја мслм да су лоозери! У ставри мслм да су и оне и они лузери!
 
Sta mislite o muskarcima od 35+ godina, koji zive solo, nemaju zenu , nemaju decu. Vodaju klinke od 18-22 godine, tripuju da i dalje izgledaju kao da imaju 25, furaju u teretanu, nose bodi majice, parfema pola kg, za zene njihovih godina vicu da su babe, beze od istine da su sredovecni i td.

Zasto ti muskarci ne cene sebe? Mislim, ne fali njima nista, ali zasto misle da su luzeri, osecaju se neostvarenim posto nemaju potomke? :think:
Jasno da je njima zena neophodna da bi imali potomke, za razliku od zena koje mogu da trknu u banku sperme i cao zdravo, ali opet, nije mi jasno, zasto su oni toliko shebani i nesigurni i ne vole sebe? :(


zaboravila si kazati da zive kod mame i tate:lol::lol::lol:
 
zaboravila si kazati da zive kod mame i tate:lol::lol::lol:

Pa ne to je socijala..mi smo ovaki
hugh-hefner-playboy-bunnies.jpg
 
Ne, ne pricam o nekoliko puta zenjenim milijarderima koji imaju dece oho hoj, a imaju i dovoljno para da kupe sve sponozruse ovog sveta, June.
Nego o deda mladicima, bez potomaka, bez zene, bez milijardi...
 
Sta mislite o muskarcima od 35+ godina, koji zive solo, nemaju zenu , nemaju decu. Vodaju klinke od 18-22 godine, tripuju da i dalje izgledaju kao da imaju 25, furaju u teretanu, nose bodi majice, parfema pola kg, za zene njihovih godina vicu da su babe, beze od istine da su sredovecni i td.

Zasto ti muskarci ne cene sebe? Mislim, ne fali njima nista, ali zasto misle da su luzeri, osecaju se neostvarenim posto nemaju potomke? :think:
Jasno da je njima zena neophodna da bi imali potomke, za razliku od zena koje mogu da trknu u banku sperme i cao zdravo, ali opet, nije mi jasno, zasto su oni toliko shebani i nesigurni i ne vole sebe? :(

kompleks, ne prozivljen zivot u mladosti...ne znam sta drugo....
 
A ne, nisi razumeo, nije ovo tema o blacenju istih, nego mi nije jasno zasto su oni ubijeni u pojam, zasto imaju manjak samopouzdanja? :p

Ма самопоуздања док је клинки од 20-25 које раде све, за све паре, не мањка, а у појам су убивени кад се састану сами са собом! (и оне и оне ........... срећа па оне имају форуме, где им се мало поврати вера у сЈебе)
 
Sta mislite o muskarcima od 35+ godina, koji zive solo, nemaju zenu , nemaju decu. Vodaju klinke od 18-22 godine, tripuju da i dalje izgledaju kao da imaju 25, furaju u teretanu, nose bodi majice, parfema pola kg, za zene njihovih godina vicu da su babe, beze od istine da su sredovecni i td.

Zasto ti muskarci ne cene sebe? Mislim, ne fali njima nista, ali zasto misle da su luzeri, osecaju se neostvarenim posto nemaju potomke? :think:
Jasno da je njima zena neophodna da bi imali potomke, za razliku od zena koje mogu da trknu u banku sperme i cao zdravo, ali opet, nije mi jasno, zasto su oni toliko shebani i nesigurni i ne vole sebe? :(

Društvo im je nametnulo tu tešku obavezu da glume frajere. :lol:

Nisu oni krivi, svet je kriv. Oni bi u stvari 'teli da su pod ženinom papučom, al tolika očekivanja okoline izneveriti, nije u redu, ne ne. Šta će biti sa tim devojkama od 22? Kome će se prodavati bodi majice? Možda će se i teretane zatvoriti? :rida:
 
Sta mislite o muskarcima od 35+ godina, koji zive solo, nemaju zenu , nemaju decu. Vodaju klinke od 18-22 godine, tripuju da i dalje izgledaju kao da imaju 25, furaju u teretanu, nose bodi majice, parfema pola kg, za zene njihovih godina vicu da su babe, beze od istine da su sredovecni i td.

Zasto ti muskarci ne cene sebe? Mislim, ne fali njima nista, ali zasto misle da su luzeri, osecaju se neostvarenim posto nemaju potomke? :think:
Jasno da je njima zena neophodna da bi imali potomke, za razliku od zena koje mogu da trknu u banku sperme i cao zdravo, ali opet, nije mi jasno, zasto su oni toliko shebani i nesigurni i ne vole sebe? :(

Ne zvuči loše. :D
 
Sta mislite o muskarcima od 35+ godina, koji zive solo, nemaju zenu , nemaju decu. Vodaju klinke od 18-22 godine, tripuju da i dalje izgledaju kao da imaju 25, furaju u teretanu, nose bodi majice, parfema pola kg, za zene njihovih godina vicu da su babe, beze od istine da su sredovecni i td.

Zasto ti muskarci ne cene sebe? Mislim, ne fali njima nista, ali zasto misle da su luzeri, osecaju se neostvarenim posto nemaju potomke? :think:
Jasno da je njima zena neophodna da bi imali potomke, za razliku od zena koje mogu da trknu u banku sperme i cao zdravo, ali opet, nije mi jasno, zasto su oni toliko shebani i nesigurni i ne vole sebe? :(

veerovatno im se tako ĐA,
ako je njima dobro, onda je i meni i ne mislim baš ništa o takvim likovima, a ni o likušama.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top