Sally_Solomon
Poznat
- Poruka
- 9.492
Sta mislite o muskarcima od 35+ godina, koji zive solo, nemaju zenu , nemaju decu. Vodaju klinke od 18-22 godine, tripuju da i dalje izgledaju kao da imaju 25, furaju u teretanu, nose bodi majice, parfema pola kg, za zene njihovih godina vicu da su babe, beze od istine da su sredovecni i td.
Zasto ti muskarci ne cene sebe? Mislim, ne fali njima nista, ali zasto misle da su luzeri, osecaju se neostvarenim posto nemaju potomke?
Jasno da je njima zena neophodna da bi imali potomke, za razliku od zena koje mogu da trknu u banku sperme i cao zdravo, ali opet, nije mi jasno, zasto su oni toliko shebani i nesigurni i ne vole sebe?
Zasto ti muskarci ne cene sebe? Mislim, ne fali njima nista, ali zasto misle da su luzeri, osecaju se neostvarenim posto nemaju potomke?

Jasno da je njima zena neophodna da bi imali potomke, za razliku od zena koje mogu da trknu u banku sperme i cao zdravo, ali opet, nije mi jasno, zasto su oni toliko shebani i nesigurni i ne vole sebe?








