Decja kolica

http://www.baby-walz.com/SyEngine.php?Act=97554&Do=97713&_SSL=0&pBild=1&pVariante=0&pPassend=515108

ja sam uzela ova, probavala sam ih nekoliko puta, lako se upravlja njima, udobna su. jedina mana im je sto zauzimaju puno mesta u gepeku, ali na kraju krajeva, nigde i ne nameravam putovati i nositi kolica. svidja mi se i dizajn, ali iskreno i cena je presudila... ovde se cene krecu od 200e do 800, aja nisam bas u mogucnosti da kupim neka skupa. i ova su inace svuda oko 250, a ja ih nasla za 130 na snizenju, jupiiii...
 
pozdrav svim clanovima,
kao sto vidite, ja sam nova ovde..citala sam sve postove i moram priznati da su mi najinteresantnija ova high treck kolica...ono sto me zanima vezano za njih je: dali ih ima u srbiji i kolika je njihova cena?
 
čarobnon drvo, jel ta high treck kolica ima da se kupe kod nas i kolika je njihova cena ako nije tajna :))
Cao. Mislim da ih nema u Srbiji, ali ima u Hrvatskoj i Sloveniji.
Nisam sigurna za cene, ja zivim u inostranstvu. Evo npr. jednog sajta iz UK gde mozes videti cenu.
http://www.newbabyland.com/walk-time_trio-bebe-confort-high-trek_product-0-88-11188-l2.aspx
Ja nisam kupovala ovo autosediste, samo korpu i kolica. To mi se pokazalo jako pametno i prakticno, mogu samo da preporucim. Autosediste ti ne treba jer se koristi do godinu dana, a korpu mozes da koristis umesto sedista u kolima (kaci se na pojas) do 6 meseci, a posle da kupis sediste za veci uzrast. Korpa je najbolja bebi stvar koju sam kupila! :heart:
Dno joj je takvo da moze da se ljuljuska, moja beba je dremkala u njoj stalno. A tek koliko je prakticno kad se negde ide kolima, samo izvadis korpu iz auta i kliknes na kolica, savrseno. :)
Srecno sa odabirom. :bye:
 
pozdrav svim clanovima,
kao sto vidite, ja sam nova ovde..citala sam sve postove i moram priznati da su mi najinteresantnija ova high treck kolica...ono sto me zanima vezano za njih je: dali ih ima u srbiji i kolika je njihova cena?


high trek bebe confort kolica imajuda se kupe i u srbiji u turbo limacprodavnicama... cenu ne znam...
lagana su za upravljanje, sediste je dosta siroko (ovo stvarno jeste vrlo bitno, shvatila sam to vec prve zime sa bebicom)...
 
uzela sam ih negde kad sam bila u 6. mesecu....ustvari, dobili ih na poklon a tada su bila snizena....htela sam kvalitetna jer imamo i posle kome da ih damo, stabilna, laka za maniulisanje ali da mogu od rodjenja pa do kraja, da imaju opciju switch, jednu rucku, dunjicu....malo me muci tezina ali tu nisam mogla nikako da se uklopim da nadjem laksa sa svim tim opcijama....

peg-perego-kolica-switch-easy-drive-completo-iris-_t4ef878869f83d.jpg
 
bilo davno ali ostalo u secanju...kishobran kolica sam imala za cerku,chak je uz njih i prohodala gurajuci ih...bila su ok,laka sklopiva...za sina imali chikova polovna, e ta su bila super...
 
Dakle, doslo vreme da se misli i o tome. :) Kad bolje razmislim, to je verovatno stavka koja nam zadaje najvise glavobolje na cuvenom spisku opreme za prinovu. :aha:
Pa, drage moje, izvolite, dajte savete, predloge, iskustva - pozitivna i negativna.
Na sta posebno obratiti paznju? Da li kupovati kolica po sistemu 3 u 1, ili svaki deo posebno? Da li ste kupovale nosiljku i koliko dobro ste je iskoristile?
Koji modeli su najbolji za mame koje traze funkcionalna, lako sklopiva i lagana kolica?
Koji modeli su dobri ako zelimo da kolica budu cvrsta, stabilna i dugotrajna?
Ima li modela za koje mislite da zadovoljavaju oba kriterijuma?
Koji marke su kvalitetne, a da imaju pristupacne cene?
Cekam vase odgovore. :cao:

Hah, kad se samo setim :lol:
Kolica smo dobili, ne'am pojma za marku, znam samo da jako dobro izgledaju i da su nam korisna.
I nisu bila nešto skupa, oko 150 evra.
Sviđa mi se to što imaju točkove na foru bicikla i amortizere pa se truckanje ne oseti.
Onaj deo za guranje se može prebaciti i da bebac gleda napred, a ne da ga vozim unazad stalno.
Jedino što mi nije baš baš kako treba je to što su izgleda pravljena da piče pravo :lol:
mislim, koliko sam skontala, kod ostalih se točkovi mogu zaokrenuti kako bi se skrenulo, a naša to nemaju pa se pri skretanju moraju blago podići..
 
Hah, kad se samo setim :lol:
Kolica smo dobili, ne'am pojma za marku, znam samo da jako dobro izgledaju i da su nam korisna.
I nisu bila nešto skupa, oko 150 evra.
Sviđa mi se to što imaju točkove na foru bicikla i amortizere pa se truckanje ne oseti.
Onaj deo za guranje se može prebaciti i da bebac gleda napred, a ne da ga vozim unazad stalno.
Jedino što mi nije baš baš kako treba je to što su izgleda pravljena da piče pravo :lol:
mislim, koliko sam skontala, kod ostalih se točkovi mogu zaokrenuti kako bi se skrenulo, a naša to nemaju pa se pri skretanju moraju blago podići..

Kod kolica koja imaju rucku koja se moze pomerati napred-nazad, imas problem sa upravljanjem kolicima u polozaju koji nije prvi
tj
ako su rotirajuci tockovi napred, a beba gleda u tebe, kad prebacis rucku da beba gleda napred, imaces problema sa skretanjem jer su ti rotirajuci tockovi pozadi

prosto
 
Ja samo da dignem temu pa cu posle sta mene muci ;)

Evo mog pitanja:
Kada ste kupile kolica? U trudnoci, kolikoj, ili po porodjaju?

Ja sam ih kupila par meseci posle porodjaja jel mi nisu trebala pre toga s`obzirom da sam se porodila u januaru....
Evo ovakva imamo ,extra su....
Moja sestra je imala takva pre vise od 10 godina ,kupila ih je za svoje prvo dete pa su ih koristili i za drugo dete ...i mi bi ih nasledili ali na zalost su im ih ukrali...
Njenu decu sam vozala u njima i zaljubila se u njih i od tada sam znala da ih zelim ....i nabavila sam ih ....
Uz muku nadjosmo ista takva nova iako se ne proizvode vise od 5-6 godina....
NE bi ih menjala ni za sta svetu ; )))
Lagana su,idu po makadmu,pesku, po cemu god hocete...lako upravljiva su,lako i brzo se sklapaju ,svi tockovi se skidaju itd....


http://www.limundo.com/kupovina/Za-...a-Nosiljke-Autosedista/KOLICA-CHICCO/10562533
 
Poslednja izmena:
Cam -ova kolica, onaj sistem 3 in 1, su na snizenju oko
35000, to videh u casopisu ali treba pogledati sta se nudi

Pitanje:
Koliko staro dete se vozi u kolicima?
Jel od prvih dana ili kako???
Ja cu imati letnje dete, ono malo a ogromne vrucine :think:
 
Cam -ova kolica, onaj sistem 3 in 1, su na snizenju oko
35000, to videh u casopisu ali treba pogledati sta se nudi

Pitanje:
Koliko staro dete se vozi u kolicima?
Jel od prvih dana ili kako???
Ja cu imati letnje dete, ono malo a ogromne vrucine :think:

..ogromne vrucine, ali dugachak dan.. :)
..u kolica moze od prvog dana, a koristish ih dok ne prohoda intenzivno, a posle sve redje, sa oko godinu ipo bash retko, tako je bar kod nas bilo..
..a to od prvog dana - moze, ali i ne mora, prvih mesec i po je dan krcat aktivnostima tako da su i shetnje minijaturne, chisto da mama protegne noge.. :)
..i josh - zimske bebe je lako nositi u marami, ali mislim da bi na 30+C crkli i bebac i ja da se umotamo tako blizu.. :)
 
Skoro da sam odlucila se za peg perego book plus modular.
E sad koji zajebi ce biti, o tom cu pisati tamo u julu , hehehe

BDW nosiljka koja ide u kompletu dugacka 60 cm, ja na rodjenju imala 59, muz 57 cm, tako da ocekujem da mi se dete malo grci, ali ne mogu vise da zuljam mozak, muka mi je od kolica, moram da mislim na druge stvari
 
iz mog iskustva ne treba ti kolevka uopste....samo bacas pare....ako imas opciju da ti dete gleda u tebe i da mozes da oboris naslon do kraja, to je sasvim dovoljno i za zimsko dete,a pogotovu za letnje....
 
mi planiramo da kupimo chicco lite way....jedino mi se ne dopada sto ima kratko ono za nogice pa bebama vise noge.....al mi se svidja sto nisu skupa i uz njih se dobije i ono cudo za zimu i za kishu a svi ih hvale da su kvalitetna...nisu mnogo teska....
ne znam....al to za noge me nervira....mozda iskopam neka bolja koja imaju sve to isto samo duze to za noge :lol:
 
mi planiramo da kupimo chicco lite way....jedino mi se ne dopada sto ima kratko ono za nogice pa bebama vise noge.....al mi se svidja sto nisu skupa i uz njih se dobije i ono cudo za zimu i za kishu a svi ih hvale da su kvalitetna...nisu mnogo teska....
ne znam....al to za noge me nervira....mozda iskopam neka bolja koja imaju sve to isto samo duze to za noge :lol:

jesu super ali beba ne gleda u tebe a meni je to jako vazno...ne mogu da zamislim da nemam tu opciju, mi kolica koristimo i u stanu i napolju, bas su iskoristena i beba mi bljucka, trazi me pogledom i bas joj je neophodno da me ima na vidiku....a i cesto je u setnji budna....
 

Back
Top