Quantcast

Deciji "tikovi"

Djika junior

Domaćin
Poruka
3.721
Ja sam bolovala od toga kao mala. Trebalo mi je mnogo godina da se oslobodim toga i mnogo volje. Mama je pokusala batinama ali nije joj uspelo. Treba imati jaku psihičku volju da bi se čovek otarasio toga. I dan danas me to nekada uhvati ali uglavnom uspevam da se oslobodim. Primetila sam da veliki broj dece ima taj problem.

gost 271475

Buduća legenda
Poruka
26.924
Ja sam bolovala od toga kao mala. Trebalo mi je mnogo godina da se oslobodim toga i mnogo volje. Mama je pokusala batinama ali nije joj uspelo. Treba imati jaku psihičku volju da bi se čovek otarasio toga. I dan danas me to nekada uhvati ali uglavnom uspevam da se oslobodim. Primetila sam da veliki broj dece ima taj problem.
I ja sam... i većina dece koju sam znala... Ne znam da li je normalno da se kasnije nastavi.
Mene je prošlo davno... počela sam da radim kontra od onoga što sam umislila i videla da niđe veze nema.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.