Quantcast

DECIJA RADOSNICA

shadowBG

Zainteresovan član
Poruka
101
Poz svima,

pre neki dan sam listao svoju deciju radosnicu i super sam se nasmejao i video kakav sam bio kao mali, kako sam rastao, koje su mi bile prve reci, prvi drugari...itd...

E sad treba mi pomoc....drugarica mi se porodila...pa ne znam gde da nadjem tu deciju knjigu radosnicu.....

DA LI NEKO ZNA????
a bas bih voleo da je ima da prati kako dete raste ...pa da i ono cita kad poraste...:D :D :D

legenda:

Decija radosnica

Knjiga gde se upisuju prvi podaci o detetu, tezina, visina, rast prvih zuba, odsecak kose, mala narukvica iz porodilista, prve reci, sta voli da jede, koje pesme voli....itd....

gost 42348

Poznat
Poruka
7.263
Има тих књига "Дневник моје бебе" да се купи у књижарама, а Дечија радосница, не знам, погледаћу па ћу ти вечерас рећи. Имам рекламу за ту књигу у часописима "Моја беба" и "Моје дете", па ћу видети, мислим да може да се наручи телефонским путем. Иначе, ја имам два дневника за два дечака и дневник је предивно урађен (овај први који сам навела). Прошетај до неке књижаре и погледај!
Поздрав!

milentisha

Primećen član
Poruka
508
"Dnevnik moje bebe" može da se nađe po knjižarama. Ovaj koji ja imam je napravljen da prati dete do prve godine života, ali postoje i varijante do sedam godina... Cena mu je nekih 500 dinara, ako se ne varam. I super je fazon jer postoje u varijanti za dečaka i za devojčicu...

mackica ns

Poznat
Poruka
7.785
Ima po skoro svim knjižarama...
Mada, znam da ovde u Vojvodini pokrajina uz novce poklanja i radosnicu:smile: Na formularu koji se ispunjava za dobijanje roditeljskog dodatka ima i da se zaokruži na kom jeziku (pošto ima na jezicima manjina) hoćemo radosnicu.

milentisha

Primećen član
Poruka
508
Imam ideju!

Mogli bismo ovu temu da pretvorimo u pravu dečiju radosnicu. Hajde mame prepišite ponešto iz radosnica vašeg deteta, da tako započnemo, a onda kad se desi nešto zanimljivo što biste upisali u radosnicu, a vi podelite to i sa nama. Baš me zanima da li je vaša radosnica napisana u stihovima, da li se obraćate detetu ili sve izgleda kao da dete piše. ;)

Earring

Elita
Banovan
Poruka
21.142
Јој што је то лепо..... мени се чини да сам то видела у једној књижари у Пожеги, одакле ми је муж, али где тачно не знам.... а на нету сигурно има неки инфо о томе.....ето Милица каже Турболимач

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.