ДЕЧИЈА ГРОБНИЦА-муслимани и хрвати поново на делу!

Треба да вјерујемо онима који су убијали свој народ да би за то оптужили Србе? Ма да, како да не.....


Hakija Miholjić: Izetbegović je tražio da se zakolje 5.000 Bošnjaka u Srebrenici!

- Alija Izetbegović je tada 1993. tražio ne da se ubije, nego zakolje 5.000 Bošnjaka u Srebrenici. Bili smo u sarajevskom hotelu "Holidey in" kada sam ustao i pitao ga jer li on lud i tko će poubijati toliki narod. Nakon toga čekao se samo povoljan trenutak da se umiješa međunarodna zajednica i to je palo na Srebrenicu. Alija Izetbegović je amenovao da se dozvoli genocid, a Srbi su nasjeli na nešto što je ranije spremano, izjavio je Miholjić banjalučkom listu.

Odakle ti inspiracija da pišeš ovakve budalaštine?
 
Naravno, imamo tu i Trifunoviceve ucenike, vjerne profine sluge i suradnike.... nije profa sam u tome...

Кад већ лапрдаш о Сребреници, објасни Клинтонову и Изетбеговићеву улогу у планирању наводног "геноцида".....
 
Odakle ti inspiracija da pišeš ovakve budalaštine?

Одакле теби то да су будалаштине? Хоћеш да чујеш ту изјаву из уста Мехољића, који је био ратни командант полицијских снага у Сребреници? Само реци није проблем.....
 
Кад већ лапрдаш о Сребреници, објасни Клинтонову и Изетбеговићеву улогу у планирању наводног "геноцида".....

Ne znam ni za kakav genocid koji su Clinton i Izetbegovic isplanirali, ali odlicno znam za jedan koji je isplanirao i proveo vojno-politicki vrh bosanskih Srba.
 
Ne znam ni za kakav genocid koji su Clinton i Izetbegovic isplanirali, ali odlicno znam za jedan koji je isplanirao i proveo vojno-politicki vrh bosanskih Srba.

Немаш ти појма, поставио сам ти текст а на видеу се јасно и гласно чује изјава Мехољића, питај неког свог пријатеља да ти је напише, пошто не можеш видјети видео запис.

:ceka:
 
Немаш ти појма, поставио сам ти текст а на видеу се јасно и гласно чује изјава Мехољића, питај неког свог пријатеља да ти је напише, пошто не можеш видјети видео запис.

:ceka:

Da,da, Srbi su naivno nasjeli...Bageri su kopali slučajno jame za masovne grobnice.

Nekima se omaklo pokokati toliki broj ljudi..Teška navlakuša..
 
Da,da, Srbi su naivno nasjeli...Bageri su kopali slučajno jame za masovne grobnice.

Nekima se omaklo pokokati toliki broj ljudi..Teška navlakuša..

Не лупај, зна се да је већина страдала у пробоју кроз српску територију. Све њих су ставили на списак, чак и оне који су гласали 1996. године, оне за које постоје судска рјешења којима се каже да нису страдали у Сребреници.
 

Back
Top