M Markо Početnik Poruka 6 28.05.2011. u 13:33 - dechaci #1 koliki vam je tuki? tj koliko cm? jel vam odgovara velichina?
***Saint*** Buduća legenda Poruka 33.301 28.05.2011. u 13:36 - dechaci #2 28 cm sasvim sam zadovoljan
***Saint*** Buduća legenda Poruka 33.301 28.05.2011. u 13:37 - dechaci #3 sem što mi se malo zavrti u glavi kad mi se digne
Baraba na kvadrat Elita Poruka 17.133 28.05.2011. u 14:26 - dechaci #6 ***Saint***: ubiće me stivi Kliknite za proširenje... naravno da hocu nego , jel ti se zavrti zbog manjka krvi ili neeg drugog edit a da, tema je glupava, a i ima vec ovakva tema negde ovde .
***Saint***: ubiće me stivi Kliknite za proširenje... naravno da hocu nego , jel ti se zavrti zbog manjka krvi ili neeg drugog edit a da, tema je glupava, a i ima vec ovakva tema negde ovde .