Quantcast

Decenija 2010 - 2020

Moljac64

Elita
Poruka
15.962
blizi se kraj decenije, i ovu temu namenjujem tome kakve je politicke promene srbija dozivela od 2010.do sad. i da li je ova decenija uspesna za srbiju ili ne.
ova decenija moze se okarakterisati kao decenija SNS-a. do neke mere uspehe i padove srbije u ovoj deceniji mozemo pripisati i SNS.
ne znam sta dalje da pisem. ali zanimljiva tema. zapocnite vi.

fosilvaso

Buduća legenda
Moderator
Poruka
31.199
blizi se kraj decenije, i ovu temu namenjujem tome kakve je politicke promene srbija dozivela od 2010.do sad. i da li je ova decenija uspesna za srbiju ili ne.
ova decenija moze se okarakterisati kao decenija SNS-a. do neke mere uspehe i padove srbije u ovoj deceniji mozemo pripisati i SNS.
Nešto kao period 1960-1970! Na svim poljima, u svakom pogledu, svaki dan se sve više podilazi šiptarima i mujkanima! Ovaj put i 'crnogorcima' :zcepanje::zcepanje::zcepanje:

BLAJBI

Zaslužan član
Poruka
103.882
Dobra decenija!
Secacemo je se jos dugo.
Konacno nije zujalo oko usiju, A TO JE NAJVAZNIJE OD SVEGA!.

nebanesc

Ističe se
Poruka
2.387
Mozemo reci da je Srbija u zadnjih deset godina bila sizofrenicna. Ako pogledamo ekonomske slobode na heritage foundation vidimo da su one znacajno porasle. Pored toga najzad je bar delimicno ispravljena nepravda koju su komunisti ucinili za vreme CRVENOG TERORA, nacionalizacija konfickacija...
Sa druge strane vise je nego ocigledno da se politicka prava i slobode guse na svakom koraku i da Vucic polako ali sigurno gura Srbiju iz autoritarnog drustva u totalitarno. Takav razvoj ne moze jos dugo da traje...

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.