Quantcast

Dečak Nemanja otporan na hladnoću

Osti

Zainteresovan član
Poruka
468
Dečku je centar za toplotu poremećen.
to je poremecaj u mozgu verovatno, neki centar za hladnocu, tako da slabo registruje hladnocu, ali njegov organizam trpi posledice ...
:hahaha: bas ste me nasmejali

postoji centar za termoregulaciju u hipotalamusu, a centri za hladnoću i toplotu ne postoje. Možda su kod malog poremećeni receptori na koži ali pametni roditelji ga ne vode kod lekara specijalistu da vidi čovek šta mu je..

Macak Stanislav

Zainteresovan član
Poruka
408
Svi znate da covek ima pet cula culo mirisa ,sluha , vida , ukusa , i dodira kao sto nekom ne funkcionise culo vida (oko) ili culo sluha (uvo ) tako njemu "ne radi" culo dodira ili ti koza i sasvim je logicno da ne oseca hladnocu ali njegovo telo je naravno trpi verovatno ne oseca ni kad ga neko lakse udari ali naravno telo i to trpi .....
I stvarno ne znam sta ovde ima da se pametuje toliko

adeptus

Iskusan
Poruka
5.093
Svi znate da covek ima pet cula culo mirisa ,sluha , vida , ukusa , i dodira kao sto nekom ne funkcionise culo vida (oko) ili culo sluha (uvo ) tako njemu "ne radi" culo dodira ili ti koza i sasvim je logicno da ne oseca hladnocu ali njegovo telo je naravno trpi verovatno ne oseca ni kad ga neko lakse udari ali naravno telo i to trpi .....
Jesi to ispitao ili nagađaš?

Arkania

Poznat
Poruka
9.071
Inace ljudi imaju daleko vise cula od 5.
Inace ako istoimeni decak ne oseca hladnocu moze da oseti bol.
Koliko je meni poznato promrzline bole.
Takodje to sto ne moze da oseti hladnocu ga ne sprecava da se razboli.

gufa

Zainteresovan član
Poruka
402
Kod mene u Kanadi ima puno takvih ko Nemanja.:hahaha:

I meni nije jasno, ali ako njima ne smeta... doduse, uvek mi je cudno to da vidim. Ali isto tako je cudno videti nekog u toplijih klima da se na +15 uvija u vuneni sal i kapu, zimsku jaknu i slicno. Ali desava se.

Macak Stanislav

Zainteresovan član
Poruka
408
Inace ljudi imaju daleko vise cula od 5.
Inace ako istoimeni decak ne oseca hladnocu moze da oseti bol.
Koliko je meni poznato promrzline bole.
Takodje to sto ne moze da oseti hladnocu ga ne sprecava da se razboli.
Ajde mi reci jos neka cula osim ovih pet za koji znaju svi normalni ljudi
Ako ne oseca hladnocu onda ne moze da oseti bol jer to ne moze jedno bez drugog ili osecas oboje ili nijedno
Da promrzline bole ali posto ne oseca hladnocu ne moze da oseti i promrzline
Naravno da ga to ne sprecava da se razboli gde sam ja rekao suprotno ?

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.