RoccoS
Veoma poznat
- Poruka
- 11.405
gde su sad oni smrdljivci, bilo ih je i na ovom forumu, sto su prdeli kako "ne bi im deca bila tek tako oduzeta, ima tu necega"
takvi zasluzuju slajmaru u lice
Nastići ponovo sa svojom decom
Izvor: Blic, Tanjug
Beograd -- Vuku i Verici Nastić, srpskim državljanima iz Kaliforije, vraćena su deca pošto je Agencija za brigu o deci odustala od optužbi za zlostavljanje.
Na početku glavnog pretresa, predstavnici agencije su izjavili da odustaju od tužbe i sud se složio da decu odmah treba vratiti roditeljima.
Bračnom paru Nastić američka agencija je 8. juna prošle godine oduzela starateljstvo nad decom nakon što su u službenom laptopu oca pronađene fotografije nage dece.
Predstavnici agencije izjavili su da su pregledali sve slike, da su shvatili da je te snimke načinilo dete.
"Znali smo da imamo veliku podršku javnosti u Srbiji i medija i diplomatije. Svima smo zahvalni", izjavio je Vuk Nastić.
Vuk Nastić je dodao da se deca, osmogodišnji Damjan i šestogodišnja Nastasja, osećaju dobro i da su bila smeštena kod dobre hraniteljske porodice.
Prema njegovim rečima, i advokati su iznenađeni ovakvim ishodom, jer je danas trebalo da počne glavni pretres, a pojavili su se i svedoci tužbe.
Na pitanje da li planiraju da tuže i traže odštetu od države Kalifornije, Vuk Nastić je odgovorio da u ovom trenutku ne planiraju ništa, jer im je najvažnije da su deca, posle osam meseci i šest dana, ponovo sa njima.
On je, ipak, dodao da su tokom tog vremena imali puno troškova, pa će o svemu razmisliti.
http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2011&mm=02&dd=15&nav_category=206&nav_id=492895
takvi zasluzuju slajmaru u liceNastići ponovo sa svojom decom
Izvor: Blic, Tanjug
Beograd -- Vuku i Verici Nastić, srpskim državljanima iz Kaliforije, vraćena su deca pošto je Agencija za brigu o deci odustala od optužbi za zlostavljanje.
Na početku glavnog pretresa, predstavnici agencije su izjavili da odustaju od tužbe i sud se složio da decu odmah treba vratiti roditeljima.
Bračnom paru Nastić američka agencija je 8. juna prošle godine oduzela starateljstvo nad decom nakon što su u službenom laptopu oca pronađene fotografije nage dece.
Predstavnici agencije izjavili su da su pregledali sve slike, da su shvatili da je te snimke načinilo dete.
"Znali smo da imamo veliku podršku javnosti u Srbiji i medija i diplomatije. Svima smo zahvalni", izjavio je Vuk Nastić.
Vuk Nastić je dodao da se deca, osmogodišnji Damjan i šestogodišnja Nastasja, osećaju dobro i da su bila smeštena kod dobre hraniteljske porodice.
Prema njegovim rečima, i advokati su iznenađeni ovakvim ishodom, jer je danas trebalo da počne glavni pretres, a pojavili su se i svedoci tužbe.
Na pitanje da li planiraju da tuže i traže odštetu od države Kalifornije, Vuk Nastić je odgovorio da u ovom trenutku ne planiraju ništa, jer im je najvažnije da su deca, posle osam meseci i šest dana, ponovo sa njima.
On je, ipak, dodao da su tokom tog vremena imali puno troškova, pa će o svemu razmisliti.
http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2011&mm=02&dd=15&nav_category=206&nav_id=492895





Заиста лепа вест. На овоме пре свега треба честитати НАШИМ ВЛАСТИМА КОЈЕ СУ УЛОЖИЛЕ И НОВАЦ И ТРУД ДА СЕ ОВАКО ЗАВРШИ ОВАЈ СЛУЧАЈ.