ДЕЦА ПОЗНАТИХ - ПОЗНАТИ КРИМИНАЛЦИ

kockanje ne spada u kriminal

Tuzno je koliko pojma nemate sa zivotom........kockanje je , naravno, zabranjeno i spada u krivicna dela .

Loto, sportske kladionice , ne spadaju u kockanje, nego u "igre na srecu"........Kockarnice koje imaju rulet , blek dzek i slicno moraju da imaju posebnu dozvolu od drzave, i takodjer se tretiraju kao "igre na srecu"

Onaj Vojin magarac sto se opirao hapsenju , pa opravdano dobio po pi"cki , se ilegalno kockao, u seoskoj kafani.......a to je prekrsaj , i on jeste kriminalac.
Da nije sin Voje debeloguzog , davno bi fasovao za bahato ponasanje i slicne bahanalije koje priredjuje po zemunu i okolnim selima jos od kako su brkovi poceli da mu rastu

pa ne spada,jer da je tako ne bi bile kladionice na svakih 20 m i da je tako ja bi do sada bio na dozivotnoj robiji zbog jer sam do sada milion puta igrao kod ortaka kada se skupimo nas par karte i od tih 150 din sto sam zaradio reci ti meni kakvo sam ja to krivicno delo pocinio :think:
Pričamo o pokeru npr iza zatvorenih vrata. U velike pare.
A vojvodin sin umesto da šibne nešto na Kosovo ili da da gladnima koje je Tadić unesrećio, rasipa se i bahati. :thumbdown: Bacio se na ćaleta...

Tuzno je koliko pojma nemate sa zivotom........kockanje je , naravno, zabranjeno i spada u krivicna dela .

Loto, sportske kladionice , ne spadaju u kockanje, nego u "igre na srecu"........Kockarnice koje imaju rulet , blek dzek i slicno moraju da imaju posebnu dozvolu od drzave, i takodjer se tretiraju kao "igre na srecu"

Onaj Vojin magarac sto se opirao hapsenju , pa opravdano dobio po pi"cki , se ilegalno kockao, u seoskoj kafani.......a to je prekrsaj , i on jeste kriminalac.
Da nije sin Voje debeloguzog , davno bi fasovao za bahato ponasanje i slicne bahanalije koje priredjuje po zemunu i okolnim selima jos od kako su brkovi poceli da mu rastu

Dobro kao sto rekoh na prosloj strani se sa ortacima koje znam ceo zivot se skupim kod nekoga od njih kuci i igram karte i zezamo se i to su neke simbolicne pare 100-200 din i se po tebi mi se ilegalno kockamo i moze da mi banu panduri na gajbu i kazu uhapseni ste? Ako je tako neka me hapse onda :mrgreen:

Čime možeš potkrepiti ovaj post?
I da te zamolim, pokušaj da pišeš bez vređanja, umeš ti to.

Dobro kao sto rekoh na prosloj strani se sa ortacima koje znam ceo zivot se skupim kod nekoga od njih kuci i igram karte i zezamo se i to su neke simbolicne pare 100-200 din i se po tebi mi se ilegalno kockamo i moze da mi banu panduri na gajbu i kazu uhapseni ste? Ako je tako neka me hapse onda :mrgreen:

Po zakonu moze........iako ih , naravno, i logicno za boraniju koja igra u sto kinti , bole qraz..........ali Seseljev magarac je igrao u hiljade eura, i to mu nije prvi put da se kocka ilegalno za veliku lovu ( mora da je zaradio kao mali marko , noseci gajbice , ljubi ga tata ).....razlika je , valjda , jasna ??

Po zakonu moze........iako ih , naravno, i logicno za boraniju koja igra u sto kinti , bole qraz..........ali Seseljev magarac je igrao u hiljade eura, i to mu nije prvi put da se kocka ilegalno za veliku lovu ( mora da je zaradio kao mali marko , noseci gajbice , ljubi ga tata ).....razlika je , valjda , jasna ??
Ma gde jasna, šta ti je? :lol:

Pričamo o pokeru npr iza zatvorenih vrata. U velike pare.
A vojvodin sin umesto da šibne nešto na Kosovo ili da da gladnima koje je Tadić unesrećio, rasipa se i bahati. :thumbdown: Bacio se na ćaleta...

I tebe bih zamolila, ponovo, da citiraš izvor informacije da je Šešeljev sin ikada igde hapšen, optuživan, osuđivan za Kockanje "iza zatvorenih vrata",
takođe, gde si, u kom izvoru našao da se Vojislav Šešelj ikada kockao ?

Čime možeš potkrepiti ovaj post?
I da te zamolim, pokušaj da pišeš bez vređanja, umeš ti to.

ja ne vredjam nikoga od forumasa.........vojvodin sin nije zakonom zasticena vrsta da ne sme da se kaze da je bezobrazno magare...ili , na ovom forumu spada u zasticene ???

a za kocku.......ima clan zakona

Ko se kocka ili ustupa prostorije radi kockanja kazniće se novčanom kaznom do 20.000 dinara ili kaznom zatvora do 60 dana.

A Roki će da fasuje zbog ovoga:
Ko prosjačenjem ili skitničanjem, ili nepristojnim, drskim i bezobzirnim ponašanjem ugrožava spokojstvo građana ili remeti javni red i mir - kazniće se novčanom kaznom do 20.000 dinara ili kaznom zatvora do 30 dana.
Ko organizuje prosjačenje ili ko se zatekne da prosjači u grupi - kazniće se novčanom kaznom do 30.000 dinara ili kaznom zatvora do 60 dana.

:hahaha1:

images

http://www.kurir-info.rs/crna-hronika/sinovi-cumeta-sijana-i-limuna-divljali-u-areni-36133.php

I tebe bih zamolila, ponovo, da citiraš izvor informacije da je Šešeljev sin ikada igde hapšen, optuživan, osuđivan za Kockanje "iza zatvorenih vrata",
takođe, gde si, u kom izvoru našao da se Vojislav Šešelj ikada kockao ?

Hapsen jeste, mnogo puta , zbog raznoraznih "nestasluka" , ali kako to u srbiji ide......vojin mali , pa nece valjda da robija...
No, kao je voja sve blize da baci kasiku u Hagu, tako se i vojin mali sve cesce nalazi u stanicama policije......pitanje je , samo , kada ce u Zabeli da pere gace nekom robijasu, kao tata mu onomad u Zenici.....valjda je to genetski ??

ja ne vredjam nikoga od forumasa.........vojvodin sin nije zakonom zasticena vrsta da ne sme da se kaze da je bezobrazno magare...ili , na ovom forumu spada u zasticene ???

a za kocku.......ima clan zakona

"Vojin magarac" ?

Zašto tako ?

Na šta bi to ličilo kada bi svačije dete (pa i Vojino) nazivali na takav način ?
Nedavno se ovde velika prašina podigla oko sina Olje Bećković
kada je uhvaćen i uhapšen zbog posedovanja pedesetak grama marihuane koju je poneo u školu "da časti drugove".
Kako bi njega "krstio" ?

Slušaj me sad: reši sa Tihijem da nađe dokaze i optužnice i presude za Tadića po nekih hiljadu pitanja, pa onda ćemo da pričamo.
Do tada, džaba držanje leđa mlađanom vojvodinom sinu.

Pa sam voja debeloguzi je X puta izjavljivao da ne zna sta ce sa magarencetom......skolu nece da uci, nece da radi, baraba klasicna...
Ni sam Voja ga nije branio kao gdja estler......kakav trip moras da furas, da bi besomucno branio "vojvodinog sina" ,,,,,,,koji je , bre, taj faktor ikome normalnom u ovoj zemlji, a i sire ????

Pazi molim te, predsednika države nazivaju kriminalcem i ona ćuti, a kad se ubode vojvodin sin sva se upljuvala braneći ga. :lol:

Ali to je , batice........seselj junior.....genetski ostatak onog debelog dupeta , sto ce da ostavi kosti u Hagu...mozda jednoga dana i naslednik na celu tatine partije.....nije sala, jaka stvar......:rotf:

Back