Debelo crevo i krvna slika?

Vec skoro godinu dana ima probleme sa stomakom.Naime , ima tvrdu stolicu(inace je uglavom redovna) koja cesto zan da bude sastavljena iz tvrdih komadica,ponekad se pojavi vrlo malo sluzi,par puta je bila vrlo tamne (ne crna kao kafa),neke kratkotrajne bolove u stomako i to donji deo stomaka i iznada prepona sa obe strane,primetio sam 2-3 puta da mi je stolica bila nekako crvenkasta(ponekad pijem sok od cvekle,ne zanm da li to ima nekakve veze),nekada se desava da prvo imam tvrdu stolicu a odmah zatim "normalnu" onosno nekako zitku.Posle takvih zitkih stolica obavezno se javlja peckanje i svrab anusa i malo krvi na toletpapiru.Imam i mucnine bez nagona na povracanje i cinimi se da su povezane sa hranom.Cesto osecam nedostatak vazduha i nekakvo zanosenje i lelujanje.U kiliko pojed nesto slatko np.cokoladicu nakon pola sata nastupaju mucnine.Samo da napomenem da sam 2000-g lecen od cira na dvanestopalacnom crevu i gastritisa.Bio sa gastroenterologa,uradjena UZ stomaka,ekg,krvna sliaka i mokraca , sve u redu. Doktor misli da nema potrebe za nekim ozbiljnijim pregledima.
Da napomenem da sam jako nervozan i stalno pod stresom

Kako se ovo zavrsilo? Imam slicne simptome.
 

Back
Top