Debele devojke

Mali Princ 023

Početnik
Poruka
37
E ovako zanima me vaše mišljenje o debelim devojkama, i da li su vam privlačne?

Ja sam bio sa dve devojke koje su bile malo teže od mene, (ja imam 70, znači one su imale oko 75-80) i oba puta sam bio osuđivan, ili ismevan od društva i okoline, naravno da nisam obraćao pažnju na to, ali me zanima da li su im mozgovi toliko isprani "trendovima" ili im se baš ne sviđaju deblje devojke.

Meni su debele devojke uvek bile slatke, nekako izbija neka dobrota iz njih, i kao da su nežnije..

Znam da većina muškaraca voli mršave devojke, meni je npr to baš ružno, i ne bih mogao da budem sa jednom takvom, ne samo zbog kilaže, nego su mi nekako odbojne, i hladne..
 
Ma to ti je neko uvreženo mišljenje ovde da su mršave lepše. Ja isto volim kada je devojka (žena) malo "jača". To 75-80 kg mi ne deluje debelo. Dosta zavisi i od građe devojke. Ako je malo šira, ne može imati malo kila iako izgleda mršavo.
Samo napred, ne osvrći se za tuđim mišljenjima u ovom slučaju.
 
20191113_165932.gif
 
E ovako zanima me vaše mišljenje o debelim devojkama, i da li su vam privlačne?

Ja sam bio sa dve devojke koje su bile malo teže od mene, (ja imam 70, znači one su imale oko 75-80) i oba puta sam bio osuđivan, ili ismevan od društva i okoline, naravno da nisam obraćao pažnju na to, ali me zanima da li su im mozgovi toliko isprani "trendovima" ili im se baš ne sviđaju deblje devojke.

Meni su debele devojke uvek bile slatke, nekako izbija neka dobrota iz njih, i kao da su nežnije..

Znam da većina muškaraca voli mršave devojke, meni je npr to baš ružno, i ne bih mogao da budem sa jednom takvom, ne samo zbog kilaže, nego su mi nekako odbojne, i hladne..

Истина, већина нас воли мршаве. Има и слатких дунди али не баш да буду као оклопни транспортер Лазар 3.
 
E ovako zanima me vaše mišljenje o debelim devojkama, i da li su vam privlačne?

Ja sam bio sa dve devojke koje su bile malo teže od mene, (ja imam 70, znači one su imale oko 75-80) i oba puta sam bio osuđivan, ili ismevan od društva i okoline, naravno da nisam obraćao pažnju na to, ali me zanima da li su im mozgovi toliko isprani "trendovima" ili im se baš ne sviđaju deblje devojke.

Meni su debele devojke uvek bile slatke, nekako izbija neka dobrota iz njih, i kao da su nežnije..

Znam da većina muškaraca voli mršave devojke, meni je npr to baš ružno, i ne bih mogao da budem sa jednom takvom, ne samo zbog kilaže, nego su mi nekako odbojne, i hladne..
bitno je da se dobro slazete.Znas da lepota i tananost,mogu da budu.kada sambio mladji imao sam jednu lepu bucmastu devojku i meni su se neki podsmehivali.lao "Ne moze da nadje bolju devojku",ali mene je plenila njena dobrota.Imao sam i ter mrsave i isto lepe,ali su bile hladne i drcne.naravno ne sve.nego hocu da ti kazem,idi za svojim srcem i ne slusaj druge sta kazu.
 
Što je greh voleti debele? U kafani barem sve pojede i ne folira se, mljacka kokice u biskopu i pojede 3 snickersa i litar coca-co?.... eee, da je meni takva jedna, a ne sve ko tica jede, srećom, za slatkiše je bog u kuhinji, i za peciva i tako to..ja bih je nagojio, al ona netje..pazi na lniju. To je opterećujuće.

Uživaj..
 
Što je greh voleti debele? U kafani barem sve pojede i ne folira se, mljacka kokice u biskopu i pojede 3 snickersa i litar coca-co?.... eee, da je meni takva jedna, a ne sve ko tica jede, srećom, za slatkiše je bog u kuhinji, i za peciva i tako to..ja bih je nagojio, al ona netje..pazi na lniju. To je opterećujuće.

Uživaj..
A nisu baš takve, ali da, znaju da uživaju u hrani, i baš zato što ih je briga za liniju, baš zato su posebne, jer je opuštenija, i više je posvećena partneru nego sebi..
 

Back
Top