Quantcast

Death Note

turbo_ajvar

Ističe se
Poruka
2.626
ja se slazam sa Uchihom :D Lawliet je jedan jedan... ali i Light je :D zapravo jedino je on mogao da parira L-u... i navijao sam za Kiru sve vreme i onda doziveo razocaranje kad je Light lipso (mislim to sam i ocekivao, ali sam se potajno nadao da ce sve da odradi u svoju korist )...

AlanViBritannia

Domaćin
Poruka
4.769
ja se slazam sa Uchihom :D Lawliet je jedan jedan... ali i Light je :D zapravo jedino je on mogao da parira L-u... i navijao sam za Kiru sve vreme i onda doziveo razocaranje kad je Light lipso (mislim to sam i ocekivao, ali sam se potajno nadao da ce sve da odradi u svoju korist )...
Seconded. Cenio sam L-a, ali Lighta uvek vise. Ono deriste i trandza su meh. Smor.

turbo_ajvar

Ističe se
Poruka
2.626
Melo i Near? Ko je to?:huh:(:roll:) Light vs L je bilo najbolje, to je bilo zabavno gledati :D
uh, ma meni je ceo crtac super i kad se pojavljuje ono dvoje, deriste i trandza :mrgreen:
onda sam se svaku epizodu divio lightu kako ih da prostis je.be u zdrav mozak, a onda se ispostavi da je on bio, da prostis, je.ban xD (al se udruzili svi i Aizawa i Mello i Near )
a voleo sam i Mikamija :)
SAKUJO XD

Anna Hiwatari

Domaćin
Poruka
4.426
Odgledala sam. Naj lik mi je bio, naravno, L. Steta sto je zavrsio onako kako jeste ali i Light je jednom morao da bude upisan. He-he!
Na pocetku mi je on bio omiljeni ali je mnogo udaren u glavu, iskreno.
Sada, kad nadjem slobodno vreme, prevodim epizode. :cool: Kompletirala sam prvu tako da cu tim prevodjenjem ponovo da gledam, ali ne bi mi smetalo :D
Anime prica je malo teska za shvatiti ali se vremenom vidi sta se desava.
Nzm, ocenila bi ga sa 7/10 :P